MusicProducers.pl / Produkcja muzyki / Poradniki / Forum
CLASSICAL Champions of Nexum OST - Dr Precarious Theme - Wersja do druku

+- MusicProducers.pl / Produkcja muzyki / Poradniki / Forum (https://musicproducers.pl)
+-- Dział: FORUM (https://musicproducers.pl/forum-forum)
+--- Dział: Archiwum (https://musicproducers.pl/forum-archiwum)
+--- Wątek: CLASSICAL Champions of Nexum OST - Dr Precarious Theme (/temat-classical-champions-of-nexum-ost-dr-precarious-theme)



Champions of Nexum OST - Dr Precarious Theme - Cris - 10.05.2018

Witajcie serdecznie,
mam okazję brać udział w fajnym przedsięwzięciu, gdzie tworzona jest planszowa gra Moba i zostałem poproszony o napisanie ścieżki dźwiękowej do tejże gry. Temat muzyczny opisuje jedną z grywalnych postaci : szalonego doktorka - gnoma, który przy użyciu magii i tajemnych eksperymentów tworzy mecha na którym jeździ. Pech chciał, że mech przypomina motocykl przez co nikczemny doktorek jest wyśmiewany i dołożona jest mu łatka "Harleyowca"

Coby nie przedłużać : Łapcie :)




RE: Champions of Nexum OST - Dr Precarious Theme - musiclabs - 10.05.2018

Ciekawie! slychac talent i fajne wtyczki, którymi umiejetnie operujesz. MOże utwor nie jest w moj klimat 100 procent, ale brzmi ladnie i muzycznie z pomyslem przyjemnie leci. w skali forum 5 na 5 w szerszej to taka mocna 4 :D


RE: Champions of Nexum OST - Dr Precarious Theme - Plague - 22.05.2018

Świetne brzmienia, to od Native? Ja się do niczego nie przyczepię bo moje amatorskie ucho nie wychwytuje nic co razi.
Moim zdaniem jest profesjonalnie, super aranżacyjnie i bardzo melodyjnie :)
Bardzo mi się podoba.


RE: Champions of Nexum OST - Dr Precarious Theme - Cris - 22.05.2018

(22.05.2018, 18:18)Plague napisał(a): Świetne brzmienia, to od Native? Ja się do niczego nie przyczepię bo moje amatorskie ucho nie wychwytuje nic co razi.
Moim zdaniem jest profesjonalnie, super aranżacyjnie i bardzo melodyjnie :)
Bardzo mi się podoba.

Poza kontaktem jako matką nie wykorzystałem chyba nic z NI. Część to nagrania instrumentów na żywo (bass, perkusja, klawisze i gitara) część to rózne biblio. Dzięki wielkie za miłe słowa!


RE: Champions of Nexum OST - Dr Precarious Theme - chrisB# - 22.05.2018

Smyczkowe zajebiste, ta gitarka troche odstaje od calosci - no ale taki miales pomysl. Duzo tutaj gra i fajnie to opanowales. Malo na forum takiej muzy. Jest dobrze. Pozdrawiam.


RE: Champions of Nexum OST - Dr Precarious Theme - Shabboo Harper - 27.05.2018

Hey Krzysiu. Oferujesz przyjemnie różnolity temat; quasi "przejażdżkę" przez panoptikum nęcących, pełnokrwistych tonów; gdzie misternie wykreowany "dół" potęguje słuszną witalność (piękne Tom'y); gdzie Brass'y kreują powabny "nerw"; gdzie Strings'y w swej czarownej lekkości "unoszą" się jak magiczne świetliki w krainie owego gnoma (Dr Precarious) :)... Obok klimatu stricte klasycznego, drzemie w tym wszystkim wyrafinowany rys a'la Jazz Mood (specyficznie tętniący Bass; dysktretny Sax tudzież klarnet; w końcu temperamentne Piano). Przestrzeń utworu finezyjnie "natchniona". Jest obficie, melodyjnie; filuternie... Beer


RE: Champions of Nexum OST - Dr Precarious Theme - Cris - 27.05.2018

Shabboo uwielbiam Twoje komentarze! Chyba założę fanpage "Fani komentarzy Shabboo"


RE: Champions of Nexum OST - Dr Precarious Theme - Shabboo Harper - 29.05.2018

Ależ Krzysiu, z przyjemnością skreśliłam tych parę przychylnych wersów dedykowanych Twej twórczości... :)

Cytat:"Chyba założę fanpage "Fani komentarzy Shabboo"

PS. It feels sweet. ;D