MusicProducers.pl / Produkcja muzyki / Poradniki / Forum
TRAP YouGotMe - Omnikey - Wersja do druku

+- MusicProducers.pl / Produkcja muzyki / Poradniki / Forum (https://musicproducers.pl)
+-- Dział: FORUM (https://musicproducers.pl/forum-forum)
+--- Dział: Archiwum (https://musicproducers.pl/forum-archiwum)
+--- Wątek: TRAP YouGotMe - Omnikey (/temat-trap-yougotme-omnikey)



YouGotMe - Omnikey - YouGotMe - 12.05.2018

Witojcie przyzwoici ludzie :D Jako że z racji tego, iż mój leciwy laptop w którego posiadanie wpadłem dosyć przypadkiem na obczyźnie, okazał się nieco bardziej funkcjonalny i praktyczny aby dźwignąć FL Studio, to postanowiłem coś pogrzebać i tak o to dzielę się kolejnym instrumentalem, może komuś się spodoba. Praktycznie fl stock plugins. Komentarze jak zawsze mile widziane. Pozdrawiam !




RE: YouGotMe - Omnikey - WeedThirdEar - 13.05.2018

mega dobry sztosik, jaram się w kit :D


RE: YouGotMe - Omnikey - PROTONE - 13.05.2018

(13.05.2018, 21:49)WeedThirdEar napisał(a): mega dobry sztosik, jaram się w kit :D

A gdzie ocena???

Ja daję pięć za całość - nie wnikam w techniczne ustrojstwa... ale mimo że brak tu wokalu, jest to coś co przykuło moją uwagę - jest intrygująco, czuję "niedosyt" a mimo to podoba mi się, i ten loop który banalnie pogrywa i jest ciekawy.
Co do gatunku - nie znam się... Utwór gra dobrze!
Pozdrawiam.


RE: YouGotMe - Omnikey - WeedThirdEar - 14.05.2018

już oceniłem, nie bij xd


RE: YouGotMe - Omnikey - PROTONE - 14.05.2018

(14.05.2018, 11:02)WeedThirdEar napisał(a): już oceniłem, nie bij xd

:D :D :D


RE: YouGotMe - Omnikey - prodakszyn - 14.05.2018

Zostawiłbym jak jest na refren, ale na zwrotki dałbym trochę powietrza wg mnie za dużo elementów gra na raz i strasznie często


RE: YouGotMe - Omnikey - YouGotMe - 14.05.2018

(14.05.2018, 14:53)prodakszyn napisał(a): Zostawiłbym jak jest na refren, ale na zwrotki dałbym trochę powietrza wg mnie za dużo elementów gra na raz i strasznie często
Ja wiem przez co bo za dużo dałem harmonicznych na Hammondach i przejęły stery a nie chciałem tego, bo tam background ma spajać całość. Teraz dopiero tak posłuchałem po czasie. Także od razu update z nieco cichszymi/ciemniejszymi organami :D P.S poza tym lubię duże nasycenie ale odsłucham to po 2 tygodniach to sam stwierdzę :P Pozdrawiam !

Dzięki Panowie za opinię !


RE: YouGotMe - Omnikey - Plague - 17.05.2018

Bardzo lubię brzmienie hammondów, ale tutaj za bardzo zdominowały utwór. Całość trochę mało urozmaicona, ciągnie się w jednostajnym tempie. Trzeba było dograć jeszcze coś innym brzmieniem, dać odpocząć od hammondów i perki.
Ja bym to trochę prze-aranżował, bo jest niezła zajawka :)


RE: YouGotMe - Omnikey - n0dy beatz - 17.05.2018

EEEELLLOOO ! 5 teczka dla Ciebie !


RE: YouGotMe - Omnikey - Shabboo Harper - 18.05.2018

Już we wstępie mego komentarza, pozwolę sobie podkreślić fakt, iż zupełnie nie jest to mój mood; również w kwestii aranżu pewna jednolitość nut nie do końca mnie urzekła... ^^ Jednakże, technicznie Bit jawi się bdb :). Rzeczywiście jest dość gęsto "na fali", choć Sound Design "nie grzeszy pluralizmem tonów". Niemniej, w ogóle mi to nie przeszkadza; harmoniczne w tym przypadku są ciepłe; rezolutnie "scalają się", przysparzają "Omnikey" charakteru; dzięki temu track, w swym założeniu, nie jest zbyt sterylny... Podoba mi się Beat: Kick akuratny; intrygująco "rozdwojone" soczyste Clap'y; Bassline wdzięcznie "dopełnia" Background plus (wszechobecne) organy Hammond'a (klimatyczne w swym psychodelicznym kolorycie). Strings'y minimalnie zbyt ostre. Miks generalnie bez zarzutu, czysty; ścieżki błyskotliwie ułożone. Panorama przystępna. Adaś, keep gettin' me... ;D