MusicProducers.pl / Produkcja muzyki / Poradniki / Forum
TRAP Nody Beats - Shrooms EffecT Type - Wersja do druku

+- MusicProducers.pl / Produkcja muzyki / Poradniki / Forum (https://musicproducers.pl)
+-- Dział: FORUM (https://musicproducers.pl/forum-forum)
+--- Dział: Archiwum (https://musicproducers.pl/forum-archiwum)
+--- Wątek: TRAP Nody Beats - Shrooms EffecT Type (/temat-trap-nody-beats-shrooms-effect-type)



Nody Beats - Shrooms EffecT Type - n0dy beatz - 5.08.2018

Przy niedzieli jestem niespokojny xD







RE: Nody Beats - Shrooms EffecT Type - tks21 - 9.08.2018

Dobry bicik :) Jak zawsze N0dy dobra marka :). Miks dla mnie czyściutki :). Wiem, że nie samplujesz a raczej syntezatorujesz. Psychodela pełną gęba! Pozdro :) 5/5 Szkoda, że krótkie dość


RE: Nody Beats - Shrooms EffecT Type - n0dy beatz - 9.08.2018

To jest taki pokazowy bicik mojego stylu generalnie wrzcuiłem go tak "o" bo on był konkursowy i został i oczywiście jest wolny jakby ktoś ten teges :P


RE: Nody Beats - Shrooms EffecT Type - tomalmc - 14.08.2018

dobre to to, aczkolwiek na dłuższą metę strasznie ryje banie :D


RE: Nody Beats - Shrooms EffecT Type - n0dy beatz - 14.08.2018

Piorą beret twarde narkotyki~ :<


RE: Nody Beats - Shrooms EffecT Type - YouGotMe - 16.08.2018

Siemano kozacki dobór soundów, dużo się dzieje uwielbiam nasycenie też mam często "problem" z tym ? Mimo wszystko jest czytelnie co jest istotne. Ale pojawia się pytanie na czym Ty produkujesz i miksujesz głównie - na słuchawkach ? Czy monitorach


RE: Nody Beats - Shrooms EffecT Type - n0dy beatz - 16.08.2018

Yo ~`YouGotMe ! Dawno Cię u Nas nie było :) Produkuję na Monitorach nazwy nie zdradzę ale powiem że ich pasmo zaczyna sie od 30 Hz do 20k . Nie tworzę oraz nie mixuję na słuchawkach ponieważ tworzą one efekt sztucznego środowiska zamkniętego no chyba że masz otwarte słuchawy za 1k + mam interface Scarlett 2n2 i dobry słuch po mamusi :P która jest skrzypaczką w orkiestrze. A co do mixu polecam jakieś płatne kursy o skali Hz za co jaki przedział odpowiada i jak go wypełniać instrumentami ( podstawy harmonii ) Efekt końcowy zawsze sprawdzam na monitorach, laptopie, słuchawkach za 30 zł na słuchawkach z Bass Boostem w tym wypadku Sennheiserach oraz na AKG 240 Studio i finalnie na telefonie i słucham gdzie i jak czego brakuje. Bardzo wiele mi pomogło w końcu gdy nauczyłęm się jakie nasycenie głośności powinien mieć poszczególny instrument bassline i perkusja. POzdrawiam i dziekuję za propsy wszystkim . Yo


RE: Nody Beats - Shrooms EffecT Type - YouGotMe - 17.08.2018

Akurat chodziło mi o nasycenie elementami nie frekwencyjne, tez jestem samoukiem od A do Z i nic bardziej nie zrobi z Ciebie zawodnika jak własne doświadczenie i osłuchanie ze sprzętem jak i z dobrymi kawałkami. Właśnie słychać że to trzaskałeś na słuchawkach bo u mnie brzmiał identycznie. Też mam scarlettke tylko 2i4 fajne urządzonko. Jedno jest pewne, trzeba nakur*iać :D 5 !


RE: Nody Beats - Shrooms EffecT Type - Shabboo Harper - 29.08.2018

Hey n0dy beatz. Specyficzny to track, w którym obok klasycznego Trap Beat'u (nieco stłumionego), tło (lekko "skrzywione"; "okraszone" w wariacje drapieżnych Synth'ów) prezentuje się faktycznie psychodelicznie, ponuro ^^. Takowy mood jest dość intrygujący; ten cechuje pewien "nerw", który wzbogacony o choćby "garść" Fx'ów tudzież pewien moment "wyciszenia" byłby "czymś" nader "apetycznym". Jest ciut chaotycznie; niemniej, w jakimś stopniu, i niepokornie i nietypowo ;D... Technicznie? W moim skromnym odczuciu utwór wydaje się trochę "płaski"; jakby całość była zbyt przesadnie skompresowana. Kick niby jest, lecz bez mocy; również Bass jawi się niewyrazistym; Hi Hat'y "z przodu" prezentują się frapująco. Wszak...

Cytat:"To jest taki pokazowy bicik mojego stylu generalnie wrzcuiłem go tak "o" (...)"

I już. :D