MusicProducers.pl / Produkcja muzyki / Poradniki / Forum
REGGAE Tommy Herrero - Beautiful Life - Wersja do druku

+- MusicProducers.pl / Produkcja muzyki / Poradniki / Forum (https://musicproducers.pl)
+-- Dział: FORUM (https://musicproducers.pl/forum-forum)
+--- Dział: Archiwum (https://musicproducers.pl/forum-archiwum)
+--- Wątek: REGGAE Tommy Herrero - Beautiful Life (/temat-reggae-tommy-herrero-beautiful-life)



Tommy Herrero - Beautiful Life - tks21 - 18.08.2018

Świętuje nowe konto na soundcloudzie. Na dwóch poprzednich dodawałem próbki więc mam trzecie, nowe, świeże konto na SC ale tylko z pełnymi utworami :) Część dźwięków miała być w innym utworze, a że chyba pasują to połączyłem w jedno. Utwór w pełni ukończony. Czy fajnie gra? Jestem ciekawy Waszych opinii :) Pozdrawiam





RE: Tommy Herrero - Beautiful Life - Mandalar - 18.08.2018

Ciekawie to gra.
Dla mnie jednak jest to bardziej techno niż reggae ;)
4/5


RE: Tommy Herrero - Beautiful Life - tks21 - 18.08.2018

To jest Reggaeton :) Ten gatunek ma dużo elektroniki sam w sobie. Łączy muzykę latynoską z elektroniczną i Reggae i Rapem :) Po części masz rację :) Odsłuchaj sobie Carlitos Rossy - No te illusiones. To jest Reggaeton który ma dużo elektroniki :) Wiem, że kawałek jest lekka elektroniczny. Jest to styl robienia beatów z 2012-2014 gdzie było dużo elektroniki. Potem się zmieniło, dodawano więcej instrumnetów żywych typu gitary akurstyczne itp. Pierwszy sukces Reggaetonu w Polsce jest to puszczenie w radiu piosenki Nicky Jam feat Enrique Iglesias - el Perdon. Dzięki Mandalar za fajną opinię :) Pozdro


RE: Tommy Herrero - Beautiful Life - Mandalar - 18.08.2018

Wiem, że to reggaeton. Nie chodziło mi o elektronikę, tylko puls. Jak dla mnie, nie ma w tym pulsu latynoskiego ani reggae. Puls jest mocno "kwadratowy" taki jak przystało na techno. Może pobaw się opcją swing?


RE: Tommy Herrero - Beautiful Life - tks21 - 18.08.2018

Ciekawe spostrzeżenie, przy następnym kawałku, tak zrobię :) Ale też wokal robi swoje, dodaje kolorytu tym beatom


RE: Tommy Herrero - Beautiful Life - Mandalar - 18.08.2018

(18.08.2018, 12:36)tks21 napisał(a): Ale też wokal robi swoje, dodaje kolorytu tym beatom

Moim zdaniem w Twoim kawałku nie brakuje już kolorytu. Zapełniłeś tak, że wokal chyba nie jest potrzebny.


RE: Tommy Herrero - Beautiful Life - n0dy beatz - 18.08.2018

Ten Tom-Kikck tłumi i jakoś Mnie nie przekonuje może jakaś kompresja albo Eq zmniejszyć w częstotliwościach to dudnienie które powoduje u Mnie niechęć do wsłuchania się w melodię instrumentów. Pokombinuj bardziej z panoramą instrumentów i modulacją i będzie fajnie grało :) Pozdrawiam ( 4 - ka # )


RE: Tommy Herrero - Beautiful Life - tks21 - 18.08.2018

Będzie wersja youtuberska z małymi poprawkami o których mówicie :) Dzięki N0dy za komentarz :) Na pewno pobawię się panoramą bo było w tej kwestii randomowo czyli wszystko po środku. Ten Kick mia być mocny ale chyba przesadziłem.


RE: Tommy Herrero - Beautiful Life - Shabboo Harper - 4.09.2018

Hey Tomek. Dziś, odnośnie tego projektu, w telegraficznym skrócie; R.R.R.: Resounding, Repressed, Refreshing (Reggaeton)... ^D


RE: Tommy Herrero - Beautiful Life - tks21 - 4.09.2018

Dziękuję Aniu za opinię :). Sądząc po skrócie chyba nie było źle :P