MusicProducers.pl / Produkcja muzyki / Poradniki / Forum
TRAP Nody Beats - ImmPERFECTION - Wersja do druku

+- MusicProducers.pl / Produkcja muzyki / Poradniki / Forum (https://musicproducers.pl)
+-- Dział: FORUM (https://musicproducers.pl/forum-forum)
+--- Dział: Archiwum (https://musicproducers.pl/forum-archiwum)
+--- Wątek: TRAP Nody Beats - ImmPERFECTION (/temat-trap-nody-beats-immperfection)



Nody Beats - ImmPERFECTION - n0dy beatz - 26.08.2018

:V:V:V
Chwilkę Mnie nie było noo... ale jestem:V:V:V




RE: Nody Beats - ImmPERFECTION - tomalmc - 26.08.2018

Perfection nic dodać nic ująć :)


RE: Nody Beats - ImmPERFECTION - dejfdj - 26.08.2018

BEZ KITU DOBRE


RE: Nody Beats - ImmPERFECTION - n0dy beatz - 26.08.2018

Cieszy mnie to bardzo, że się wam podoba :)


RE: Nody Beats - ImmPERFECTION - tks21 - 26.08.2018

Wgniotło mnie to w fotel. Buja nieźle, taki Trap Banger :) W Twoim stylu. Masz talent :D Sorry, że tak krótko ale nie wiedziałem co napisać więcej. Wszystko mi tu pasuje :) Po miks aż po aranżację. Pozdro Mordo 5/5


RE: Nody Beats - ImmPERFECTION - Hola Flavio - 27.08.2018

>bass zdecydowanie bardziej powinien się wyróżniać - trochę dista
>poszczególnie instrumenty można by bardziej wtopić i wysunąć perkusję i bass na przód

ogólnie spoko, mixując pod wokal można więcej wyciągnąć z tego bitu, bo miejscami przesyt


RE: Nody Beats - ImmPERFECTION - bn7 - 28.08.2018

Kawałek klasa światowa. Tylko fakt, tak jak kolega wyżej napisał, dodałbym tutaj saturacji trochę do bassiku:) Pozdro


RE: Nody Beats - ImmPERFECTION - n0dy beatz - 29.08.2018

wezmę pod uwagę wasze opinie przy następnej produkcji pozdro ! :D


RE: Nody Beats - ImmPERFECTION - MikeS - 30.08.2018

Dojebane ;)
5


RE: Nody Beats - ImmPERFECTION - Shabboo Harper - 31.08.2018

Hey n0dy beatz. Względem wcześniejszych Beat'ów ("I`ll Catch U BabY"/"Shrooms EffecT Type") tenże utwór, a szczególnie klimat owego, niezbyt mnie urzekł ;). Wszelako, technicznie jest okey. "ImmPERFECTION" cechuje dobry, potężny "dół" i niekiepski Vibe, "dotknięty" orientalnym "muśnięciem" Synth'u (a'la Koto)... Nieśmiało twierdzę, iż takowy ciemny miks, specyficznie "przybrudzony" prezentuje się właściwie, przez "wtopienie poszczególnych instrumentów" track straciłby w aspekcie separacji. Sound Design zmyślny (gęsty Bass; dźwięczne Brass'y; krztynę przymglona perka; obecność tonu quasi 8-Bit frapująca). Aranż intencjonalny; wszak Instrumental potencjalnie "do cięcia"... Yo! ;D


RE: Nody Beats - ImmPERFECTION - n0dy beatz - 1.09.2018

(31.08.2018, 2:17)Shabboo Harper napisał(a): Hey n0dy beatz. Względem wcześniejszych Beat'ów ("I`ll Catch U BabY"/"Shrooms EffecT Type") tenże utwór, a szczególnie klimat owego, niezbyt mnie urzekł ;). Wszelako, technicznie jest okey. "ImmPERFECTION" cechuje dobry, potężny "dół" i niekiepski Vibe, "dotknięty" orientalnym "muśnięciem" Synth'u (a'la Koto)... Nieśmiało twierdzę, iż takowy ciemny miks, specyficznie "przybrudzony" prezentuje się właściwie, przez "wtopienie poszczególnych instrumentów" track straciłby w aspekcie separacji. Sound Design zmyślny (gęsty Bass; dźwięczne Brass'y; krztynę przymglona perka; obecność tonu quasi 8-Bit frapująca). Aranż intencjonalny; wszak Instrumental potencjalnie "do cięcia"... Yo! ;D
Dziękuję bardzo :)

(30.08.2018, 22:18)MikeS napisał(a): Dojebane ;)
5
Dzięki ;P