MusicProducers.pl / Produkcja muzyki / Poradniki / Forum
TRAP YouGotMe - Crystal - Wersja do druku

+- MusicProducers.pl / Produkcja muzyki / Poradniki / Forum (https://musicproducers.pl)
+-- Dział: FORUM (https://musicproducers.pl/forum-forum)
+--- Dział: Archiwum (https://musicproducers.pl/forum-archiwum)
+--- Wątek: TRAP YouGotMe - Crystal (/temat-trap-yougotme-crystal)



YouGotMe - Crystal - YouGotMe - 2.09.2018

Cześć wszystkim wykorzystując każdą wolną chwilę staram się finalizować wiele z projektów, ten jest kolejnym wciąż w moim odczuciu otwarty temat na etapie aranżacyjnym ale możecie dać znać czy się na tą chwilę podoba ;) Pozdrawiam




RE: YouGotMe - Crystal - tomalmc - 2.09.2018

fiu fiu, jak dla mnie konkret w pyte! jak to jest etap aranżacyjny to nie mogę się doczekać finalnej wersji. chciałbym zobaczyć video jak robiłeś to bo aż jestem ciekaw jak uzyskać takie brzmienie :D 5*


RE: YouGotMe - Crystal - n0dy beatz - 2.09.2018

Bardzo fajne :) ja bym pobawił się resse na lewo i prawo przy końcach pentli i impactach mogło by to dać ciekawego buciora :P Jak zwykle dla mnie najwyższa tutaj klasa bitowa ! Elo


RE: YouGotMe - Crystal - tks21 - 4.09.2018

No i jest,stary dobry YouGotMe :) Zaciekawiły mnie te wokal chopsy czy jak to się nazywa. Trapik pierwsza klasa. Mnie się aranż podoba i to bardzo :) Jak wykręciłeś te wokale czy to jakiś sampel? 5/5 Bardzo dobra robota z Twojej strony :)


RE: YouGotMe - Crystal - YouGotMe - 8.09.2018

Zawsze miło mi czytać przychylne opinie Panowie ! @tomalmc z video by było ciężko bo raz, że nie rejestruje a dwa proces często trwa dopóki wena nie przyjdzie :D @n0dy mam to na uwadze, dzięki ! @tks21 z vocalsami to ja od zawsze miałem jakąś jazdę, jeśli chodzi o te tutaj to wybrałem jakąś acapelle, pociąłem, poslide'owałem tak jak mi się podoba i oto ona :) Całość tak naprawdę wg mnie jeszcze w ogóle nie brzmi ale zarys jest ! Pozdrawiam


RE: YouGotMe - Crystal - INFERNO - 12.09.2018

Dobry podkład muzyczny ładne brzmienie styl też fajny czasem słucham trap-u i ten jest naprawdę dobry urozmaicenie też wypas dość taki mroczny z dodaniem odżycia...


RE: YouGotMe - Crystal - YouGotMe - 19.09.2018

Dzięki pioruna86 że przypadł do gustu ! Pozdro


RE: YouGotMe - Crystal - hudson462 - 19.09.2018

Cześć :) No trzeba przyznać, że do aranżacji raczej nie ma jak się doczepić bo jest bardzo przyjemna, pełna i dość urozmaicona. Ładnie żonglujesz klimatami, przejścia są niewyczuwalne (a to dobrze) utwór po prostu płynie. Jeśli chodzi o miks to pod odsłuchu na słuchawkach wydaje mi się, że jest za mało wysokich częstotliwości- jeśli by je uzupełnić np. korekcją/ saturacją to utwór mógłby stać się o wiele bardziej ekscytujacy. Dodatkowo zauważyłem, że 808 mógłby być głośniejszy. Jeśli poświęcisz jeszcze trochę pracy na mix to wyjdzie z tego świetny trapowy podkład dla jakiegoś rapera. Zostawiam 5 na zachętę. Pozdrawiam


RE: YouGotMe - Crystal - Shabboo Harper - 18.10.2018

Hey Adaś. Ewidentnie Twój styl. ;D Jest wielce dźwięcznie, "gromko". Aliaż właściwych Tobie nut (krewkie, homogeniczne w swej wariacji Piano; głęboki Bass; mięsista perka; "wrzutki" Vox Fx'ów kreujące "creative chaos") nieugięcie, metodycznie wyraża się w owym utworze. Wszelako, w tymże "bystrym potoku" żarliwych tonów brakuje (mi) jakiejś... siurpryzy ;D. Projekt właściwie bez Intro "toczy się" w swej (przewidywalnej już) architekturze i jednorodnie dociera do końca bez "tego czegoś"/wabiku, który byłby (choćby krztynę) odmienny od obecnej palety dźwięków ^^. To nie zarzut; ot tylko me skromne spostrzeżenie (w kwestii aranżu)... Technicznie: jest okey; jedynie "przytępiłabym" Peak'a Kick'a, bowiem (przy głośnym odsłuchu) mocno szczytuje i jest zbyt agresywny/dynamiczny; po chwili po prostu męczy ;(. Sporo się dzieje w miksie; "góry", według mnie, jest dostatecznie; separacja ścieżek od głównego Beat'u jawi się in plus. C'est tout... ^D