MusicProducers.pl / Produkcja muzyki / Poradniki / Forum
TRAP Nody Beats - Trip Night @ - Wersja do druku

+- MusicProducers.pl / Produkcja muzyki / Poradniki / Forum (https://musicproducers.pl)
+-- Dział: FORUM (https://musicproducers.pl/forum-forum)
+--- Dział: Archiwum (https://musicproducers.pl/forum-archiwum)
+--- Wątek: TRAP Nody Beats - Trip Night @ (/temat-trap-nody-beats-trip-night)



Nody Beats - Trip Night @ - n0dy beatz - 22.09.2018

Elo Siema ! ^D



RE: Nody Beats - Trip Night @ - tks21 - 22.09.2018

Tłusta melodia i tłusty beat :) Jak zawsze N0dy dobra marka :D Co mi się podoba? Na pewno ta 808 i dzwonki są Twoim znakiem rozpoznawczym :) Dla mnie beat jak i reszta produkcji na bardzo wysokim poziomie :) Pozdro 5/5


RE: Nody Beats - Trip Night @ - n0dy beatz - 22.09.2018

Dziękuję mordeczko za szczere słowa ! Pozdrawiam :P


RE: Nody Beats - Trip Night @ - YouGotMe - 22.09.2018

Siema n0dy powiem Ci że standardowo mocno, przyzwyczaiłeś mnie do ciekawych wariacji i nie do końca przewidywalnych aranżacji, tutaj jest nieco liniowo i niestety wtórnie zarówno melodycznie i dźwiękowo (być może to po raz kolejny mój gust). Dobry mix, kick n base pieści me bębenki, jest klimatycznie, efekt nocnej mary uzyskany :D Ale czekam na alternatywne wrzuty od Ciebie bo wiem że umiesz namieszać. Pozdrawiam !


RE: Nody Beats - Trip Night @ - Hola Flavio - 23.09.2018

Mi siedzi max, szukałem czegoś w tym stylu
Jedynie bym troszkę przestrzeni w mixie zrobił, bo ten bass strasznie gniecie bit


RE: Nody Beats - Trip Night @ - ZaRaz2001 - 24.09.2018

Ależ to elegancko wszystko gada.


RE: Nody Beats - Trip Night @ - n0dy beatz - 24.09.2018

(23.09.2018, 23:13)Hola Flavio napisał(a): Mi siedzi max, szukałem czegoś w tym stylu
Jedynie bym troszkę przestrzeni w mixie zrobił, bo ten bass strasznie gniecie bit
Oczywiście aranżacja jest zawsze do zmiany dla klientów - modyfikuję bit specialnie dla nich :D


RE: Nody Beats - Trip Night @ - Shabboo Harper - 25.09.2018

Hey n0dy beatz. Bezsprzecznie nie jest nużąco. Track, w gatunku Trap, prezentuje się "przystojnie". Melodyjne wariacje Synth'ów; obok prężystego Piano, rześkiego tonu Strings'ów to "pierwiastki" in plus. Te kreują słuszny Vibe :). Beat "osadzony" (głównie) w dość szorstkim, "chrypliwym" Snare i swoiście cykających Hi Hat'ach "ujdzie" ;). Wszelako, nie przekonuje mnie Bass; tenże zbyt "rozprężony" w swym ciemnym pomruku "ciągnie się" i "dusi". Miks czysty; acz ciut więcej "oddechu" nie zaszkodzi...

Cytat:"Oczywiście aranżacja jest zawsze do zmiany dla klientów - modyfikuję bit specialnie dla nich"

Nieśmiało przyznam, iż chętnie usłyszę takowy Bit "przed i po" modyfikacji. Any chance? ;D


RE: Nody Beats - Trip Night @ - n0dy beatz - 25.09.2018

(25.09.2018, 1:43)Shabboo Harper napisał(a): Hey n0dy beatz. Bezsprzecznie nie jest nużąco. Track, w gatunku Trap, prezentuje się "przystojnie". Melodyjne wariacje Synth'ów; obok prężystego Piano, rześkiego tonu Strings'ów to "pierwiastki" in plus. Te kreują słuszny Vibe :). Beat "osadzony" (głównie) w dość szorstkim, "chrypliwym" Snare i swoiście cykających Hi Hat'ach "ujdzie" ;). Wszelako, nie przekonuje mnie Bass; tenże zbyt "rozprężony" w swym ciemnym pomruku "ciągnie się" i "dusi". Miks czysty; acz ciut więcej "oddechu" nie zaszkodzi...

Cytat:"Oczywiście aranżacja jest zawsze do zmiany dla klientów - modyfikuję bit specialnie dla nich"

Nieśmiało przyznam, iż chętnie usłyszę takowy Bit "przed i po" modyfikacji. Any chance? ;D
Hmm no dobrze zrobię lepszy aranż i dodam to w sobotę wieczorem :P special for You ;P


RE: Nody Beats - Trip Night @ - Hola Flavio - 25.09.2018

(25.09.2018, 17:03)n0dy beatz napisał(a):
(25.09.2018, 1:43)Shabboo Harper napisał(a): Hey n0dy beatz. Bezsprzecznie nie jest nużąco. Track, w gatunku Trap, prezentuje się "przystojnie". Melodyjne wariacje Synth'ów; obok prężystego Piano, rześkiego tonu Strings'ów to "pierwiastki" in plus. Te kreują słuszny Vibe :). Beat "osadzony" (głównie) w dość szorstkim, "chrypliwym" Snare i swoiście cykających Hi Hat'ach "ujdzie" ;). Wszelako, nie przekonuje mnie Bass; tenże zbyt "rozprężony" w swym ciemnym pomruku "ciągnie się" i "dusi". Miks czysty; acz ciut więcej "oddechu" nie zaszkodzi...

Cytat:"Oczywiście aranżacja jest zawsze do zmiany dla klientów - modyfikuję bit specialnie dla nich"

Nieśmiało przyznam, iż chętnie usłyszę takowy Bit "przed i po" modyfikacji. Any chance? ;D
Hmm no dobrze zrobię lepszy aranż i dodam to w sobotę wieczorem :P special for You ;P

jak duży wór siana za to?


RE: Nody Beats - Trip Night @ - n0dy beatz - 25.09.2018

priv Flavio


RE: Nody Beats - Trip Night @ - n0dy beatz - 27.09.2018

Bit usunięty gdyż szczęśliwie trafił w ręce nowego właściciela. Post do zamknięcia. Pozdrawiam :)