MusicProducers.pl / Produkcja muzyki / Poradniki / Forum
OTHER Maws Sky - Lizards with funky socks on, trippin in Kanada - Wersja do druku

+- MusicProducers.pl / Produkcja muzyki / Poradniki / Forum (https://musicproducers.pl)
+-- Dział: FORUM (https://musicproducers.pl/forum-forum)
+--- Dział: Archiwum (https://musicproducers.pl/forum-archiwum)
+--- Wątek: OTHER Maws Sky - Lizards with funky socks on, trippin in Kanada (/temat-other-maws-sky-lizards-with-funky-socks-on-trippin-in-kanada)



Maws Sky - Lizards with funky socks on, trippin in Kanada - Maws - 15.11.2018

Witam
Nareszcie mogę zaprezentować nowy utwór. Tym razem stworzony w dużej większości z sampli i w małej współpracy z moim kolegą. Mam nadzieję że się spodoba. :)




RE: Maws Sky - Lizards with funky socks on, trippin in Kanada - Shabboo Harper - 23.11.2018

Hey Maws. Mój komentarz ograniczę do poniższego: w kwestii aranżu (urodnie heterogenicznego) tudzież klimatu to #1 względem wcześniejszych track'ów ^D. Hojnie się dzieje w tymże różnobarwnym panoptikum a'la Psychedelic Mood. Jest niejednolicie; niemalże surrealistycznie... Aliaż wszelkiej maści Fx'ów/Sample'i czy też chropowatych/ciernistych Glitch'y obok zgrabnych defiguracji Beat'u, dorzecznej wariacji Bass'u lub eterycznych Riff'ów gitary, w pewnym stopniu, intryguje (acz charakter Twych utworów jest już przewidywalny ;)). Wszelako, w dłuższym odcinku czasu, takowy "chaotyczny potok nut" również i po trosze męczy zbyt radykalną artykulacją dźwięków (i krztynę nieogarniętym miksem szczególnie odnośnie panoramy/suchości użytych tonów) :|. Zaiste jest eklektycznie; nie każdego tego typu "creative vision" zachęci do powrotu doń... :)


RE: Maws Sky - Lizards with funky socks on, trippin in Kanada - Maws - 23.11.2018

Dziękuje za jak zwykle tak dokładną i interesującą recenzję. Ale jakbyś mogła wyjaśnić co rozumiesz przez to że charakter moich utworów jest przewidywalny bo może pomogłoby mi to w robieniu lepszej muzyki. :)


RE: Maws Sky - Lizards with funky socks on, trippin in Kanada - Shabboo Harper - 26.11.2018

Cytat:"Dziękuje za jak zwykle tak dokładną i interesującą recenzję. Ale jakbyś mogła wyjaśnić co rozumiesz przez to że charakter moich utworów jest przewidywalny bo może pomogłoby mi to w robieniu lepszej muzyki. :)"

Proszę... :) "Przewidywalność" w przypadku Twoich utworów, według mnie, tyczy przede wszystkim właśnie "charakteru" a nie jakości produkcji (tj. "lepszej muzyki"). Pozwoliłam sobie skreślić tego typu wers, bowiem kojarzę większość tematów (jeśli nie wszystkie) założonych przez Ciebie na MP. W skrócie: każdy, kolejny track jedynie utwierdza mnie w przekonaniu czego możliwym jest oczekiwać w kwestii Sound Design'u (rozmyte Riff'y gitary z reguły "utopione" w pogłosie; melanż iluzorycznych Noise'ów/Glitch'y, niejednokrotnie bez przewodniego czytelnego wątku; eklektyczność nut w silnym odcieniu z pogranicza Psychedelic/Industrial Jazz'u) tudzież aranżu (powłóczystość tonów w atypowej przestrzeni; monolityczność tekstur). ^^ Maws, nie jest to zarzut (!). Wszystkie powyższe faktory naturalnie, w pewnym stopniu, kreują Twój styl/trademark. Jeśli zaś chodzi o moje poczucie estetyki, lubię, choć od czasu do czasu, być zaskoczoną. Wszak to li tylko subiektywne odczucie Lady... ;D


RE: Maws Sky - Lizards with funky socks on, trippin in Kanada - Maws - 26.11.2018

W takim razie dziękuje za wyjaśnienie. Dało mi to do myślenia, więc mam nadzieje że następnym razem uda mi się Ciebie trochę zaskoczyć.:)