MusicProducers.pl / Produkcja muzyki / Poradniki / Forum
Nody Beats - Toxic - Wersja do druku

+- MusicProducers.pl / Produkcja muzyki / Poradniki / Forum (https://musicproducers.pl)
+-- Dział: FORUM (https://musicproducers.pl/forum-forum)
+--- Dział: Kosz (https://musicproducers.pl/forum-kosz)
+--- Wątek: Nody Beats - Toxic (/temat-nody-beats-toxic)



Nody Beats - Toxic - n0dy beatz - 20.11.2018




RE: Nody Beats - :((((( nimom skyla :( - dejfdj - 20.11.2018

Motyw możliwy do skojarzenia ze starymi grami R T S. Oj bardzo mi się podoba ! Perkusja przypomina poprzeczne wahania hamaku na którym ułożono kości ofiar.. Nie trzeba słuchawek by odczuć trzęsienie ziemi. Dla mnie 5 !


RE: Nody Beats - Toxic - mateuszFTW - 20.11.2018

Pięknie to gra. Nie nudzi się, mix bez zarzutu. Ode mnie 5.


RE: Nody Beats - Toxic - Maciek - 22.11.2018

Generalnie jestem zdania że trapy dzielimy na kulawe i mniej kulawe (by nie użyć wulgaryzmu). Ten tutaj jest zdecydowanie ponad ten mój schemat - klimat wręcz namacalny, atmosfera po katastrofie nuklearnej, bez maski nie wchodzić. Muzycznie nie dzieje się przesadnie dużo, ani za mało - jest w sam raz - wszystko na miejscu, nic dodać nic ująć. 5


RE: Nody Beats - Toxic - n0dy beatz - 23.11.2018

Dziękuję za pozytywny odbiór wszystkim :)


RE: Nody Beats - Toxic - seba.pce - 24.11.2018

tak...klimat wojenny troche dramatyczny :) perkusja mistrzostwo...poziom utrzymany :D 5


RE: Nody Beats - Toxic - tks21 - 24.11.2018

No i to się nazywa.... pier*olnięcie, impakt na samym początku. Tutaj przydałby się jakiś mocny Traper :) Nic nie można zarzucić, wszystko mi tu pasuje w 100 %-ach. Fakt klimat jest :) 5/5


RE: Nody Beats - Toxic - Shabboo Harper - 1.12.2018

Hey Nody. Intro psychodeliczne, obiecujące; w ponurym odcieniu a'la Noir. Główny motyw fertyczny, wszelako, w dłuższym odcinku czasu, brzmi po trosze "chaotycznie" w swej istocie i bliżej finału krztynę irytuje. Jeśli jest owym tonem "toxic" czy też "witch" (?) w swej (niepotrzebnie tak) repetytywnej barwie w końcu nuży i prezentuje się truistycznie ^^. Beat mocny, gęsty (z pogranicza Industrial'u); Bass sui generis trochę "odklejony" od kluczowego wątku (zadziornie drapieżnego Synth'u; tęgich Fx'ów)... Wybacz, lecz nie czuję owego klimatu Post Apocalyptic (czy też dramaturgii). W obecnych nutach, według mnie, drzemie więcej amoku, ekscytacji ("coś" quasi freak); specyficznej groteski "utkanej" z żarliwych, czytelnych dźwięków niż "katastroficznej" aury ;). Separacja ścieżek przyzwoita; dynamika zachowana. Aranż, wobec gatunku, in plus; choć Outro warte finezyjnego szlifu. ;D


RE: Nody Beats - Toxic - n0dy beatz - 16.12.2018

Sold - do zamknięcia temat.


RE: Nody Beats - Toxic - tommbeat@95 - 17.12.2018

wiesz co koles nody beats jak chcesz zamknąc temat to wystarczy deaktualizować link - tak jak wszyscy tu robią.:P ty to musisz byc strasznie nie dowartościowany skoro forum traktujesz jak ryneczek prózności i tak często się chwalisz tym że coś SOLDałeś. nie jeden tu wydaje i sprzedaje swoja muzę znacznie lepszą od ciebie i jakoś nie ma takiego parcia by się tym tak obnosić. :rv: to chyba jesteś jakiś maniak??? xD:3 no i jeszcze jedno skoro tyyyyyyle tych swoich bicików sprzedałeś to pochwal się chociaż co z tego wyszło. bo napisać SOLD każdy tu może. Boring


RE: Nody Beats - Toxic - n0dy beatz - 22.12.2018

(17.12.2018, 11:59)tommbeat@95 napisał(a): wiesz co koles nody beats jak chcesz zamknąc temat to wystarczy deaktualizować link - tak jak wszyscy tu robią.:P ty to musisz byc strasznie nie dowartościowany skoro forum traktujesz jak ryneczek prózności i tak często się chwalisz tym że coś SOLDałeś. nie jeden tu wydaje i sprzedaje swoja muzę znacznie lepszą od ciebie i jakoś nie ma takiego parcia by się tym tak obnosić. :rv: to chyba jesteś jakiś maniak??? xD:3 no i jeszcze jedno skoro tyyyyyyle tych swoich bicików sprzedałeś to pochwal się chociaż co z tego wyszło. bo napisać SOLD każdy tu może. Boring

Ale śmieszny hejterek nie wiem czy wiesz ale po 48 godzinach nie możesz zrobić nic z tematem głównym jedynie możesz zacytować sam siebie ( jeżeli to nazywasz reedycją^ ) Po pierwsze będę sobie pisał na co mam ochotę w moim własnym temacie to raz a dwa w chwili sprzedaży przechodzą prawa autorskie na " nabywcę - klienta ". Ja nie podchodzę już emocjonalnie do tego tak żebym śledził i pytał się każdego ..." Ej kiedy nagrasz nasz numer ?... Ej mogę udostępniać twój numer na moim bicie ? EEee nagrałeś już coś ?
Jak nagra któryś z moich klientów i się ze mną tym podzieli to udostępnię to tutaj jeżeli będę miał na to ochotę...
Ja bardzo chętnie usłyszał bym coś twojego no ale cóż ...
Ale dziękuję za feedback każdy jest da mnie ważny czy props czy hejt :)

Wesołych Świąt ! <3