MusicProducers.pl / Produkcja muzyki / Poradniki / Forum
TRAP Flavio - Uncontrol - Wersja do druku

+- MusicProducers.pl / Produkcja muzyki / Poradniki / Forum (https://musicproducers.pl)
+-- Dział: FORUM (https://musicproducers.pl/forum-forum)
+--- Dział: Archiwum (https://musicproducers.pl/forum-archiwum)
+--- Wątek: TRAP Flavio - Uncontrol (/temat-trap-flavio-uncontrol)



Flavio - Uncontrol - Hola Flavio - 8.12.2018

kolejny, nietypowo-hiphopowy beat







dla prawdziwych
Heart



RE: Flavio - Uncontrol - mateuszFTW - 8.12.2018

Odciąłbym trochę górnych częstotliwości w stopie. Chociaż początkowa harmonia wydawała mi się dziwnie znajoma, dalsza melodia jest bardzo oryginalna. Podoba mi się takie brzmienie. Przyjemny bit, nie nudzi się.


RE: Flavio - Uncontrol - tks21 - 9.12.2018

Fajny bass na początku jakbyś dał fade-in :) Ciekawe zawodzenie (sampel gościa) Beat wyszedł ciekawie :) Stopa jest adekwatna do całości. 5/5 :) Teraz napiszę coś co może wywołać tutaj burzę w temacie (może i nie? ) Dziwię się, że masz tak niską ocenę za ten wałek, wiele ludzi którzy stawiają bardzo niskie oceny tak na prawdę są zazdrośni, że jedni robią coś dobrze albo po prostu robią to po złości sam nie wiem (zawsze byli hejterzy i będą) Ostatnio coś forum się skopało pod tym względem...


RE: Flavio - Uncontrol - Hola Flavio - 9.12.2018

Mateuszu, potrzebna była stopa z hatem, więc odcinanie góry mijałoby się z celem

Tks, ten efekt fade-in łatwo osiągnąć zwykłym slaidem na pianorollu.
Co do ocen, osobiście nie wnikam, bo wiem, że pewien poziom mam i jakaś 2 czy 1 nie robi na mnie wrażenia. Takie oceny dają typy nawet nie pisząc komentarza - czysta zawiść. Może gdybym robił typowe przedymane trapowe bity miałbym 5 i byłoby pięknie. Z resztą, robię muzykę tak jak czuję i nie pcham się nigdzie z tym. Polecam każdemu zacząć robić coś oryginalnego. Niektórzy na tej stronie mają ego kilkakrotnie większe od umiejętności, a krytyki się boją bardziej niż starego po wywiadówce.
Pozdrawiam bardzo serdecznie


RE: Flavio - Uncontrol - dejfdj - 9.12.2018

Grzmisz jak hola hola. Nie wiem czym przedymane trapy różnią się od piłowania paznokci. Skończ z typami, dla dobra ego..


RE: Flavio - Uncontrol - Hola Flavio - 10.12.2018

(9.12.2018, 21:11)dejfdj napisał(a): Grzmisz jak hola hola. Nie wiem czym przedymane trapy różnią się od piłowania paznokci. Skończ z typami, dla dobra ego..

Odnieś się do muzyki. Jak nie słyszysz różnicy to przykro mi.


RE: Flavio - Uncontrol - tomalmc - 11.12.2018

zdecydowanie ktos z zawisci zanizyl Ci ocene, chcialem to jakos poprawic dajac 5* bo zaslugujesz ale jebana srednia nawet nie drgnęła haha, dlatego w komencie mowie ze mocne 5 :) nic dodac nic ujac mi to siedzi lezy i bangla jednoczesnie


RE: Flavio - Uncontrol - Shabboo Harper - 18.12.2018

Hey Patryk. Specyficzny to Trap. Technicznie sporo wycofany (w prezencji nut); ascetyczny w selekcji tonów (metaliczny Beat; szczególnie Snare brzmi krztynę beznamiętnie). Vintage efekt a'la "trzask" stwarza wrażenie nieczystości miksu :\. Melo dość truistyczne. Tło mgliste, "gęste w swym mroku" godne minimalnego upiększenia. Bass zgrabnie "przyćmiony". Track nieśpieszny, spokojny; lekko przyciężkawy. Niewykluczone, iż potencjalny Vox przysporzy właściwego "smaczku" Twemu "Uncontrol". :)