MusicProducers.pl / Produkcja muzyki / Poradniki / Forum
HARDSTYLE Melanie C - I Turn To You (In-Tegral & Anklebreaker Bootleg) - Wersja do druku

+- MusicProducers.pl / Produkcja muzyki / Poradniki / Forum (https://musicproducers.pl)
+-- Dział: FORUM (https://musicproducers.pl/forum-forum)
+--- Dział: Archiwum (https://musicproducers.pl/forum-archiwum)
+--- Wątek: HARDSTYLE Melanie C - I Turn To You (In-Tegral & Anklebreaker Bootleg) (/temat-hardstyle-melanie-c-i-turn-to-you-in-tegral-anklebreaker-bootleg)



Melanie C - I Turn To You (In-Tegral & Anklebreaker Bootleg) - In-Tegral - 25.12.2018

Wybaczcie ten cringe'owaty videoclip, ale taki był wymóg jednego z kanałów promo, z tym, że teraz sprawy się skomplikowały poprzez algorytm YT, który myśli, że wokal to oryginał acapella, a to tylko cover i żaden większy kanał promo na razie tego nie wrzuci bo się boją, więc muszę to przetestować na swoim kanale. Anklebreaker również to wrzucił by sprawdzić czy youtube się przyczepi.



Linki do pobrania w opisach SC/YT.


RE: Melanie C - I Turn To You (In-Tegral & Anklebreaker Bootleg) - Kaper - 25.12.2018

Aż by sie chciało zawołać gościa z FB co ostatnio chciał abyś się pochwalił swoimi produkcjami xD
Super czysty miks, pierdzący bassek, w 2:31-2:33 coś przycina ale może to przez YT, aranżacyjnie też niczego sobie i ta odmiana na końcu :)
Dobry kawał roboty panie!


RE: Melanie C - I Turn To You (In-Tegral & Anklebreaker Bootleg) - KBK - 26.12.2018

Moją opinię już znasz, świetny utwór, bardzo ciepły miks i ogólnie aranżacja i sam pomysł tego remiksu wyszedł Ci swietnie, radiowy hit jak nic! :D


RE: Melanie C - I Turn To You (In-Tegral & Anklebreaker Bootleg) - AlexStr. - 27.12.2018

No w sumie numer - bootleg nawet ujdzie - choć dla mnie cały ten hardstyle brzmi wszędzie tak samo. Mam na myśli to że bardzo to szablonowy gatunek muzy. U ciebie to wszystko gra dość dobrze ale nie wiem czemu ta melania śpiewa tak ostro i jakoś niewyraźnie. Coś mało się przykłada. To taki sampelek czy ona ma taki głos? Niektóre elementy także takie są za surowe jak w tym przejściu 1,33 sekundy. Stopa mogła lepiej walić! Nie trafia do mnie to zejście z kickiem w 2,24 sekundy, za grubo. Lead fajny za to.


RE: Melanie C - I Turn To You (In-Tegral & Anklebreaker Bootleg) - Dj 1982 - 27.12.2018

To mój ulubiony utwór Melanie C.
Ale ten remix coś mi nie podchodzi. :(


RE: Melanie C - I Turn To You (In-Tegral & Anklebreaker Bootleg) - Fantasmagorian - 27.12.2018

Bardzo fajny mix In-Tegral, pełen szacun za wykonanie. Ja daję (5)


RE: Melanie C - I Turn To You (In-Tegral & Anklebreaker Bootleg) - pogotekk - 28.12.2018

Kawałek nawet nawet, aczkolwiek lead nie do końca mi podszedł, poza tym moim zdaniem raw kick mógłby mieć więcej mocy :)


RE: Melanie C - I Turn To You (In-Tegral & Anklebreaker Bootleg) - PROTONE - 28.12.2018

Szacenuk ;)


RE: Melanie C - I Turn To You (In-Tegral & Anklebreaker Bootleg) - damnscrth - 30.12.2018

Też myślę że ten kick masz letko skopany. Mało mocy. ^P Kawalek taki trochę za krótki się wydaje. Poza tym mogłeś poszukac lepszej jakości acapeli. Taki trochę dziwaczny ten głos dziewczyny. Ona jakoś syczy?? No ale to bootleg wiec z ta jakością różnie bywa. Muza jak to w HS nic nowego nie wymyślisz te same rozwiązanie i dźwięki. Miks może być, bez większych wpadek. Działaj dalej! xD ^P


RE: Melanie C - I Turn To You (In-Tegral & Anklebreaker Bootleg) - tks21 - 7.01.2019

Właśnie, zgodzę się z przedmówcami, kick ma za mało energii, ale całościowo prócz tego kicka kompozycja jest na serio bardzo udana, muszę częściej wpadać do innych działów niż hip hop :) 4.5 za wszystko czyli naciągane 5, niestety za ten kick