MusicProducers.pl / Produkcja muzyki / Poradniki / Forum
ALTERNATIVE Helucze - Am I Late - Wersja do druku

+- MusicProducers.pl / Produkcja muzyki / Poradniki / Forum (https://musicproducers.pl)
+-- Dział: FORUM (https://musicproducers.pl/forum-forum)
+--- Dział: Archiwum (https://musicproducers.pl/forum-archiwum)
+--- Wątek: ALTERNATIVE Helucze - Am I Late (/temat-alternative-helucze-am-i-late)



Helucze - Am I Late - HeluCze - 4.01.2019

Witam Państwa :3 Nowy kawałeczek na nowy rok Beer Miłego słuchania, buziaczki ^^




RE: Helucze - Am I Late - Mocade - 4.01.2019

Z twojego nicku robi się powoli marka, masz swój styl którego ściśle się trzymasz i który z każdym utworem rozwijasz. Zabawa wokalem i sylabami coraz bardziej podchodzi pod mainstreamowy poziom, w pozytywnym tego słowa znaczeniu a lekki melodyjny vibe przyniesie na wiosnę dobrą energię. 5/5, życzę powodzenia z następnymi pracami.

Pozdrawiam.


RE: Helucze - Am I Late - Kaper - 5.01.2019

Gdzieś na kompie mam jeszcze Twoją muzę sprzed kilku lat i powiem, że jestem pod wrażeniem xD
Nie ma na co ponarzekać xD hahhaa bardzo mi się podoba ten ciepły miks Heart

Gratulacje tak dobrej produkcji :)


RE: Helucze - Am I Late - DelianoCarl - 5.01.2019

Coś pięknego.


RE: Helucze - Am I Late - ASDW - 5.01.2019

dobra piosenka, nic co bym włączyła na własną rękę, ale nie przełączyłbym gdyby leciało w radiu czy coś.
chill summer in a cabin vibe ogólnie.


RE: Helucze - Am I Late - Fantasmagorian - 6.01.2019

Helucze, helucze, helucze - prezentujesz mega wysoki poziom. Mistrzowskie wykonanie, co tu dużo można pisać... Poprzeczka zawisła wysoko, nie powiem ;) . Jeśli chodzi o sam kawałek - bardzo medialny, radiowy... Ogólnie mi podoba się średnio.
PS: Wokal masz wyśmienity. (5)


RE: Helucze - Am I Late - Burning Car - 8.01.2019

Fajne takie Afrykański klimat.Wokale świetne. 5-tka


RE: Helucze - Am I Late - Evil_Blasi - 10.01.2019

Nie szkoda ci klasyfikowac taki kawalek do elektroniki? :)
Pytanie retoryczne ofkorz bo wyboru nie miales ;)
Fajnie fajnie. Profeska choc mysle ze mozna bylo melodycznie go troche nardziej skonkretyzowac zeby chwycil za serce bo nawet jak sie konczy utwor mamy wrazenie lekkiwgo zdziwienia niedosytu mwlodycznego ze tu cos powinno jeszcze byc. Ale to moj gust pewnie.
Dobra robota.


RE: Helucze - Am I Late - flang3r - 11.01.2019

To jest ten typ kawałka, który wywołuje uśmiech na twarzy.
Mógłbyś zaśpiewać "Jesteś Ch..." a człowiek i tak się szczerze do Ciebie uśmiechnie.

Taka bomba endorfinowa :)

Z technicznych:
Fajne backverby i barwa wokalu. Brakuje tak jak wspominał Blasi trochę szaleństwa i większej wariacji, takiego wyrzutu tych pozytywnych emocji - leci strumień, ale brakuje nagłego oberwania chmury ;)


Reasumując, lubię kawałki smutne, depresyjne, mroczne, ale każdy od czasu do czasu lubi zobaczyć słońce po burzy.
Fajnie posłuchać jasnej strony na poziomie.


RE: Helucze - Am I Late - Ypsilon - 13.01.2019

Masz niedopracowany mix i to bardzo. Szkoda bo muza jest nawet ciekawa - widzę że się obracasz w takiej mieszance reggea z popem. Co do śpiewu nie podoba mi się za bardzo. Masz dziwną manierę - takiego wykrzykiwania i na dłuższą metę w słuchaniu to męczy. xD Akcent też pozostawia wiele do życzenia ale to moje zdanie. Muzyka dobra ale zakryta za głośnym śpiewem a to BARDZO duży błąd!! :\ :\


RE: Helucze - Am I Late - wasco - 21.01.2019

Chciałbym kiedys uzyskac taka jakosc mastera w moich utworach;/ utworek bardzo miło sie słucha, tak trzymaj.