MusicProducers.pl / Produkcja muzyki / Poradniki / Forum
OTHER Shattered - Tomorrow (Metalcore) - Wersja do druku

+- MusicProducers.pl / Produkcja muzyki / Poradniki / Forum (https://musicproducers.pl)
+-- Dział: FORUM (https://musicproducers.pl/forum-forum)
+--- Dział: Archiwum (https://musicproducers.pl/forum-archiwum)
+--- Wątek: OTHER Shattered - Tomorrow (Metalcore) (/temat-other-shattered-tomorrow-metalcore)



Shattered - Tomorrow (Metalcore) - Shattered - 7.01.2019



Witam. Po dłuższej przerwie wracam do skromnego nagrywania nowych utworów oraz nowych prób stworzenia jak najbardziej realistycznego metalowego miksu przy użyciu wirtualnych instrumentów. Pozdrawiam.


RE: Shattered - Tomorrow (Metalcore) - Scooler - 7.01.2019

O Stary, to jest Mega. jak coś wpadnij do mnie na kanały na youtube(usuń z linku "user" i zostaw "C" zamiast niego) czy soundcloud . Jeżeli chciałbyś nawiązać współprace ze mną - to daj mi znać.

Pozdrawiam :)


RE: Shattered - Tomorrow (Metalcore) - Burning Car - 8.01.2019

Bardzo fajne taki stary dobry Clawfinger (jak ktoś nie zna to proponuje zapoznać się z Clawfinger -Do What I Say) - kiedyś dużo takiej muzy słuchałem. 5-tka w pełni zasłużona.


RE: Shattered - Tomorrow (Metalcore) - Mocade - 8.01.2019

Miks już jest wystarczająco mocny i zwodzący, tą i poprzednimi ścieżkami po raz kolejny udowadniasz że Shreddage bardzo dobrze ogarnia riffy i lead, ale jak bardzo wspiera ono moduł solowy? bending, flażolety, legato, taping, wajcha - są jakiekolwiek presety na to?

Pozdrawiam.


RE: Shattered - Tomorrow (Metalcore) - tks21 - 8.01.2019

No i zawitałem na innym dziale niż Hip Hop. Nie przepadam ogólnie za rockiem ani metalem ale miło jest słyszeć taką gitarę na forum :) W sumie dzięki temu utworowi bliżej się przyjrzę wykonawcom rocka/metalu (zwał jak zwał ja tego nie rozróżniam :P ) Dobra robota, nic się nie gryzie 5/5 Dobry wałek nie ma co ukrywać, jeszcze jakiś wokal a raczej scream (czy jak to się nazywa) i można robić pogo :D. Pozdrawiam


RE: Shattered - Tomorrow (Metalcore) - Evil_Blasi - 10.01.2019

Nie ma to jak dobra...... Elektronika!
Bardzo fajny kawalek i brzmienie. A gdzie wokal? :)

Zrobcie admini cos z tymi gatunkami tu bo to jest TOTALNA SIARA by dawac takie kawalki do elektroniki i brak szacunku do muzyki w ogole.


RE: Shattered - Tomorrow (Metalcore) - flang3r - 11.01.2019

Jest moc!!!
Pierwsze skojarzenie, to jakiś soundtrack do wojennego filmu o konflikcie we współczesnych czasach i wjazd "tych dobrych" na pełnej k... na mechanicznych rumakach do dziupli wroga.
Zastanowiłbym się nad tym riffem z 1:30 czy aby napewno go tak centralizować, ale być może taka jest stylistyka.

Poleciała fajna ocenka. Kawałek PRO, tylko za krótki i bez darcia ryja:P


RE: Shattered - Tomorrow (Metalcore) - Fantasmagorian - 13.01.2019

No powiem Ci , że dałeś tu popis. Ogromny szacun za odzwierciedlenie prawdziwych gitar!!! (5)


RE: Shattered - Tomorrow (Metalcore) - droom - 20.01.2019

...nie działa SC
Jak poprawisz to, chętnie odsłucham.
Pozdrawiam
DrooM