MusicProducers.pl / Produkcja muzyki / Poradniki / Forum
CHILL OUT Bukson - Voices - Wersja do druku

+- MusicProducers.pl / Produkcja muzyki / Poradniki / Forum (https://musicproducers.pl)
+-- Dział: FORUM (https://musicproducers.pl/forum-forum)
+--- Dział: Archiwum (https://musicproducers.pl/forum-archiwum)
+--- Wątek: CHILL OUT Bukson - Voices (/temat-chill-out-bukson-voices)



Bukson - Voices - bukson - 8.06.2012

jest to jeden z pierwszych moich kawałków w takim stylu. spokojny klimat, lekkie werble trzymające wszystko w ruchu. nie wiem, czy dobrze robię nazywając to Chilloutem, ale teraz czekam na wasze opinie/sugestie/porady. :)



RE: Bukson - Voices - Aitra - 8.06.2012

heh :P jezeli chodzi to jestem na nie ... bellsy sa za glosno i golnie takie wszystko niezbyt spojne ze soba , sam pad , dzwonki , arp i jakas stopa chcoiaz tyle ze jest 4/4 . dla mnie to jest tylko demko z 4 dzwiekami , gdzie fxy ? Staraj sie bardziej a Twoj wysilek zostanie doceniony .


RE: Bukson - Voices - Stiopa - 8.06.2012

Popieram przedmowczyni, malo, pusto, zapetlona perka. Troche niekompletny aranz. Moze masz problem z doborem brzmien, ale trzeba eksperymentowac. Bass, pady, plucki arpy jakies efekty, przejscia, rozwiniecie brrak drop i jazda ze wszystkim, u ciebie polowy przynajmniej zabraklo.


RE: Bukson - Voices - bukson - 9.06.2012

dzięki dzięki !


RE: Bukson - Voices - Plague - 15.07.2012

Ja wiem że ten wałek miał być spokojny, ale niestety nic się tutaj nie dzieje. Nie podobają mi się brzmienia - takie to wszystko sorki ale bezpłciowe.


RE: Bukson - Voices - shadowfinder - 18.07.2012

nie uważam, że jest aż tak źle jak przedmówcy twierdzą, no ale fakt, że zbyt mało się dzieje. Mimo tego nie ma bałaganu, co się ceni. Skróć o połowę, stwórz dodatkową linię melodyjną, zadbaj o jakieś efekty, ciekawe dźwięki panoramiczne, i może z tego wyjść fajny chillout.


RE: Bukson - Voices - droom - 18.07.2012

W sumie wszystko co podpowiedzieli przedmowcy, lecz i tak uwazam ze ma to potencjał, jest w tym "wszystkim i niczym" ta nutka harmonii i lekkiego zachmurzenia ..., no ale brakuje temu wszystkiemu YAY ;)
Przemysl to jeszcze raz na spokojnie, pokrec galkami jezeli chodzi o brzmienia, uzyj bardziej subtelnej perki, bo ta pumpa jakby chciala a nie mogla - sorka!
No i fx'y - czesto podstawa sukcesu!
To tyle.
Pozdrawiam
DrooM


RE: Bukson - Voices - Blasi - 18.07.2012

troche to wszystko zbyt surowe - brzmienia oldschoolowe - perkusja taka cicha, że nie wiadomo po co tam gra z tyłu - zpaetliłeś tego loopa i wkrada się jeszcze większa monotonia.


RE: Bukson - Voices - L.G. - 20.07.2012

Ale pady ma dobre, dzwonki za bardzo grają w kółko to samo, popraw je no i perkę popraw..


RE: Bukson - Voices - monorail - 22.07.2012

Kawałek ma potencjał, bardzooo lubię taki chill, subtelne dzwonki..pomyśl nad aranżem, skróć go, dodaj jeszcze jakąś jakąś linię tak jak wspomniał wcześniej Piotrek i naprawdę może być super :)


RE: Bukson - Voices - Wujek - 23.07.2012

Cicho, a jednak chyba nie za dynamicznie. Ale chilluje fajnie :)