MusicProducers.pl / Produkcja muzyki / Poradniki / Forum
Izydor Ber - One (Life Full of Tears) - Wersja do druku

+- MusicProducers.pl / Produkcja muzyki / Poradniki / Forum (https://musicproducers.pl)
+-- Dział: FORUM (https://musicproducers.pl/forum-forum)
+--- Dział: Archiwum (https://musicproducers.pl/forum-archiwum)
+--- Wątek: Izydor Ber - One (Life Full of Tears) (/temat-izydor-ber-one-life-full-of-tears)



Izydor Ber - One (Life Full of Tears) - IzydorBer - 21.05.2019

Po paru projektach nieco szybszych postanowiłem stworzyć coś wolnego.

Izydor Ber - One (Life Full of Tears)

Wyszło przygnębiające i też to wykorzystałem w aranżacji utworu.
Zamysł utworu był taki, że mamy tylko jedno życie i powinniśmy przestrzegać się złych rzeczy czy też sytuacji ;)

Zapraszam do odsłuchu, wdzięczny będę za opinie.




RE: Izydor Ber - One (Life Full of Tears) - barthus - 21.05.2019

Reverb na perce to jakaś masakra... Wszystko syczy aż (nie)miło. Podobnie wstawki "wokalne".
Rozumiem zamysł, nie jest zły, ale wykonanie imo mizerne. Niestety, ale (dla mnie) ciężko się tego słucha :/
Miks jest mocno skopany. Dźwięki walczą ze sobą, wszystko chce być na pierwszym planie.
Tyle ode mnie.


RE: Izydor Ber - One (Life Full of Tears) - agro - 21.05.2019

Nie rozumiem dla czego te skrzypce są takie siermiężne i w efekcie przykrywają wszystko w szczytowych dla siebie momentach, jasne mogą mieć taki charakter ale nie możesz zapominać o innych instrumentach które wspomagały by owe wzniosłe momenty, a tak zanikają w tle dzięki czemu całość utworu na tym cierpi.

Te echo na snerku, jest może i dobrym efektem ale gdyby ujawniał się przy zejściach, przejściach, podkreśleniach etc a tak jego powtarzalność i ziarnistość już po 3 razach staje się natarczywa i niepotrzebna.

Ten talerz FX jest stanowczo za głośno :D, jest też kilka momentów gdzie w tle słychać irytujące częstotliwości które trzeba było by wyciszyć.

Muzyka: główny ładunek, bardzo ładna ekspresja, ciekawie to brzmi, chce się podążać za arp (tremolo) pianina, podchodzi to pod ładny chillout, myślę że wyzerowanie sówaków i ponownym ich ustawieniu na świeżym uchu ewentualnie podparciu się utworem referencyjnym o podobnej stylistyce przyczyni się do odsłony nowej jakości tego utworu.

Pozdrawiam.


RE: Izydor Ber - One (Life Full of Tears) - IzydorBer - 21.05.2019

dzieki bardzo panowie ;)


RE: Izydor Ber - One (Life Full of Tears) - IzydorBer - 26.05.2019

Wydaje mi sie ze poprawilem jakosciowo utwor ale o to was zapytam



Pozdrawiam serdecznie


RE: Izydor Ber - One (Life Full of Tears) - agro - 28.05.2019

Mix nr 2 o wiele gorszy :D z czasem się nauczysz, rób dużo miksów i porównuj z dobrymi piosenkami, z czasem będziesz wyłapywał niuanse które nic nie wnoszą, tutaj teraz leży suche pianko i suchy snare, brak przestrzeni, ogólnie teraz słychać to jak byś jakieś eq rzucił na cały track.
Pozdrawiam.


RE: Izydor Ber - One (Life Full of Tears) - Mocade - 8.06.2019

Hip Hop i Electronica w jednym. Podobało mi się początkowe piano ale zeszło w trochę inną stronę. Słychać try hard także podciągnę ocenę do czwórki, powodzenia z kolejnymi pracami.

Pozdrawiam.


RE: Izydor Ber - One (Life Full of Tears) - Sajtrus - 9.06.2019

1:58 jest okropny fałsz. A przecież pochód akordów prosty. Emocje są potrzebne w twórczości , ale już mix , master to już na chłodno i najlepiej na drugi dzień :) Bez oceny. Pozdro