MusicProducers.pl / Produkcja muzyki / Poradniki / Forum
FILM Strange Sounds - Memento Mori - Wersja do druku

+- MusicProducers.pl / Produkcja muzyki / Poradniki / Forum (https://musicproducers.pl)
+-- Dział: PRODUKCJE (https://musicproducers.pl/forum-produkcje)
+--- Dział: Muzyka klasyczna (https://musicproducers.pl/forum-muzyka-klasyczna)
+--- Wątek: FILM Strange Sounds - Memento Mori (/temat-film-strange-sounds-memento-mori)



Strange Sounds - Memento Mori - Recoil83 - 29.06.2019

Taki utwór powstał w złym momencie życia, i zarazem ostatni który tu publikuję, skończyło mi się miejsce na SC a płacić im nie mam zamiaru. Brzmienia własne dla samplera Independence.




RE: Strange Sounds - Memento Mori - Fantasmagorian - 29.06.2019

Panie Recoil83, bardzo dobry kawałek, dużo ciemnych zakamarków, mnóstwo przestrzeni, świetne pady, ciekawe motywy. Dla mnie rewelacja ode mnie (5)


RE: Strange Sounds - Memento Mori - agro - 30.06.2019

Spodziewałem się jednak dramaturgi że wszystko się nagle zawali albo eksploduje w górę, a wszyło do przewidzenia czyli grzecznie, 2:45s przekonała mnie że aranż został pogrzebany lub że nie on jest esencją, lecz co innego a szkoda, bo gdy słyszy się ładną treść szkoda aby było ona, niewykorzystana na swoim polu możliwości natomiast tutaj jest ona wulgarna dla wytrawnego słuchacza, żartuje :"?D


RE: Strange Sounds - Memento Mori - Mocade - 30.06.2019

Bardzo dobry kojarzący się z pierwszym Unreal'em ścieżka. Ten motyw est genialny, aż chce się w coś pograć pod tą nutą. Materiału jest na styk, wszystko ładnie rozłożone między sekcje i spotęgowane przez dobre brzmienie, nie mam się do czego przyczepić. 5/5

Co do miejsca to najlepiej trzymać na sc tylko kawałki z danego roku, opcjonalnie kasować tylko te najstarsze a reszta może siedzieć bezpiecznie gzie indziej, np. na Bandcamp'ie.

Pozdrawiam.


RE: Strange Sounds - Memento Mori - IzydorBer - 30.06.2019

no stary ! SIedze, slucham tego i mam swietny film przed oczami ! Refleksyjny, subtelny utwor, ktory glaska cie po ramionach i prowadzi w strone swiatla !!!


RE: Strange Sounds - Memento Mori - qnebra - 2.07.2019

Hmm, mam dylemat co do tego utworu. Taki pewien problem. Mianowicie niby powstał on w dramatycznym momencie życia, czyli teoretycznie beznadziei i braku jakiejkolwiek radości. Lecz sam słyszę w nim mnóstwo nadziei i optymizmu. Trochę to takie przewrotne.

Co do miejsca na SC, pobierz najstarsze utwory, wrzuć je gdzieś indziej i usuń z SC.

5/5


RE: Strange Sounds - Memento Mori - Sajtrus - 2.07.2019

Nie pierwszy raz zwracałem uwagę na Independence. Ale jak na razie dla mnie za trudny. A cracka z Magix nie będę ściągał. Jestem wrogiem piractwa. Co do kompozycji to sam tytuł i ten obrazek budzi strach. A w sumie wszystkich nas to czeka.Ale jak na taki temat, utwór za grzeczny. 4/5


RE: Strange Sounds - Memento Mori - Ypsilon - 6.07.2019

Ogólnie spoko ale brakuje jakby wyraźnego brzmienia w tych dzwiękach i trzeba by było poprawić nieco głośność, bo niektóre instrumenty gdzieś tam daleko na trzecim planie - i trochę miernie to wychodzi. Jakis klimat ci wyszedł. Pozdro!


RE: Strange Sounds - Memento Mori - Wasp - 7.07.2019

można by grać w fallouta przy takiej muzyce
ten drewienka brzmią jak dla mnie japońsko... ale można do tego nakręcić teledysk o tym jak nadchodzi noc nad Afryką


RE: Strange Sounds - Memento Mori - Almhome - 14.07.2019

Mega to jest...I ta koncowka to jakies mistrzostwo!