MusicProducers.pl / Produkcja muzyki / Poradniki / Forum
ALTERNATIVE Plague - Retake Feat. Tina Ferinetti - Wersja do druku

+- MusicProducers.pl / Produkcja muzyki / Poradniki / Forum (https://musicproducers.pl)
+-- Dział: PRODUKCJE (https://musicproducers.pl/forum-produkcje)
+--- Dział: Electronica (https://musicproducers.pl/forum-electronica)
+--- Wątek: ALTERNATIVE Plague - Retake Feat. Tina Ferinetti (/temat-alternative-plague-retake-feat-tina-ferinetti)



Plague - Retake Feat. Tina Ferinetti - Plague - 30.06.2019




RE: Plague - Retake Feat. Tina Ferinetti - Mocade - 1.07.2019

Początek zapowiadał się na coś zupełnie innego, nie wiem czemu ale spodziewałem się reggae. We fragmencie 1:41 - 2:08 trochę gęsto się dzieje, wokal walczy z podkładem o pierwszy plan. Ile czasu zajmuje ci zrobienie jednego remiksu? Bardzo sprawnie się z nimi uwijasz. Zostawię czwórkę.

Pozdrawiam.


RE: Plague - Retake Feat. Tina Ferinetti - Sajtrus - 1.07.2019

Świetne granie. 5/5


RE: Plague - Retake Feat. Tina Ferinetti - Fantasmagorian - 1.07.2019

Sam pomysł na aranż jest ok, ale jedno mnie mierzi i przeszkadza. Wokal wyciągnięty z zupełnie innego świata. Nie wiem, czy jest to zabieg celowy czy nie, ale słychać szum podczas wybrzmiewania wokalu. Szum, który jak sądzę towarzyszy całej ścieżce wokalnej. W momencie, kiedy przestaje śpiewać zanika i szum. Najbardziej słychać to na początku, kiedy jeszcze nie jest tak gęsto. Ogólnie rzecz biorąc daję (3)


RE: Plague - Retake Feat. Tina Ferinetti - Plague - 2.07.2019

Umbracrypt nie wiem ile zajmuje mi zrobienie kawałka. Nie liczyłem tego. Jak mam pomysł, to idzie szybko. Na pewno wenę determinuje dobry wokal :)
Dziękuję chłopy za wszelkie uwagi i ogólnie za naskrobanie czegoś :)


RE: Plague - Retake Feat. Tina Ferinetti - aqmoolator - 3.07.2019

Bardzo zawodowe brzmienie. Znowu świetny wokal :) Choć tym razem nie trafił do mnie aż tak jak wcześniejsze. Brak mu troszkę "jaja" i nie jest moim zdaniem tak porywający jak "mi amor":P Jednak to kolejny naprawdę dobry remiks w Twojej kolekcji. Na bardzo solidną 4.


RE: Plague - Retake Feat. Tina Ferinetti - IzydorBer - 4.07.2019

utwór swietny, dobrze brzmi na czymkolwiek ! no i dzwieki swietnie wspolgraja z vocalem. Seksualnosc tej kobiety, ktora spiewa nadaja olbrzymiego vigoru temu utworowi ! Mnie sie bardzo podoba, choc nie wiem dlaczego dopiero teraz zwrocilem uwage na ten post !

Pozdrawiam serdecznie


RE: Plague - Retake Feat. Tina Ferinetti - Recoil83 - 4.07.2019

Na początek przesłuchałem sobie oryginalny utwór żeby mieć porównanie, oryginał bazuje na gitarach, twoja wersja jest przyjemniejsza w odbiorze i to jest naprawdę dobry remiks, robisz to na jakiś konkurs czy tak dla siebie?
Nie wiem dlaczego tak nisko cię cenią, powinieneś promować więcej własną twórczość bo twoje remiksy są naprawdę dobre.


RE: Plague - Retake Feat. Tina Ferinetti - Sajtrus - 5.07.2019

Moim marzeniem jest zrobić taki pop. Zamiast grac te swoje smutki.Ale dostać się do Plaque po porady ,to jak do NFZ -za rok:) Profesor cichy jest.
@IzydorBer
Własnie idealny miks i master polega na tym, żeby zabrzmiało na czymkolwiek.
P.S. No i kwa mac- co za szczur zaniża oceny?


RE: Plague - Retake Feat. Tina Ferinetti - Plague - 6.07.2019

Recoil robię te remiksy tak dla siebie. Wokale pochodzą ze strony looperman.com Tam ludzie śpiewają sobie amatorsko, ale można jakieś perełki wychwycić.


RE: Plague - Retake Feat. Tina Ferinetti - Ypsilon - 6.07.2019

Widać że u ciebie bez zmian - bardzo schematyczne te twoje podkłady takie kalki, ale nie czepiam się - robisz to dla siebie. Miks niezły w sam raz na pop – może stopy dałbym lekko mocniejszej. Wokal trochę mi się nie siedzi - w całym odsłuchu nie do końca zgrywa się z muzyką.