MusicProducers.pl / Produkcja muzyki / Poradniki / Forum
HIP HOP Tommy Herrero - More Power - Wersja do druku

+- MusicProducers.pl / Produkcja muzyki / Poradniki / Forum (https://musicproducers.pl)
+-- Dział: PRODUKCJE (https://musicproducers.pl/forum-produkcje)
+--- Dział: Hip Hop (https://musicproducers.pl/forum-hip-hop)
+--- Wątek: HIP HOP Tommy Herrero - More Power (/temat-hip-hop-tommy-herrero-more-power)



Tommy Herrero - More Power - tks21 - 3.07.2019

Trochę poniosło mnie ze zrobieniem tego wałka. Jest to bardziej muza elektroniczna :) Zapraszam do komentowania. Balans dźwięków jest gorszy niż dotychczas (miks) Tak dla zabawy zrobiłem i z nudów bez specjalnej "spiny" Pozdrawiam serdecznie i zapraszam do komentarzy jak i ocen (zmieszania z błotem) Wersja Syntezatorowa będzie jutro albo pojutrze :)






brak prefiksu
Maciek




RE: Tommy Herrero - More Power - Voel - 3.07.2019

Cześć
Fajny beat, no za Nexusa to -2 do całości oceny powinno być, hue hue. Co mogę powiedzieć leci wszystko fajnie, gdybyś zamienił wszystkie dźwięki na chiptunowe, to też by fajnie grało. Właśnie ten track kojarzy mi się z jakąś wczesną elektroniką/ chiptune, to zapewne przez aranż. Aranż bogaty i solidny. Co do oceny, a dam 5, bo fajnie to wszystko buja, chociaż dźwięki nie Twoje. W kwestii miksu się nie wypowiadam, bo mam zajechany doszczętnie słuch dzisiaj. Okładka pasuje tutaj dobrze. Tracka można by użyć jako soundtrack do jakiejś 'kosmicznej' 2d platformówki tudzież rpg'a, pasowałby klimatem do czegoś takiego jak ulał.


RE: Tommy Herrero - More Power - tks21 - 3.07.2019

Dzięki Voel! :) Taka zabawa z tym wszystkim była i grało mi to co mi w duszy było. Pozdrawiam :) Co do dźwięków to starałem się nimi bawić :)


RE: Tommy Herrero - More Power - rev - 9.07.2019

Szczerze powiedziawszy, masz wyczucie do reggaetonu. Głowa buja się w rytm i dobrze się tego słucha, tylko tak jakby brakuje takiego profesjonalnego pędzla i wykończenia.


RE: Tommy Herrero - More Power - tks21 - 10.07.2019

Wiadomo co do wykończenia to jest trochę słabo działam ostatnio na słuchawkach.... Panasonica ale i tak są lepsze moim zdaniem niżeli Senheissery hd 250 które dostałem (niestety mi się zepsuły):P Lepiej mi się na nich pracuje, więcej słyszę. i ten bas jest w końcu słyszalny bardziej od tych senheissera. Tak więc słabo z miksem. Działam też na głośnikach Tracera. Wiem, że takie użytkowanie to zbrodnia do produkcji, że powinny być monitory albo słuchawki studyjne no ale budżetu nie ma za bardzo teraz, w końcu dorobię kilka groszy od poniedziałku więc odłożę jakąś sumę pieniędzy i będę zbierać na jakieś monitory czy słuchawki :) Pozdrawiam Rev! Dzięki za komentarz :)


RE: Tommy Herrero - More Power - rev - 15.07.2019

Kibicuje:)


RE: Tommy Herrero - More Power - EhnatoX - 1.08.2019

Dobra wolna techniawka :)


RE: Tommy Herrero - More Power - Maciek - 1.08.2019

Nie wiem czy jestem przekonany do takiego zestawienia dwóch kompletnie odrębnych tematów - widziałbym to raczej jako dwa oddzielne numery odpowiednio rozwinięte. Fakt - miks nie dopięty.