MusicProducers.pl / Produkcja muzyki / Poradniki / Forum
TECHNO Izydor Ber - Bounce ??? - Wersja do druku

+- MusicProducers.pl / Produkcja muzyki / Poradniki / Forum (https://musicproducers.pl)
+-- Dział: PRODUKCJE (https://musicproducers.pl/forum-produkcje)
+--- Dział: Electronica (https://musicproducers.pl/forum-electronica)
+--- Wątek: TECHNO Izydor Ber - Bounce ??? (/temat-techno-izydor-ber-bounce)



Izydor Ber - Bounce ??? - IzydorBer - 4.07.2019

Mowiac szczerze mam problem zeby zakwalifikowac ten utwor do konkretnego gatunku.

Nazywa sie Bounce.
Jest przerobka starego utworu...

[sc][/sc]


RE: Izydor Ber - Bounce ??? - Recoil83 - 5.07.2019

Technikawa do tego całkiem ciekawa, dużo się tu dzieje jak sobie przesłuchać całość, no i oryginalny jest twój utwór, kontynuuj tą ścieżką bo coraz lepiej brzmią twoje utwory.


RE: Izydor Ber - Bounce ??? - IzydorBer - 5.07.2019

A dziekuje, fajnie ze widac jakies zmiany !

Serdecznie pozdrawiam


RE: Izydor Ber - Bounce ??? - Plague - 6.07.2019

Niezłe, całkiem czysto zagrane, trochę szaleńcze i inne od tego co tutaj ludzie wrzucają :)
Razi mnie jedynie to brzmienie co wchodzi od początku ze stopą taki jakby świerszcz :)
Przewija sie przez cały utwór i kurde nie mogłem się przez niego należycie skupić na muzyce.


RE: Izydor Ber - Bounce ??? - IzydorBer - 6.07.2019

Jesli chodzi o tworzenie przyjalem taka zasade ze slucham czesciej i wiecej czasu poswiecam na swoje utwory, ktore zmienilam w zaleznosci od stanu psychicznego. Jednak to one mi glownie towarzysza bo caly czas zastanawiam sie co zmienic. Nie chce opierac sie na innych stylach ludzi tworzacych, choc przyznam ze czasm wlacze cos innego zeby odpoczac.

Dziekuje za opinie. Mam nadzieje ze swierszcz nie narobil za duzego balaganuy ;)

Pozdrawiam serdecznie
Cieszy mnie, jeszcze jedno ! Mam 4ke tutaj ! To dla mnie świetna nagroda !!! Doceniam ją.

Pozdrawiam wszystkich ;)


RE: Izydor Ber - Bounce ??? - Ypsilon - 6.07.2019

Za dużo się dzieje w lewym kanale w stosunku do prawego – to bardzo źle brzmi!!! I w ogóle coś jest nie tak z całością - bo wygląda to tak jakbyś miał przesunięty miks 60L 40P. Dzwięki nawet czyste ci wyszły i ogólnie miks - jeśli by nie patrzeć na panoramę - to ujdzie ale cały traczek jednak jest niesamowicie nudny!!! Pracuj nad aranżacją kolego.


RE: Izydor Ber - Bounce ??? - IzydorBer - 6.07.2019

Rzeczywiscie moje utwory brzmia bardzo rozlozone jesli chodzi o panorame a to ze wzgledu brak odsluchow. Pracuje dlatego na wielu parach sluchawek, odsluchuwe wszedzie tam gdzie mozliwe. Popelniam setki pewnie bledow ale to dalej jest cos, co tworze i w tym sie spelnialm.

Taka uwaga jak twoja bardzo mi pomaga w rozwoju.

Bardzo dziekuje za nia.

POzdrawiam serdecznie


RE: Izydor Ber - Bounce ??? - Wasp - 7.07.2019

tak fajne i fajne że nie użyłeś standardowych drumów jak tr -909 tylko jakieś swoje drum sample
Według mnie to jakieś połączanie techno z dubstem, bo tam czasami słychać basy ala wiertła


RE: Izydor Ber - Bounce ??? - IzydorBer - 7.07.2019

To rzeczywiscie taki zlepek. Ciesze sie WaspXP, ze tobie sie podoba :)

Wiertlo ma wiercic ale to jest chyba za grube ;)

Pozdrawiam


RE: Izydor Ber - Bounce ??? - Mocade - 8.07.2019

Podbijam, świerszcz mocno dekoncentruje, EQ jest dziwne ale daje radę. Podobał mi się początek, myślałem że całość pójdzie w stronę chipzel ale wybrałeś własną opcję. Czwórka.

Pozdrawiam.


RE: Izydor Ber - Bounce ??? - IzydorBer - 8.07.2019

Ograniczaja mnie warunki w ktorych produkuje, wiec musze nadrabiac mozliwosciami, ktore daje EQ, Efekty, wlasnych sluch i odsluch na roznych zrodlach dzwieku.

One sa drastyczne dosc czescie, trzesZcza w uszach, ale to najlepsze rozwiazanie na dana chwile.

Starym sie sie jednak intensywnie teraz zmienic stan urzadzen na ktorych bede pracowal.
W pewnym momencie nie da sie wyciagnac wiecej na takich parametrach.

Dzieki za opinie :)


RE: Izydor Ber - Bounce ??? - Tommy Reid - 9.07.2019

yyyy sorry, ale kick z lewej? Generalnie brzmi to bardzo źle, dobór insturmentów, synthów, sampli, rozłożenie w panoramie, miks. Wszystko tutaj leży. Wszedłem na forum przez przypadek, odpaliłem to przez przypadek i przez przypadek się przestraszyłem.


RE: Izydor Ber - Bounce ??? - IzydorBer - 11.07.2019

Dzieki za opinie jednak przyznam, ze mimo utartych schematow i pewnie sprawdzonych rozwiazan, rozkladanie dzwiekow w panoramie to cos co po prostu lubie choc dla wielu moze to brzmiec niepoprawnie. I tak ten kick gra lekko z lewej strony. To celowy zabieg.

Dla jednych brzmi to chaotycznie, dla innych znosnie, dla jeszcze innych rewelacyjnie.

Dziekuje za opinie, kazda jest dla mnie wazne.

Zycze wszystkiego dobrego !!!!! Pozdrawiam serdecznie ;)