MusicProducers.pl / Produkcja muzyki / Poradniki / Forum
ELECTRONICA Strange Sounds - Good Times - Wersja do druku

+- MusicProducers.pl / Produkcja muzyki / Poradniki / Forum (https://musicproducers.pl)
+-- Dział: PRODUKCJE (https://musicproducers.pl/forum-produkcje)
+--- Dział: Electronica (https://musicproducers.pl/forum-electronica)
+--- Wątek: ELECTRONICA Strange Sounds - Good Times (/temat-electronica-strange-sounds-good-times)



Strange Sounds - Good Times - Recoil83 - 18.07.2019

Taki utwór powstał, cała perkusja i efekty dźwiękowe to sampler Independence, natomiast resztę grają syntezatory.






RE: Strange Sounds - Good Times - FELIX G - 18.07.2019

Ciekawy break, nie spodziewalem sie. Ogolnie ciekawy utwor, jedyne co to fajnie jakby było trochę więcej panoramy, bo moim zdaniem taka muzyka wymaga jednak wiecej przestrzeni.


RE: Strange Sounds - Good Times - Sajtrus - 19.07.2019

No właśnie , wszystko jest na środku, i za sucho. Bez oceny. Bo to demo.


RE: Strange Sounds - Good Times - Recoil83 - 19.07.2019

Spokojnie to była wersja alfa, posiedziałem sobie parę godzin i zrobiłem wersję stereofoniczną, na SC jest nowa wersja na YT stara dla porównania, ten utwór znajdzie się na moim albumie.


RE: Strange Sounds - Good Times - agro - 19.07.2019

Ja tylko nie rozumiem czemu te gitary takie ciemne i bardzo wycofane skoro w swoich momentach właśnie grają "pierwsze skrzypce" 1:00 tutaj zakombinował bym z tym bitem aby nakręcił nieco sam siebie do momentu gdzie gra już swoją właściwą partię, wiem że to kwestia aranżu ale dla mnie brakuje tu różniącej się "podbitki", po za tym tarczek lekki, pozytywny :)


RE: Strange Sounds - Good Times - jaf - 19.07.2019

Ten bas jest ciepły i przykuwa uwagę. Klimat przypomina Iana Hammera z Miami Vice.


RE: Strange Sounds - Good Times - Plague - 20.07.2019

Podoba mi się. Szczerze to nie spodziewałem sie że coś takiego od Ciebie wyjdzie. Dla mnie to electronic - pop. Ta taka jakby gitarka od 1:45 świetnie brzmi i dodaje pazura.


RE: Strange Sounds - Good Times - hudson462 - 20.07.2019

Cześć ;) Generalnie kawałka dobrze się słucha, podoba mi się synth który gra od początku (a konkretnie jego miękkość) oraz synth o kwaśnym brzmieniu. Co mi się natomiast nie podoba to melodia grana na gitarze (nie podoba mi się zapewne dlatego, że mocno mi się kojarzy z kiczowatymi latami 80), ale to kwestia gustu. Po dwóch odsłuchach mogę też powiedzieć, że fajnie zagospodarowałeś przestrzeń stereo. Oceniam na 4. Pozdrawiam

Edycja: po przeczytaniu komentarzy doszedłem do wniosku, że wypada dodać iż słuchałem wersji na SC


RE: Strange Sounds - Good Times - Sajtrus - 20.07.2019

Jakbym słyszał 2 różne wykonania. Jednak gitary wolę naturalne z ręki , mają jakiś inny feeling.Niby one tu brzmią, ale brak im duszy.Zostawiam z przykrością 4/5


RE: Strange Sounds - Good Times - Recoil83 - 20.07.2019

Niestety panowie nie posiadam gitary, jest jak jest, linię basową tworzą dwa syntezatory, jedynie brzmienie mogę dopieścić, dzięki wszystkim za odsłuch moich wypocin.


RE: Strange Sounds - Good Times - aqmoolator - 20.07.2019

Basy są megaśne. Utwór nie nuży. Bardzo filmowa kompozycja. Jak pisano wcześniej - w klimacie Hammera. Takie rzeczy to ja bardzo lubię. Nie mam uwag :) Trafia w mój gust i zostawiam 5.


RE: Strange Sounds - Good Times - Voel - 21.07.2019

Witam
No co wy chłopy, przecież ten motyw w breaku jest genialny. Wrył mi się w pamięć, można po odsłuchu spokojnie go sobie zanucić pod nosem.Wszystkie brzmienia też świetnie dobrane. A to że gitarka jest równo z siatką, to co z tego, tag na ten utwór to elektronika.
Mi się ten utwór podoba. Trzeba przyznać, że okładka też tu świetnie pasuje. Jeden z lepszych utwór jakie tu ostatnio słyszałem, przynajmniej dla mnie. Daję 5. Pozdrawiam


RE: Strange Sounds - Good Times - Mocade - 25.07.2019

Jest inaczej, to trzeba przyznać, dużo fajnych bakcylów poprawiających humor. Po tytule i img spodzieawłem się wakacyjnego tła ale i tak się nie zawiodłem. Motyw b kojarzy mi się z koszykówką, ma to taki sportowy zadzior. Chyba piątka. xD

Pozdrawiam.