MusicProducers.pl / Produkcja muzyki / Poradniki / Forum
DnB Mocade - Speedrun - Wersja do druku

+- MusicProducers.pl / Produkcja muzyki / Poradniki / Forum (https://musicproducers.pl)
+-- Dział: PRODUKCJE (https://musicproducers.pl/forum-produkcje)
+--- Dział: Drum & Bass (https://musicproducers.pl/forum-drum-bass)
+--- Wątek: DnB Mocade - Speedrun (/temat-drum-bass-mocade-speedrun)



Mocade - Speedrun - Mocade - 26.08.2019

Postanowiłem po raz pierwszy spróbować swoich sił w tym dziale, praca prawie samodzielna bo dźwięki perki pochodzą z paczek ale wszystko zostało przearanżowane. Poduczyłem się w trakcie kilku rzeczy nt. brzmienia, pozostawię waszej ocenie czy daje ono radę.
Miłego słuchania.





RE: Mocade - Speedrun - Voel - 27.08.2019

Witam
Wszystko napierdziela jak się należy :E Gdyby ktoś spróbował do tego traczka zatańczyć, to jak myślę mógłby połamać sobie ręce o własny korpus, fajno. Perkusjonalia b.dobrze dobrane, to jest- ładnie i składnie, po więcej szczegółów należy się udać do Waspa, bo jednak ja nie potrafię więcej powiedzieć. Ta solówka też ładnie wkomponowana. Klimat taki trochę jazzowy ci wyszedł, tyle że na sterydach. Miło posłuchać od Ciebie czegoś co nie jest ambientem. Daję 5. Pozdrawiam


RE: Mocade - Speedrun - pumadesign - 28.08.2019

(27.08.2019, 23:35)Voel napisał(a): Witam
Wszystko napierdziela jak się należy :E Gdyby ktoś spróbował do tego traczka zatańczyć, to jak myślę mógłby połamać sobie ręce o własny korpus, fajno. Perkusjonalia b.dobrze dobrane, to jest- ładnie i składnie, po więcej szczegółów należy się udać do Waspa, bo jednak ja nie potrafię więcej powiedzieć. Ta solówka też ładnie wkomponowana. Klimat taki trochę jazzowy ci wyszedł, tyle że na sterydach. Miło posłuchać od Ciebie czegoś co nie jest ambientem. Daję 5. Pozdrawiam

też daje 5 :) dawno nie słyszałem w tym dziale tak dobrego traka .


RE: Mocade - Speedrun - suds - 29.08.2019

zajebisty slap bass! break dla mnie troszkę zbyt chaotyczny, brzmi jakby ale nie siedzę aż tak głęboko w gatunkach typu breaks. bardzo podoba mi się wokal, który daje nieco piosenkowej formy utworowi razem z saksofonem, ej. co ja się będę rozpisywał, zajebiste to.

jedyne do czego się przyczepię to lekko zauważalny brak wypełnienia dołu - brakuje trochę wyraźnej stopy i ew. basu. no i fortepian brzmi zbyt sucho jak dla mnie, przydałby mu się pogłos i ew. trochę zabawy z ustawianiem nut w panoramie (choćby randomizerem). skojarzył mi się za to z tym węgierskim albumem Venetian Snares

4.5 podciągnięte do 5


RE: Mocade - Speedrun - Mocade - 29.08.2019

Faktycznie z piano było sporo problemu, zwłaszcza z dostrojeniem. Miałem możliwość ledwie szczątkowego odsłuchu na głośnikach ale coś tam udało się poprawić, takie ustawienia wydawały się być najlepsze. Brzmienia raczej lepszego nie wykręcę, za niski skill, powtarzam tak już od miesięcy ale cóż. xD Dzięki za ocenę i koment.


RE: Mocade - Speedrun - Wasp - 1.09.2019

to forte na gitarze i perka przypominają mi mojego największego idola Squarepushera
saxophone idealne pocięty..drilowana pera.. rzeczywiście pianino trochę suchę ale oprócz tego nie mam uwag, wszytko mi się podoba.. mógłbyś częściej wypuszczać takie kawałki
przesterowany wokal przypomina mi atari tenage riot
a może zrobiłbyś remix mojego kawałka na LP które robię? mam ich już chyba 13 do wyboru :)

EDIT:
słucham już 3ci czy 4ty raz tak i się podoba :)


RE: Mocade - Speedrun - Mocade - 1.09.2019

Dzięki za ocenę. W sumie czemu nie, mogę spróbować.


RE: Mocade - Speedrun - IzydorBer - 5.09.2019

Sam aktualnie tworze projekt w Drum z jakims tam wlasnym pomyslem ale ten utwor na prawde powodowac torsje, jest idealny chaos artystyczny, ktory wprawia w oslupienie.

Daje 5tke za innowacyjnosc i kreatywnosc ;)