MusicProducers.pl / Produkcja muzyki / Poradniki / Forum
TRANCE Matt Bukovski - Retrospection - Wersja do druku

+- MusicProducers.pl / Produkcja muzyki / Poradniki / Forum (https://musicproducers.pl)
+-- Dział: FORUM (https://musicproducers.pl/forum-forum)
+--- Dział: Archiwum (https://musicproducers.pl/forum-archiwum)
+--- Wątek: TRANCE Matt Bukovski - Retrospection (/temat-trance-matt-bukovski-retrospection)

Strony: 1 2


Matt Bukovski - Retrospection - Matt Bukovski - 11.06.2012

Witam, oto nowy upliftowy kawałek ode mnie :) Wcześniej można było go usłyszeć w setach Arctic Moona, wczoraj poleciało w studio ASOT Invasion w Las Vegas i zgrałem sobie fragment audycji:



Track jest przyspieszony na CDJ z użyciem master tempo oraz przeszedł przez limiter radiowy więc jest trochę zniekształceń ale mam nadzieję że nie przeszkodzi to za bardzo w odbiorze :)


RE: Matt Bukovski - ID - sowa - 12.06.2012

uuu poezja... nie dziwota, ze się znalazło na asocie... gratulacje za kolejny świetny track... kurde ciekawe jakie miałeś pierwsze produkcje xD chyba, że od razu takie tuny robiłeś xD


RE: Matt Bukovski - ID - Matt Bukovski - 12.06.2012

(12.06.2012, 8:33)sowa napisał(a): uuu poezja... nie dziwota, ze się znalazło na asocie... gratulacje za kolejny świetny track... kurde ciekawe jakie miałeś pierwsze produkcje xD chyba, że od razu takie tuny robiłeś xD

mój pierwszy wydany kawałek (remix) na jesieni 2010, tyle że w jakimś nieznanym labelu z Chin :D


RE: Matt Bukovski - ID - Intransitive - 13.06.2012

Jako, że lubię spokojniejsze kawałki to bardziej podszedł mi twój starszy kawałek i bardzo żałuję, że wtedy tego nie odkryłem. Pozdro


RE: Matt Bukovski - ID - Aitra - 13.06.2012

Matt ja ogolnie wole Twoje starsze produkcje , sluchalam Twoich dziel nie wiedzac wtedy ze jestes Polakiem i wogole Twoje najlepsze to jest Fresh Air ;D


RE: Matt Bukovski - ID - Muri - 13.06.2012

Matt - Sowie chyba chodził o takie Twoje pierwsze PIERWSZE EVER produkcje, a nie pierwsze wydane. ;)
Co do kawałka to słyszałem go zaraz po wrzutce na SC. Masa jak zawsze.


RE: Matt Bukovski - ID - sowa - 13.06.2012

Dokładnie takie pierwsze, o których nikt nie słyszał a wiadomo, że są :D bo to z chin już słychać, że wyrobiony byłeś bo kawałek świetny :)


RE: Matt Bukovski - ID - Matt Bukovski - 13.06.2012

(13.06.2012, 12:26)sowa napisał(a): Dokładnie takie pierwsze, o których nikt nie słyszał a wiadomo, że są :D bo to z chin już słychać, że wyrobiony byłeś bo kawałek świetny :)

ok jeszcze starszy, to jest jeden z kilku pierwszych trensów (wyprodukowany na wiosnę 2010), chyba czwarty skończony, tutaj chyba już słychać jak amatorsko pluck brzmi w breakdownie :D




RE: Matt Bukovski - ID - Muri - 13.06.2012

(13.06.2012, 15:42)Matt Bukovski napisał(a): wyprodukowany na wiosnę 2010
Heh, wiosna 2010 to mnie jeszcze na (muzycznym) świecie nie było. :D
Ile Ty wtedy miałeś już stażu, Piotrze? :)


RE: Matt Bukovski - ID - Peter O'ski - 13.06.2012

Szybkość jakoś nie przeszkadza za bardzo.

Co ja mam tutaj dodać? Sam nie wiem no, jak zwykle światowy poziom, świetny plucko-lead w breaku - aż mnie ciary przeszły :)

Jak zwykle słychać styl Bukovskiego, jedyne czego brakuje to charakterystycznego, ostrego acida :)

Subdominant - bardzo podoba mi się druga część padów, kocham takie. Mimo, że czwarty, czy tam trzeci to i tak dobry :)


RE: Matt Bukovski - ID - Alex fat - 13.06.2012

Chyle czola dla ciebie , siwetne masz ten nuty :) Pozdrawiam


RE: Matt Bukovski - ID - Arhaner - 13.06.2012

Szykuję się producent i może dj światowego formatu


RE: Matt Bukovski - ID - Tranceangel - 14.06.2012

Wreszcie coś naprawdę konkretnego od ciebie. Tjun jest perfekcyjny :) Może się podobać, jak twoje znane pierwsze Fresh Air. Do niczego się nie przyczepie, też mi przypadł do gustu! Czekamy na release :)

Technicznie: 10/10
Motyw: 10/10
Gusta: 9/10
Ogółem: 9,5/10


Pozdrawiam!


RE: Matt Bukovski - ID - K - 14.06.2012

Jak Ci wyszło 9.5? xD

(10+10+9):3 = 29:3 = 9.66666666667


RE: Matt Bukovski - ID - Muri - 14.06.2012

(14.06.2012, 8:23)Kay napisał(a): Jak Ci wyszło 9.5? xd

(10+10+9):3 = 29:3 = 9.66666666667 ;d

Jako student najlepszej politechniki w naszym nadwiślańskim kraju i jednego z bardziej przeyebanych wydziałów na niej mogę tylko powiedzieć, że przy przybliżaniu do połówek jest dobrze. Dopiero 9,75 i więcej dawałoby 10. Poza tym TA nie powiedział, że wyciąga średnią arytmetyczną ze swych not. ;)



PS. Widzę Kay, że unikasz okresów (wszak jest to 9,(6)). :D


RE: Matt Bukovski - ID - T-Sted - 14.06.2012

Mi jakoś nie do końca przypadło do gustu, kwestia chyba upodobań, dla mnie chyba aż za podniosły klimat i po prostu nie czuję tego uniesienia jakie mi się udziela zwykle przy tego typu utworach. Choć ogólnie patrząc bardzo dobry kawałek.


RE: Matt Bukovski - ID - Stiopa - 24.06.2012

Ale ja tego sublimanta mam sciagnietego na hdd z sc :D


RE: Matt Bukovski - ID - SilverNight - 30.06.2012

No Matt nie mogę nic więcej napisać jak to,żę swoją ciężką pracą i miłośćią do muzyki oddajesz nam do odsłuch prze kozackie utwory za co Ci Dziękuję ! MEGA !


RE: Matt Bukovski - ID - djesmix - 7.08.2012

fajne


RE: Matt Bukovski - ID - Daniel S - 8.08.2012

Napisał bym to samo co koleja wyżej SilverNight.
Dodałbym od siebie, że chciałbym osiągnąć kiedykolwiek taki poziom produkcji jak twoje.
Wielkie brawa.

Pozdrawiam