MusicProducers.pl / Produkcja muzyki / Poradniki / Forum
DEEP GRIVINA - Медленно (Biggy See Remix) - Wersja do druku

+- MusicProducers.pl / Produkcja muzyki / Poradniki / Forum (https://musicproducers.pl)
+-- Dział: PRODUKCJE (https://musicproducers.pl/forum-produkcje)
+--- Dział: House (https://musicproducers.pl/forum-house)
+--- Wątek: DEEP GRIVINA - Медленно (Biggy See Remix) (/temat-deep-grivina-%D0%BC%D0%B5%D0%B4%D0%BB%D0%B5%D0%BD%D0%BD%D0%BE-biggy-see-remix)



GRIVINA - Медленно (Biggy See Remix) - BiggySee - 8.10.2019

 

GRIVINA - Медленно (Biggy See Remix)

Lubię wrócić sobie do robienia tego typu remixów, są mega proste i sprawiają mi wiele zabawy :D
Liczę, że komuś na forum również przypadnie do gustu!

Miłego odbioru!



RE: GRIVINA - Медленно (Biggy See Remix) - Sajtrus - 8.10.2019

Z przyjemnością odsłuchałem produktu. Jako było nie było Słowianin, część tekstu po prostu rozumiem.A muza delikatna, priekrasna. Akurat teraz na HBO leci film Katarzyna II. Jakoś mi wbiły się te klimaty. Pozdrawiam.


RE: GRIVINA - Медленно (Biggy See Remix) - BiggySee - 9.10.2019

Dziękuje serdecznie za opinię! Pozderki!


RE: GRIVINA - Медленно (Biggy See Remix) - tks21 - 9.10.2019

Nie jestem fanem House i nie wiem po co komentuję utwory w tym gatunku... hehe, sam nie wiem chyba czysta ciekawość. A tak po za tym co do kawałka to gra mi wszystko bardzo dobrze, wokal jest dobrze wpasowany, podoba mi się główny pluck jest trochę taki wixiarski, ale to na plus. Chyba muszę częściej zaglądać do tego działu :) Pozdrawiam


RE: GRIVINA - Медленно (Biggy See Remix) - Sajtrus - 9.10.2019

Tu nie chodzi o House, ale o muzę, i odsiewanie ziarna od plew. Dlatego pochwalam ten remix. W każdym gatunku zwracam uwagę na melodię, która jest najważniejsza. Więcej tak przyjemnych :)


RE: GRIVINA - Медленно (Biggy See Remix) - In-Tegral - 9.10.2019

Miks totalnie do poprawy, stopa za słabo się przebija, brakuje w tym dynamiki wszystko gra dość płasko i nie ma tej iskry, werwy.


RE: GRIVINA - Медленно (Biggy See Remix) - DelianoCarl - 10.10.2019

Ogólnie spoko kawałek, taki na lato... ;) melodyjkowy house...
ale kiedy wchodzi stopa to od razu słychać, że wszystko jest sprasowane kompresorem do granic możliwości... a właściwie te granice zostały przekroczone, bo gra to naprawdę kiepsko ;)


RE: GRIVINA - Медленно (Biggy See Remix) - Revnotes - 10.10.2019

Aranżacyjnie nie jest źle, bo sensownie się to zapętla i niespełna 3 minuty można wytrwać, ale mimo wszystko chciałbym usłyszeć solidny breakdown. Kompozycyjnie nie mam zastrzeżeń. Natomiast miks pozostawia jeszcze trochę do życzenia, szczególnie w niskim paśmie, przez co stopa słabiej się przebija i wyciągnąłbym mocniej perkusję, bo to w końcu house.


RE: GRIVINA - Медленно (Biggy See Remix) - BiggySee - 10.10.2019

Kompresora nie użyłem wcale. Stopa faktycznie mogłaby być lepsza ale teraz to już mleko się rozlało.
Ogólnie bardzo lubię ten gatunek, brakuje mi zawsze dobrego dołu i nigdy nie mogę go osiągnąć mimo, że pod melodię zapinam suby i tnę wszystko z góry przy takim basie. A mimo to zawsze jest za mało.


RE: GRIVINA - Медленно (Biggy See Remix) - Metzone - 15.10.2019

Clap przebija kick, a go faktycznie słabo słychać. Może daj lżejszy clap i delikatny kick - będzie fajnie brzmiało :) Wokal na moje ucho jest nie co za głośny. Nieco ciężko ocenić na słuchawkach Jabry :D


RE: GRIVINA - Медленно (Biggy See Remix) - BiggySee - 15.10.2019

(15.10.2019, 12:42)Metzone napisał(a): Clap przebija kick, a go faktycznie słabo słychać. Może daj lżejszy clap i delikatny kick - będzie fajnie brzmiało :) Wokal na moje ucho jest nie co za głośny. Nieco ciężko ocenić na słuchawkach Jabry :D

Teraz nie będę już zmieniał projektu ale wezmę uwagi dla siebie na przyszłość :D


RE: GRIVINA - Медленно (Biggy See Remix) - hudson462 - 20.10.2019

Cześć ;) Generalnie fajnie buja, miks jest przyzwoity, ładne pianino w intro. Jedynie przyczepię się do tego, że stopa powinna być głośniej, a z kolei reese bass sporo ciszej. Zdaje mi się również że ten reese bass ma miejscami problemy z fazą. Pozdrawiam