MusicProducers.pl / Produkcja muzyki / Poradniki / Forum
TOP7 - Wrzesień 2019 - Wersja do druku

+- MusicProducers.pl / Produkcja muzyki / Poradniki / Forum (https://musicproducers.pl)
+-- Dział: PRODUKCJE (https://musicproducers.pl/forum-produkcje)
+--- Dział: TOP7 (https://musicproducers.pl/forum-top7)
+--- Wątek: TOP7 - Wrzesień 2019 (/temat-top7-wrzesie%C5%84-2019)

Strony: 1 2


TOP7 - Wrzesień 2019 - Mat.Mor.Raw - 12.10.2019

[Obrazek: top7.png]
TOP7 - Wrzesnień 2019

Zagłosować można wyłącznie na 1 utwór, najpóźniej 20 października do godziny 21:45.
Niemożliwe jest cofnięcie głosu

Aby zagłosować wymagane jest posiadanie co najmniej 10 postów.



| Like | Repost | Follow |

Mike Ost - Nie Wiem
TALGY - Eyes
Strange Sounds - The Plan
Sajtrus - Plaque
Wasp - Coś trzeszczy (Intro)
KBK - Moments Of Life
Condi - Rock This

Wyróżnione

Sajtrus - Fismoll
IronH1de - Call
IronH1de - Yakuza
Some Space - Rainbow
Cosmic Landscape - Transformation
BarthuS - Mirrors
Black Sun Empire & Noisia - Hideous (rmx Remix)
Condi - Nobody Likes



RE: TOP7 - Wrzesień 2019 - Krzysiek1105 - 13.10.2019

Gdybym mógł głosować na dwa utwory to byłyby to Mike Ost - Nie Wiem oraz Strange Sounds - The Plan. Jako że kompletnie nie kupuje mnie ta osamotniona gitara basowa w intrze w tracku The Plan (główna część utworu jest bardzo sympatyczna), głos oddaję na Mike'a, gdzie nie mam się do czego przyczepić.


RE: TOP7 - Wrzesień 2019 - K - 13.10.2019

Mike Ost


RE: TOP7 - Wrzesień 2019 - Mandalar - 13.10.2019

Sajtrus-Plaque colab


RE: TOP7 - Wrzesień 2019 - Plague - 13.10.2019

Ostatnio mam mało czasu na komentowanie tutaj, ale za kilka dni to się zmieni :)
Dzisiaj jednak musiałem znaleźć chwilę, przesłuchać utwory nominowane i oddać głos.
Moim zdaniem nr 1 w tym miesiącu to: Wasp - Coś trzeszczy (Intro). Bardzo ciekawy i oryginalny pomysł na kawałek.
Gdyby Mike Ost w swoim "Nie wiem" stworzył coś więcej niż sam podkład, to bym na niego zagłosował. Brak melodii przeważył...


RE: TOP7 - Wrzesień 2019 - Recoil83 - 13.10.2019

Zagłosowałem :)


RE: TOP7 - Wrzesień 2019 - tks21 - 13.10.2019

O każdym utworze z Top 7 będę coś pisał (postaram się pisać zwięźle i na temat) a na końcu oddam głos :) Będę pisał z perspektywy słuchacza (to co mi się podoba w utworze)

Utwór Mikeost'a - Baardzo podoba mi się bass-lead jest mocny jak dla mnie, ale to nie mój styl elektroniki aczkolwiek doceniam wkład w zrobienie tak dobrego utworu jako całości

Utwór Talgy'ego - Początek jest naprawdę świetny a reszta utworu też trzyma poziom. Podobają mi się breaki i przejścia między sekwencjami. Ciekawie jednym słowem

Utwór StrangeSound - Ciekawe motywy z bijącym zegarem. Brzmieniowo na wysokim poziomie

Utwór Sajtusa - Jak zawsze chłopak serwuje dobre brzmieniowo gitary. Ten utwór jest bardzo ciekawy i moim zdaniem oryginalny. Utwór, który u mnie walczy w pierwszej trójce

Glitch - Fajne poczucie humoru zaserwował tym utworem. Utwór z lekka komiczny (chyba ze względu na ten wokal dziewczyny) Utwór, który całkiem mnie rozbawił, brzmienie też na wysokim poziomie

KBK - To chyba kawałek, który do mnie przemawia w 100 %. Moim zdaniem melodia skrada mi serce, aż chciałoby się potupać a jednocześnie wyobrazić sobie jak lecę w stronę gwiazd. Kosmos jednym słowem

Condi - Mocne bassiwo i fajne brzmienia dźwięków, Perkusja mocna, o to chodzi w house moim zdaniem. Absolutnie moje Top 3

Największy problem miałem z czterema utworami: Talgy, KBK, Condi i Sajtrus ale emocje jakie wzbudzały te wszystkie utwory były moją podstawą do zagłosowania w tej Topce :) Utwór KBK wpłynął chyba najbardziej na moje emocje :) Pozdrawiam wszystkich, ciekawe i nie tuzinkowe utwory zrobiliście Panowie (Wszyscy bez wyjątku)

Ogólnie Topka na wysokim poziomie, aż częściej muszę brać w niej udział


RE: TOP7 - Wrzesień 2019 - sowa - 13.10.2019

TALGY - Eyes bardzo fajny numer


RE: TOP7 - Wrzesień 2019 - Mocade - 13.10.2019

Zagłosowałbym ale coś trzeszczy.


RE: TOP7 - Wrzesień 2019 - Fantasmagorian - 13.10.2019

W tym zestawieniu mam dwóch liderów i szczerze powiedziawszy mam ogromny dylemat. Zastanawiam się nad:

"Sajtrus-Plaque colab" - Utwór z ogromnym potencjałem. Urzeka mnie w nim cała aranżacja i motyw melodyczny. Miejscami wstawki gitarowe nie pasują do całości ale mimo to ogromnie podoba mi się pomysł, oraz:

"Mike Ost - Nie Wiem" - świetny klimat, mnie osobiście wciąga od pierwszej do ostatniej nutki. Wciąga mnie swoim stylem tak, że mogę go śmiało nazwać kompozycją transową.

Utwory na wysokim poziomie. Wybieram "Mike Ost - Nie Wiem" (Sajtrus - ogromne pokłony za Twoją kompozycję)


RE: TOP7 - Wrzesień 2019 - KBK - 13.10.2019

Sajtrus :)


RE: TOP7 - Wrzesień 2019 - Sajtrus - 13.10.2019

No i  jest + KBK, brat lubi takie- to sobie posłucha po robocie w drukarni


RE: TOP7 - Wrzesień 2019 - hudson462 - 13.10.2019

No i waham się pomiędzy Waspem, KBK i Condim...
Oddaję głos na WASP- Coś trzeszczy (Intro)


RE: TOP7 - Wrzesień 2019 - DelianoCarl - 14.10.2019

Condi tym razem :)


RE: TOP7 - Wrzesień 2019 - Condi - 14.10.2019

Dzięki za nominację i wyróżnienie, to znak, że moja nowa płyta nie ssie :) Mój głosik na pana Mike'a. Dobranoc.


RE: TOP7 - Wrzesień 2019 - pumadesign - 14.10.2019

KBK - Moments Of Life


RE: TOP7 - Wrzesień 2019 - In-Tegral - 15.10.2019

KBK


RE: TOP7 - Wrzesień 2019 - agro - 15.10.2019

1.Mike Ost - Nie Wiem
2.Condi - Rock This

wybór nie sprawiał większych problemów.


RE: TOP7 - Wrzesień 2019 - Zirds - 15.10.2019

Stawiam na KBK, chłopina leci z tematem w tych swoich transikach, śledzę jego poczynania od samego początku i widzę, że ma już wyrobiony swój styl. Całkiem normalne clipy już wchodzą jego autorstwa do jego kawałków. Trzymam kciuki!!


RE: TOP7 - Wrzesień 2019 - Maciek - 15.10.2019

A ja to już sam Nie Wiem