MusicProducers.pl / Produkcja muzyki / Poradniki / Forum
CLASSICAL Radek Samson - Inne perspektywy - Wersja do druku

+- MusicProducers.pl / Produkcja muzyki / Poradniki / Forum (https://musicproducers.pl)
+-- Dział: PRODUKCJE (https://musicproducers.pl/forum-produkcje)
+--- Dział: Muzyka klasyczna (https://musicproducers.pl/forum-muzyka-klasyczna)
+--- Wątek: CLASSICAL Radek Samson - Inne perspektywy (/temat-classical-radek-samson-inne-perspektywy)



Radek Samson - Inne perspektywy - musiclabs - 13.10.2019

Hello Guys
Wrzucam relaxowny track  pianinko i inne orkiestralne presety. Klimat ;lagodny spokojny  oby nie za spokojny...

Pozdrawiam

https://soundcloud.com/radeksamson/radek-samson-inne-perspektywy


RE: Radek Samson - Inne perspektywy - sowa - 14.10.2019

Całkiem przyjemnie. Środkowa część przypomniała mi stare baje typu zaczarowany ołówek itp.


RE: Radek Samson - Inne perspektywy - Recoil83 - 14.10.2019

Brakuje do tego tylko jakiegoś filmu i wrażenia murowane, solidnie skomponowany utwór.


RE: Radek Samson - Inne perspektywy - Voel - 15.10.2019

Cześć. To najlepszy utwór jaki dzisiaj przesłuchałem, może nie leży mi w kwestii klimatu, bo lubię raczej mroczne kompozycje. Okładka fajnie dobrana, oddaje w pełni klimat Twej produkcji. Całość kojarzy mi się z lasem. Wszystko płynie do przodu, by na końcu wyczerpać swą 'bajkową' energię. Smyki mi się tutaj podobają. W 1:50 zapisana jest cała esencja traczka i jego klimatu. Pasowałoby to do jakiegoś filmu o bajkowych stworkach.


RE: Radek Samson - Inne perspektywy - Mocade - 15.10.2019

Jeśli doczepić się na siłę to tylko do chudszego brzmienia stringsów, ale to betka. Oczyma wyobraźni widzę wieczorynkę.
Pozdrawiam.


RE: Radek Samson - Inne perspektywy - djso4 - 15.10.2019

Super klimat! Dzięki tobie wróciłem do lat 90! Dzięki! <3


RE: Radek Samson - Inne perspektywy - tks21 - 15.10.2019

Nie wiem dlaczego, ale początek od 0:00 do 0:12 kojarzy mi się z Hobbitami z WP. Baśniowa kreacja dźwięków. Co do stringsów to zgodzę się z Mocade w 100 % ale klimat całego utworu przeważył :) Więcej takich :) Pozdrawiam


RE: Radek Samson - Inne perspektywy - qnebra - 15.10.2019

Piękne to, śliczne i nastrojowo łagodne. Można oczywiście narzekać, że za mało się dzieje, że tempo jakieś wolne i w ogóle, lecz co z tego. To ten typ utworu gdzie liczy się tworzony klimat i opowieść, a tempo i sztuczki kompozytorskie spadają na dalszy plan. Koledzy powyżej dobrze wspomnieli, że to wręcz idealnie pasowałoby do dobranocki.


RE: Radek Samson - Inne perspektywy - Fantasmagorian - 16.10.2019

No, powiem Ci @musiclabs piękne Ci to wyszło, bardzo fajna gra na pianinku, lekka, przyjemna i spójna. Całość przenosi do jakiejś bliżej mi nie określonej baśni. Można pomarzyć i pobujać w obłokach przy czymś takim. Jedyne co mi zabrakło to troszkę mocniejsza dynamika - wzmocniona bębnami orkiestrowymi w 1:01 i 2:40. Chyba troszkę je słychać albo to moja wyobraźnia je dogrywa. Generalnie szacun za kawałek.


RE: Radek Samson - Inne perspektywy - panko - 16.10.2019

Całkiem przyjemne i brzmi bardzo naturalnie, jakie vstki? Klimat bajkowy i spokojny, może trochę za spokojny, można by trochę harmonię gdzieś doprawić, bo jest jednak dość oczywista. Ale tak to bardzo fajnie :)


RE: Radek Samson - Inne perspektywy - aqmoolator - 17.10.2019

Ten lead w 1.30 jak u Kitaro :)
Kompozycja jest piękna.
Łagodnie puka do samego serducha. Głaszcze tył głowy i zaprasza na swoje kolana. Głowa złożona. Oczy zamknięte.
Szanowny Panie.
Szacunek!


RE: Radek Samson - Inne perspektywy - musiclabs - 19.10.2019

dzieki wszystkim za opinie ! wtyczki byly z ewql orchestra silver edition plus the grand 2 i kilka sf2


RE: Radek Samson - Inne perspektywy - Zirds - 24.10.2019

Jakbym Reksia oglądał, no taka muzyka z bajki z dzieciństwa :) Bardzo przyjemny utwór :)
Od technicznej strony - Minusem jak dla mnie jest brzmienie skrzypiec na początku, choć nie samo brzmienie a Vibrato, które wydaje się w moim odczuciu brzmieć zbyt "plastikowo", "programowo" - szczerze nie wiem jak to powiedzieć, ale nie brzmi jak naturalne skrzypce, ale to tylko tyle.
Reszta wyśmienicie :)


RE: Radek Samson - Inne perspektywy - iksde - 10.11.2019

ładne. Uspokajajace. Znasz sie na rzeczy. Przesluchalem całe. Jak narazie podoba mi sie najbardziej z wszystkich kawalkow na stronie.