MusicProducers.pl / Produkcja muzyki / Poradniki / Forum
SAN RECORDS - Wersja do druku

+- MusicProducers.pl / Produkcja muzyki / Poradniki / Forum (https://musicproducers.pl)
+-- Dział: FORUM (https://musicproducers.pl/forum-forum)
+--- Dział: Aktualności (https://musicproducers.pl/forum-aktualnosci)
+--- Wątek: SAN RECORDS (/temat-san-records)



SAN RECORDS - K - 19.10.2019

[Obrazek: sanrecords720.png]


San Records jest już niektórym dobrze znane, ale pewnie sporo osób widzi tę nazwę po raz pierwszy. Jest to label, który w przeszłości wydawał utwory użytkowników forum na wszystkich najpopularniejszych platformach muzycznych. Z czasem jednak zmieniło się moje nastawienie co do projektu, czego finałem było całkowite jego zaniechanie.

Tak minęło kilka ładnych lat, ale w związku z ostatnimi aktualizacjami forum, naszła mnie również chęć na reaktywację naszej "wytwórni". Jeśli tylko pojawią się chętni, to i ja z miłą chęcią wznowię publikacje Waszej twórczości. W moich wypowiedziach już wielokrotnie podkreślałem, że "wydawanie dla samego wydawania" dużego sensu nie ma, to mimo to uważam, że jeśli są osoby, dla których satysfakcjonujące będzie posiadanie oficjalnego statusu wydanego utworu oraz znalezienie się we wszystkich niżej opisanych miejscach - mogę poświęcić na to swój czas.

Temat ten, jak i całe zapytanie kieruję głównie do użytkowników, którzy regularnie tworzą utwory wysokiej jakości oraz trafiają do naszego TOP7, a nie posiadają aktualnie wydawców dla swojej twórczości. Podsumowując, oferuję zamieszczanie Waszych utworów, EP oraz albumów pod szyldem San Records m.in. na:

  • Spotify
  • Deezer
  • Tidal
  • iTunes
  • Beatport
  • Google Play Music

Naturalnie autorzy wydań będą otrzymywać również swoje tantiema, tj. 50% zysku labelu, jeśli tylko utwory będą osiągać dochody powyżej progu wypłat ustalonego przez pośrednika. Dodatkowo wszystkie wydania:

  • publikowane będą w specjalnej, wydzielonej sekcji forum
  • pojawią się na facebooku MusicProducers.pl
  • wysyłane będą na ponad 8 tys. aktywnych adresów mailowych użytkowników forum


Czekam na Wasze opinie.


RE: SAN RECORDS - barthus - 19.10.2019

Jestem jak najbardziej zainteresowany. Praktycznie nic ze swojej twórczości nie wydaje (nie nie licząc udostępniania jej samemu na SC/YT). Zdarza mi się trafić do TOP7. A czy tworzę utwory wysokiej jakości to już nie mi oceniać :D
Jestem w końcowej fazie pracy nad EPką. Pytanie tylko... czy klimat/gatunek będzie pasował do labelu.. (?)
Ogólnie fajna inicjatywa !


RE: SAN RECORDS - Castiel - 19.10.2019

Myślę,że można było by zacząć od wydawania po części z tych top 7 miesiąca,żeby jakoś label bardziej wypromować a później się zobaczy :)


RE: SAN RECORDS - K - 19.10.2019

@barthus, aktualnie nie widzę praktycznie żadnych ograniczeń jeśli chodzi o gatunki. W przeszłości label nie wydawał wszystkiego, ale były to też nieco inne czasy. Nie pamiętam czy istniał już Spotify, usługi streamingowe dopiero raczkowały. Na dzień dzisiejszy jestem chyba otwarty na wszystkie style... poza disco polo. :)

@Castiel, bardzo chętnie, ale niestety nie tylko ode mnie to zależy.


RE: SAN RECORDS - Zirds - 19.10.2019

Ile płacisz za wrzucanie muzy w streaming?
Wiem, że są jakieś darmowe programy gdzie można za friko dać swoje utwory na streaming, ale nie wiem czy jeszcze istnieją...


RE: SAN RECORDS - agro - 19.10.2019

Ja zrobię światowego psytransa i dzięki temu rozpromujemy się :D


RE: SAN RECORDS - K - 20.10.2019

@Zirds, nic nie płacę.

@agro, no mam nadzieję! :)


RE: SAN RECORDS - Revnotes - 21.10.2019

Ogólnie bardzo miło wspominam współpracę, chociaż trochę uśmiecham się pod nosem, gdy przypomnę sobie cały proces. Początki nigdy nie są łatwe, tym bardziej jeżeli trzeba liczyć również na innych (np. grafika) ;-)

Fajnie, że netlabel również wraca. Brawo.


RE: SAN RECORDS - meatBall - 21.10.2019

Całe życie człowiek chlasta do szuflady swoje wałki, więc dlaczego nie? :]
Raz kiedyś wysłałem coś do wytwórni (coś co na forum było mego pozytywnie odebrane), i na święta mi odpisali, że oni like mój track, ale po krótkiej wymianie mail'owej twierdzili, że w załączniku jest umowa i coś tam jeszcze, tylko, że tam nawet załącznika nie było... huehue :P Jeśli jest taka możliwość, to ja bym się pisał. Nawet bardzo :] Mam kilka gniotów, których nie publikowałem tutaj, gdyż aktywność moja była taka, nie inna, a zasady forum są mi znane, więc... no :]

pozdro


RE: SAN RECORDS - Zirds - 22.10.2019

Czemu "SAN", co to znaczy? Mi się kojarzy z ciastkami xD

https://abis.pl/abis_graf/071129c1.jpg


RE: SAN RECORDS - Mocade - 22.10.2019

Szansę mam marne ale jestem za, czemu nie, powodzenia z reaktywacją.


RE: SAN RECORDS - K - 22.10.2019

@Zirds, a rzeki takiej nie znasz? :)
Jest to także początek nazwy miejscowości, z której pochodzę (nie Sandomierz).

@Mocade, ja myślę, że o wiele większe niż Ty myślisz.


RE: SAN RECORDS - mucu05 - 13.12.2019

Wkońcu może komuś spodoba sie moja muzyka i wybije się


RE: SAN RECORDS - IzydorBer - 14.12.2019

Czy mozna wrzucic propozycje do rozwazenia bez nie bycia w topie ?


RE: SAN RECORDS - BiggySee - 3.01.2020

Według mnie świetna inicjatywa! Często osoby wrzucające muzykę na YT są proszone przez słuchaczy o inne platformy streamingowe. Zawsze dodatkowe możliwości i zasięgi ze swoją twórczością!