MusicProducers.pl / Produkcja muzyki / Poradniki / Forum
Najbardziej denerwujące i "prześladowywujące" Was kawałki. - Wersja do druku

+- MusicProducers.pl / Produkcja muzyki / Poradniki / Forum (https://musicproducers.pl)
+-- Dział: FORUM (https://musicproducers.pl/forum-forum)
+--- Dział: Offtop (https://musicproducers.pl/forum-offtop)
+---- Dział: Dyskusje (https://musicproducers.pl/forum-dyskusje)
+---- Wątek: Najbardziej denerwujące i "prześladowywujące" Was kawałki. (/temat-najbardziej-denerwujace-i-przesladowywujace-was-kawalki)

Strony: 1 2 3


Najbardziej denerwujące i "prześladowywujące" Was kawałki. - ZOOn'r - 13.06.2012

Każdy producent na świecie, napewno ma już dość pewnego kawałka, ale ten cały czas go "prześladuje". Wpadłem na taki pomysł, byście w tym temacie zamieszczali najbardziej znienawidzone przez Was kawałki. Zaczyna oczywiście autor :):
Rzygam już tym, totalna wiocha:


Kolejny bananowy wał:


Przez te kawałki czasami żałuję, że mam słuch xD.

Zapraszam do wstawiania :).


RE: Najbardziej denerwujące i "prześladowywujące" Was kawałki. - Arhaner - 13.06.2012



Nigdy tego nagrania nie słuchałem z włąsnej woli ale to co radia odpieprzały kilka miesiecy temu że to nagranie lecialo chyba 100 razy dziennie to była masakra nienawidze tego wała


RE: Najbardziej denerwujące i "prześladowywujące" Was kawałki. - BioMechanic - 13.06.2012

he he.....

... nie przychodzi mo teraz do glowy zaden znienawidzony utwor. ..ale jest cos co mnie poirytowalo .. .. mianowici chodzi mi o beznadziejnosc tekstu. .. jak mozna pisac tekst o tym, ze sie zastanawiam czy usiasc w samochodzie z przodu czy z tylu ? nosz masakra. .. moze nie tyle samo w sobie jest to zle.. . ale caloksztalt. ..tyle sie dzieje na swiecie. .. jedni robia w chuja innych. .morduja zabijaja . . ktos robi muzyke z przekazem. .naprawde ambitnym. .. ma ideologie. ..pasje. .. ale musi zapitalac w fabryce czy gdzies ...bo tego nikt nie kupi (co jest wynikiem propagandy i cenzury. ... . ) . masy maja nie myslec.. a jesli juz..to wlasnie. ..na takie tematy..gdzie tu se usiasc. . ehh . .. .

edit..
sie tak podjaralem, ze zapomnialem linka wrzucic > > >




RE: Najbardziej denerwujące i "prześladowywujące" Was kawałki. - gabrieln - 14.06.2012

nigdy tego z wlasnej woli nie sluchalem ciagle to w radiu leci niestety;/


RE: Najbardziej denerwujące i "prześladowywujące" Was kawałki. - bukson - 14.06.2012

(14.06.2012, 19:59)gabrieln napisał(a): nigdy tego z wlasnej woli nie sluchalem ciagle to w radiu leci niestety;/ http://www.youtube.com/watch?v=uxo4D3K4988

podbijam! nie cierpię tego kawałka :D


RE: Najbardziej denerwujące i "prześladowywujące" Was kawałki. - Eremi - 18.06.2012



Mam nadzieję że wygrałem :D


RE: Najbardziej denerwujące i "prześladowywujące" Was kawałki. - piral - 18.06.2012

nossa nossa </3


RE: Najbardziej denerwujące i "prześladowywujące" Was kawałki. - Mixee - 19.06.2012

Takie nuty tu wrzucacie, że zacznę się bać wchodzić do tego tematu :D


RE: Najbardziej denerwujące i "prześladowywujące" Was kawałki. - Jack Orlando - 19.06.2012

Podczas jazdy samochodem - w radiu co 5 minut, udręka :(




RE: Najbardziej denerwujące i "prześladowywujące" Was kawałki. - Marduk - 19.06.2012

Nie kumam tego, na swiecie jest 50000000000000000000 mld swietnych piosenek a w radiach leci kur*a 10 piosenek z zajebistej top listy i wkolo macieju... litosci..


RE: Najbardziej denerwujące i "prześladowywujące" Was kawałki. - K.o.N - 19.06.2012

Bo telewizja narzuca nam co mamy słuchać. A na ci co ulegają to słuchają tego do końca powodując że stacje na tym zarabiają bo za reklamę więcej dostają.


RE: Najbardziej denerwujące i "prześladowywujące" Was kawałki. - Revnotes - 19.06.2012

Widzę, że robicie niezłe promo wymienionym produkcją, ale czy taki rzeczywiście był cel?
Staram się unikać nielubianych tracków, więc po prostu ten temat również będę omijał ;)


RE: Najbardziej denerwujące i "prześladowywujące" Was kawałki. - Warburg Studio - 19.06.2012

Ustaw sobie swój ulubiony kawałek na budzik w telefonie i też go znienawidzisz :) Tak więc można wszystko wpisać co powstało do tego działu :D


RE: Najbardziej denerwujące i "prześladowywujące" Was kawałki. - xplasm - 20.06.2012

heh żadnego z powyższych nie znam :P. Jak dobrze że nie mam dostępu do żadnego radia i tyle w temacie.


RE: Najbardziej denerwujące i "prześladowywujące" Was kawałki. - Condi - 20.06.2012

A ja nie znoszę Endless Summer. No żesz kur... Oo o o o je ee e e. Co za dziadostwo.


RE: Najbardziej denerwujące i "prześladowywujące" Was kawałki. - ZOOn'r - 21.06.2012

No te Endless Summer i mi zaczyna źle grać xD. Bo ile można? Leci w każdym radiu, na każdym kanale telewizyjnym (chociażby w reklamach) i każdy to nuci <sciana>. Szału i zawału można dostać.


RE: Najbardziej denerwujące i "prześladowywujące" Was kawałki. - F3edo - 21.06.2012

(19.06.2012, 13:38)Nocturnal Bear napisał(a): Bo telewizja narzuca nam co mamy słuchać.

Nie telewizja tylko WYTWÓRNIE MUZYCZNE.


RE: Najbardziej denerwujące i "prześladowywujące" Was kawałki. - BioMechanic - 22.06.2012

za posrednictwem mediow. ..
ale tak.. to wytwornie te nieszczesne ; /

no ale radio i tv mnie nie dosiega. ..takie szczescie w nieszczesciu.


RE: Najbardziej denerwujące i "prześladowywujące" Was kawałki. - sowa - 22.06.2012

nie lubię oryginału... ta wersja przynajmniej jest bekowa z fajną dupą w teledysku...




RE: Najbardziej denerwujące i "prześladowywujące" Was kawałki. - Monita★ - 24.07.2012

(14.06.2012, 19:59)gabrieln napisał(a): nigdy tego z wlasnej woli nie sluchalem ciagle to w radiu leci niestety;/




DOKŁADNIE ! w każdym sklepie, kiosku radiu etc.... aaa masakra