MusicProducers.pl / Produkcja muzyki / Poradniki / Forum
ELECTRONICA Sajtrus-Winogrona - Wersja do druku

+- MusicProducers.pl / Produkcja muzyki / Poradniki / Forum (https://musicproducers.pl)
+-- Dział: PRODUKCJE (https://musicproducers.pl/forum-produkcje)
+--- Dział: Electronica (https://musicproducers.pl/forum-electronica)
+--- Wątek: ELECTRONICA Sajtrus-Winogrona (/temat-electronica-sajtrus-winogrona)



Sajtrus-Winogrona - Sajtrus - 6.11.2019

https://soundcloud.com/user-478875997-291093232/winogrona01
Ciemne winogrona jesienne. Udane zbiory :) Z tej radości po ciężkiej pracy, dla relaksu nagrałem dziś to. Kompozycja własna na Cubase 10 Pro. Pozdrawiam smakoszy


RE: Sajtrus-Winogrona - Zirds - 6.11.2019

Jeszcze wokal Rynkowskiego do tego i Hit na stypy i imprezy rozwodowe idealny!!!


RE: Sajtrus-Winogrona - Sajtrus - 6.11.2019

A wiesz , że żałuje, że nie mam mikrofonu- bo podobno mam głos taaaki radiowy:) Bym nagrał w końcu piosenke, a nie tak po domu śpiewać, hehe


RE: Sajtrus-Winogrona - Mocade - 7.11.2019

Brzmienie podkładu jakbym odtwarzał tabulaturę z Guitar Pro, choć tak czystego nagrania gitary to zazdroszczę, ma ona znaczącą przewagę nad resztą, Koniec urwany. To źle. Bardzo źle. Ale niech będzie.

Pozdrawiam.


RE: Sajtrus-Winogrona - Sajtrus - 7.11.2019

Nie mam Guitar Pro. Tnx za odsłuch. Gitara jest z Halion 6 - samplera + trochę dłubaniny z darmowym Convology XT. Pozostałe również , oprócz perki. Końcówka faktycznie niewykończona, dziś słyszę, że trzeba było dodać powtórkę z 15 sek tej frazy z początku i dać fade out. Pozdrawiam


RE: Sajtrus-Winogrona - Fantasmagorian - 10.11.2019

Podbijam sugestię @Zirds . Do takiej produkcji wokal bardzo by się przydał. A jeśli swój głos oceniasz na poziomie akceptowalnym to dawaj @Sajtrus, jam bardzo ciekaw...


RE: Sajtrus-Winogrona - Sajtrus - 11.11.2019

@Fantasmagorian to napisz mi tekst, bo ja sam nie mam talentu poetyckiego :).Zresztą pod pop piosenkę musiałbym prze aranżować to, pozamieniać verse i chorus i inaczej trochę poukładać. Pozdrawiam


RE: Sajtrus-Winogrona - IzydorBer - 12.11.2019

Ciekawe brzmienia, taki troche sentymentalny projekt i tytul Winogrona ;) to jakby opisywac swoje codzienne wydarzenia za pomoca muzyki ;) i to jest wlasnie to !


RE: Sajtrus-Winogrona - Sajtrus - 13.11.2019

Byłem na stronie LANDR i zmasterowali mi to, o niebo lepiej brzmi, ale kasę qurwa 30 $$ chcą za pobranie , a zajęło to im 3 minuty. Jeleni to niech szukają gdzie indziej.@IzydorBer pomyliło mi się to miały być Źurawiny a nie Winogrona , z tych to się już robi 60 l wina :).


RE: Sajtrus-Winogrona - MAB - 13.11.2019

Przyjemne, choć brzmienia gitar mam osłuchane i to od razu słychać, że gra tutaj jakaś wtyka a nie żywy instrument. Całość jednak brzmi niczego sobie; słyszałem gorszej jakości podkłady, które wykorzystane były do wykonów wokalistów na scenie i myślę, że Ten spokojnie zrobiłby robotę. Choć może więcej perkusji by się przydało względem reszty śladów. Tak minimalnie. Może też więcej pianina ciut. Ale to w sumie kosmetyka. A i gitary "nagrałbym" dwie i rozrzucił ostro po prawej i lewej stronie panoramy. Bo tak jakoś gra mi tylko na prawej stronie. Skrzypce też jakoś tak na prawej stronie za mocno mi siedzą. Ale kosmetyka. I kim jestem by takie rzeczy wytykać? :D Pozdrawiam.


RE: Sajtrus-Winogrona - Sajtrus - 13.11.2019

@MAB Gitara jest z Halion 6 - samplera + trochę dłubaniny z darmowym Convology XT. :) Od razu widać , że się znasz na gitarach. Z ręki live inaczej leci. Tzn sam wałek, projekt wstępny zagrałem sobie na gitarze , ale do DAW a wstawiłem te akordy i fabryki z Haliona 6 , bo lepiej brzmią, Perkę dałem pierwsza lepsza, fakt. Co do panoramy, to mi to wisi, bo co to za różnica, gdzie siedzi publika.Ale w sumie to te skrzypki z Haliona mi się spodobały, I tnx za wytykanie błędów, bo o to chodzi, żeby nie wpadać w samozachwyt. Pozdrawiam.


RE: Sajtrus-Winogrona - IzydorBer - 14.11.2019

(13.11.2019, 7:16)Sajtrus napisał(a): Byłem na stronie LANDR i zmasterowali mi to, o niebo lepiej brzmi, ale kasę qurwa 30 $$ chcą za pobranie , a zajęło to im 3 minuty. Jeleni to niech szukają gdzie indziej.@IzydorBer pomyliło mi się to miały być Źurawiny a nie Winogrona , z tych to się już robi 60 l wina :).

No to chlopie dawaj tutaj te 60L i posluchamy muzyki w spokoju i rownowadze psychicznej a takze z wielkimi emocjami oraz wyczuciem ;)