MusicProducers.pl / Produkcja muzyki / Poradniki / Forum
TRAP Nody Beats - Rose - Wersja do druku

+- MusicProducers.pl / Produkcja muzyki / Poradniki / Forum (https://musicproducers.pl)
+-- Dział: PRODUKCJE (https://musicproducers.pl/forum-produkcje)
+--- Dział: Hip Hop (https://musicproducers.pl/forum-hip-hop)
+--- Wątek: TRAP Nody Beats - Rose (/temat-trap-nody-beats-rose)



Nody Beats - Rose - n0dy beatz - 10.11.2019

Enjoy :) 
https://www.youtube.com/watch?v=veKomWzsmdo


RE: Nody Beats - Rose - iksde - 10.11.2019

Dobry beat


RE: Nody Beats - Rose - agro - 11.11.2019

Hej, Clapik taki mono wyszcedł troche, faktycznie ciekawy klimacik, to jest kolejny utworek ktory przesłuchuje niestety gatunek trapowy na moje ucho jest mało atrakcyjny nie czuje go, a chce mu dać szanse, może vokal ożywił by nieco atmosferę a tak jakoś tak nijak, sorry za dygresje ale coż ten kawałek zainspirował mnie do ponarzekania i wylewu moich żali :D


RE: Nody Beats - Rose - n0dy beatz - 12.11.2019

(11.11.2019, 23:25)agro napisał(a): Hej, Clapik taki mono wyszcedł troche, faktycznie ciekawy klimacik, to jest kolejny utworek ktory przesłuchuje niestety gatunek trapowy na moje ucho jest mało atrakcyjny nie czuje go, a chce mu dać szanse, może vokal ożywił by nieco atmosferę a tak jakoś tak nijak, sorry za dygresje ale coż ten kawałek zainspirował mnie do ponarzekania moich żali :D
Perka jest w mono praktycznie cała tak mixuję od zawsze. Kwestia gustu ja robię muzykę pod vocal nie sety i wersje instrumentalne pełne w których już nie ma miejsca na nic innego oprócz samej muzyki. Nie rozumiem skoro nie lubisz Trapu to po co w ogóle to komentujesz... zachowaj proszę swoje żale dla siebie bo jako MOD dajesz słaby przykład i raczej zachęcać ludzi by tutaj jeszcze cokolwiek wrzucali to działasz takim zachowaniem bardziej na jego szkodę... tym bardziej, że widzę jak powoli już to forum dogorewa. Pozdrawiam


RE: Nody Beats - Rose - agro - 12.11.2019

Momencik, momencik ja oczywiście swoje zdanie przedstawiam nie z pozycji moda a własnej osoby, a o to aby wykonywać zadania moda dbam najlepiej jak potrafię i nie wiem jaki to ma mieć związek z moim gustem muzycznym.

Wracając do tematu, bez wcześniejszego opisu piosenki trudno jest obiektywnie ocenić cokolwiek bez znajomości kontekstu.

Jak wcześniej napisałem chce dać temu gatunkowi szanse i co do żali może to jest sedno trapu w moim mniemaniu i tak to odczuwam i nie należy tego dyskredytować bo muzyka może powodować w jednych osobach takie a w innych inne emocje.
I gdy bede miał chwile słabości bede wracał właśnie do trapu i będe płakał.

Zupełnie nie rozumiem twojej frustracji przecież nie napisałem nic krzywdzącego, wyraziłem swoje skromne zdanie ale że od razu forum upadnie ....

Pozdrawiam i życzę sukcesów.


RE: Nody Beats - Rose - n0dy beatz - 13.11.2019

Jak chcesz słuchać czegoś bardziej pełnego to polecam nie słuchać bitów hiphopowych tylko jakiś EDM Trap. Trap Nation, Bass Nation itd.
Uraziłeś mnie dlatego ci to mówię byś o tym wiedział i się zastanowił zanim następnym razem komuś będziesz pod postem wylewał swoją frustrację na temat gatunku o którym nie masz pojęcia z tego co czytam.
W styczniu tego roku przestałem być aktywny na tym forum ponieważ poszedłem dalej - rozwinąłem skrzydła i skupiłem się na swojej karierze producenta. Oda czasu do czasu tutaj coś wrzuciłem patrząc jak forum drastycznie spada w dół w aktywności forumowiczów o czym świadczą odtworzenia i komentarze. Nie wiem jak jest na innych działach muzycznych, ponieważ nie słucham takiej muzyki więc tam nie wchodzę i nie komentuję komuś postów że robi trance w któym przez pół instrumentalu nic się nie dzieje. Wiesz dlaczego tego nie robię ? Bo pomimo odmienności gatunków i styli szanuję tych ludzi, pracę oraz serce włożone w ich produkcję. Kończę tą bezsensowną dyskusję. Nie masz w sobie dystansu twoja sprawa - żyj z tym. Elo


RE: Nody Beats - Rose - INFERNO - 13.11.2019

dobry beat , jest fajny


RE: Nody Beats - Rose - Maciek - 2.12.2019

Ja też jako oldskulowiec jestem antytrapowy, chociaż dzisiaj chcąc nie chcąc ten gatunek jest wszechobecny i po prostu jako ktoś kto siedzi w hip-hopie od zeszłego wieku, staram się znaleźć w tym gatunku coś co by mnie zaciekawiło. Nie ukrywam, że Ty - jako producent - jesteś jednym z niewielu, którzy pokazali mi że trap może być ciekawy - masz tę prostotę twórczości, która chwyta słuchacza, szereg dźwięków które pobudzają wyobraźnię i zdolność miksowania, która nie męczy uszu. Dzięki m.in Tobie nie mówię już że "trapy dzielimy na ch*jowe i mniej ch*jowe" i coraz częściej słucham ich z przyjemnością


RE: Nody Beats - Rose - Sajtrus - 3.12.2019

Bardzo mi się podoba ten riff gitary na wstępie. Wyrafinowana barwa Gibsona. A utwór taki spokojny relaks. I dzwoneczki na finale|:) Pozdrawiam