MusicProducers.pl / Produkcja muzyki / Poradniki / Forum
ELECTRONICA Burning Car - Z N S - Wersja do druku

+- MusicProducers.pl / Produkcja muzyki / Poradniki / Forum (https://musicproducers.pl)
+-- Dział: PRODUKCJE (https://musicproducers.pl/forum-produkcje)
+--- Dział: Electronica (https://musicproducers.pl/forum-electronica)
+--- Wątek: ELECTRONICA Burning Car - Z N S (/temat-electronica-burning-car-z-n-s)



Burning Car - Z N S - Burning Car - 22.11.2019

Witam,
Zapraszam do odsłuchu kawałka który przeleżał blisko 3 lata. Pomysł przetrwał "próbę czasu" więc dokończyłem tekst i muzykę :



RE: Burning Car - Z N S - Recoil83 - 22.11.2019

Witam, świetny utwór w szczególności instrumentarium jak i wokal, jak bym słuchał ścieżki dźwiękowej do filmu "Dredd" też w klimatach alternatywnych. Pozdrawiam


RE: Burning Car - Z N S - Burning Car - 22.11.2019

(22.11.2019, 14:12)Recoil83 napisał(a): Witam, świetny utwór w szczególności instrumentarium jak i wokal, jak bym słuchał ścieżki dźwiękowej do filmu "Dredd" też w klimatach alternatywnych. Pozdrawiam
Podobały mi się obie wersje tego filmu stara z Sylwkiem i ta nowsza. Dzięki za miłe słowa.


RE: Burning Car - Z N S - Sajtrus - 22.11.2019

O kwa tego dziś mi było trzeba, tej rockowej energii. Aż pogłaszcze swą gitarę. Tyle ,że kostek znaczy tych od Heavy Metal akurat brak- finanse itd. Ale bym dojebał tu hehe. Świetny świeży utwór rockowy.Jak w słynnych latach 90. Bardzo mi się podoba .Sił mi nie zabraknie. Pozdrawiam. 6/5 Sajtrus


RE: Burning Car - Z N S - aqmoolator - 23.11.2019

Co za KLIMAT! Gęsto, z mięsem, świetnymi barwami i niezłym tekstem. Znakomity utwór. 5/5 bez dwóch zdań.


RE: Burning Car - Z N S - Burning Car - 26.11.2019

Dzięki Panowie za miłe słowa.


RE: Burning Car - Z N S - Burning Car - 26.11.2019

(22.11.2019, 16:12)Sajtrus napisał(a): O kwa tego dziś mi było trzeba, tej rockowej energii. Aż pogłaszcze swą gitarę. Tyle ,że kostek znaczy tych od Heavy Metal akurat brak- finanse itd. Ale bym dojebał tu hehe. Świetny świeży utwór rockowy.Jak w słynnych latach 90. Bardzo mi się podoba .Sił mi nie zabraknie. Pozdrawiam. 6/5 Sajtrus
Hm.. Ja już o roku przymierzam się do zakupienia gitary. Myślałem tez o basie ale na to już na 9 m2 miejsca pewnie zabraknie :( . Pozdrowienia.


RE: Burning Car - Z N S - Mocade - 28.11.2019

Rzadko coś wrzucasz ale jak już to zawsze konkret, pierwsza klasa. Musiałeś spędzić przy tym sporo czasu bo całokształt jest solidnie dopracowany. Korzystając z okazji podziękuję ci za kawałek "Własny sen", swego czasu bardzo mi pomógł, zdążyłem złapać zanim spadł z kanału.

Pozdrawiam.


RE: Burning Car - Z N S - IzydorBer - 29.11.2019

nie bede sie rozwijal, dobre i wracam do lat 90 ale slowa zdecydowanie brzmia bardziej nowoczesnie a raczej forma przekazu


RE: Burning Car - Z N S - Burning Car - 29.11.2019

(28.11.2019, 23:01)Mocade napisał(a): Rzadko coś wrzucasz ale jak już to zawsze konkret, pierwsza klasa. Musiałeś spędzić przy tym sporo czasu bo całokształt jest solidnie dopracowany. Korzystając z okazji podziękuję ci za kawałek "Własny sen", swego czasu bardzo mi pomógł, zdążyłem złapać zanim spadł z kanału.

Pozdrawiam.
Dzięki za miłe słowa i info że ktoś słucha moich tekstów. Co do ZNS to rzeczywiści trochę czasu powstawał. Tak do niego wracałem potem znowu co innego robiłem - no ale się w końcu zebrałem i go skończyłem.


RE: Burning Car - Z N S - Burning Car - 29.11.2019

(29.11.2019, 3:26)IzydorBer napisał(a): nie bede sie rozwijal, dobre i wracam do lat 90 ale slowa zdecydowanie brzmia bardziej nowoczesnie a raczej forma przekazu
Wielkie dzięki za przesłuchanie i wsłuchanie się w słowa.