MusicProducers.pl / Produkcja muzyki / Poradniki / Forum
TRANCE Some Space - Last Item (Original Mix) - Wersja do druku

+- MusicProducers.pl / Produkcja muzyki / Poradniki / Forum (https://musicproducers.pl)
+-- Dział: PRODUKCJE (https://musicproducers.pl/forum-produkcje)
+--- Dział: Trance (https://musicproducers.pl/forum-trance)
+--- Wątek: TRANCE Some Space - Last Item (Original Mix) (/temat-trance-some-space-last-item-original-mix)



Some Space - Last Item (Original Mix) - Some Space - 1.12.2019

Przedstawiam nowy traczek kolejny raz próbując sił w muzyce Trance.
Zapraszam do słuchania i oceny treści ..
Pozdrawiam :)

https://www.youtube.com/watch?v=lRvgehzimu4&feature=youtu.be


RE: Some Space - Last Item (Original Mix) - Proto - 1.12.2019

Siemka.
Slucham jeszcze raz.
Calkiem fajne intro. Pianino brzmi bardzo ladnie. Swietn pad ktory wchodzi. Potem ten wysoki synth... ja bym go wywalil gra za dlugo nudzi sie i drazni albo zmienil jego barwe ale to moje odczucie jesli Tobie sie podoba to git. Fajny arp i bas to zdecydowanie pasuje. Potem piano wchodzi znowu i fajnie ale zmienialbym juz jakims fx na bardziej syntetyczne trancowe. Brakedown troche z zaskoczenia bez przejscia. I znowu mptyw z pianio az sie prosi cos w nim zmienoc dodac moze delay moze jakis fx niech to brzmi trancowo. Wyjscie tez mogloby byc ciekawsze. Jak dla mnie jest to bardzo dobra baza... teraz trzeba siasc i urozmaicic dodac przejścia i troche powietrza perce bo jeden hat to za malo. Chyba ze reszty nie slysze. Troche tez glebi mi brakuje cos w tle co wypelni panorame. Nie mam teraz dobrego sprzetu do odsluchu wiec moze sie myle na pewno koledzy to sprawdza.
Reasumujac swietnie sie zapowiada. Ale wymaga jeszcze dopracowania zeby nie bylo za nudno i widze w tym traku potencjal. Sorry za tak dlugi wywod
Pozdro


RE: Some Space - Last Item (Original Mix) - Some Space - 1.12.2019

(1.12.2019, 13:02)Proto napisał(a): Siemka.
Slucham jeszcze raz.
Calkiem fajne intro. Pianino brzmi bardzo ladnie. Swietn pad ktory wchodzi. Potem ten wysoki synth... ja bym go wywalil gra za dlugo nudzi sie i drazni albo zmienil jego barwe ale to moje odczucie jesli Tobie sie podoba to git. Fajny arp i bas to zdecydowanie pasuje. Potem piano wchodzi znowu i fajnie ale zmienialbym juz jakims fx na bardziej syntetyczne trancowe. Brakedown troche z zaskoczenia bez przejscia. I znowu mptyw z pianio az sie prosi cos w nim zmienoc dodac moze delay moze jakis fx niech to brzmi trancowo. Wyjscie tez mogloby byc ciekawsze. Jak dla mnie jest to bardzo dobra baza... teraz trzeba siasc i urozmaicic dodac przejścia i troche powietrza perce bo jeden hat to za malo. Chyba ze reszty nie slysze. Troche tez glebi mi brakuje cos w tle co wypelni panorame. Nie mam teraz dobrego sprzetu do odsluchu wiec moze sie myle na pewno koledzy to sprawdza.
Reasumujac swietnie sie zapowiada. Ale wymaga jeszcze dopracowania zeby nie bylo za nudno i widze w tym traku potencjal. Sorry za tak dlugi wywod
Pozdro

Hej dzieki za treściwą wypowiedź, odnośnie tego co napisałeś ten synth to skrzypce nieco rozciagniete i to tylko akcent podkrecajacy track co do breaku bez przejscia to wlasnie taki efekt chcialem uzyskac stad tez ograniczalem sie nawet z fx zeby wyciagac tylko filtrami i automatyką momenty budujące ale pilnowalem sie zeby nie bylo suchosci w przejsciu . Obczaj moze jeszcze raz utworek na innym odsluchu bo pianin i melodii jest kilka i przeplataja sie momentami w sumie myslalem o elektrycznych brzmieniach ale uwielbiam klasyczne piano.. :) dzieki jeszcze raz za obszerny opis :)


RE: Some Space - Last Item (Original Mix) - agro - 2.12.2019

Hej, góra basu w dalszej cześci piosenki troszkę mało czytelna przez co wydaje się on przytłumiony, niestety pianko w najbardziej energetycznych miejscach chowa się do tyłu przez co moją uwagę przykówał raz arp raz pianko a nie powinno tak być bo raczej melodia zajmuje pierwszy plan. Sam arp faktycznie nudzi, urozmaicił bym coś w nim aby zniszczyć zniechęcające przekonanie które narasta z przebiegiem piosenki że nic sie już z nim nie zmieni.

Cóż sam kawałek bardzo energetyczny chciał bym go usłyszeć w mniej klasycznym wykonaniu czyli zamiast pianka wrzucić równie energetyczny lead który nie kolidował by z arpem który zaś ma naprawdę dobrego "drajva" pomimo tego co wcześniej napisałem, myślę że takie połączenie dało by bombowy efekt :)
Pozdrawiam.


RE: Some Space - Last Item (Original Mix) - IzydorBer - 5.12.2019

(2.12.2019, 21:11)agro napisał(a): Hej, góra basu w dalszej cześci piosenki troszkę mało czytelna przez co wydaje się on przytłumiony, niestety pianko w najbardziej energetycznych miejscach chowa się do tyłu przez co moją uwagę przykówał raz arp raz pianko a nie powinno tak być bo raczej melodia zajmuje pierwszy plan. Sam arp faktycznie nudzi, urozmaicił bym coś w nim aby zniszczyć zniechęcające przekonanie które narasta z przebiegiem piosenki że nic sie już z nim nie zmieni.

Cóż sam kawałek bardzo energetyczny chciał bym go usłyszeć w mniej klasycznym wykonaniu czyli zamiast pianka wrzucić równie energetyczny lead który nie kolidował by z arpem który zaś ma naprawdę dobrego "drajva" pomimo tego co wcześniej napisałem, myślę że takie połączenie dało by bombowy efekt :)
Pozdrawiam.

Musze koledze agro przyznac racje. Napisal to co chcialem i nie bede tutaj tego powielal. Fajny pomysl i motyw ale jest pare rzeczy, ktore nalezy poprawic. Wszystkiego dobrego