MusicProducers.pl / Produkcja muzyki / Poradniki / Forum
ELECTRONICA U​.​S​.​Z​.​K​.​A. czyli UltraSympatyczny Zestaw Kawałków Audio - Wersja do druku

+- MusicProducers.pl / Produkcja muzyki / Poradniki / Forum (https://musicproducers.pl)
+-- Dział: PRODUKCJE (https://musicproducers.pl/forum-produkcje)
+--- Dział: Electronica (https://musicproducers.pl/forum-electronica)
+--- Wątek: ELECTRONICA U​.​S​.​Z​.​K​.​A. czyli UltraSympatyczny Zestaw Kawałków Audio (/temat-electronica-u%E2%80%8B-%E2%80%8Bs%E2%80%8B-%E2%80%8Bz%E2%80%8B-%E2%80%8Bk%E2%80%8B-%E2%80%8Ba-czyli-ultrasympatyczny-zestaw-kawalkow-audio)



U​.​S​.​Z​.​K​.​A. czyli UltraSympatyczny Zestaw Kawałków Audio - aqmoolator - 26.12.2019

Drodzy Przyjaciele :) 
Trochę nietypowo, bo to mini składanka, która zrodziła się z potrzeby chwili, wyniku dobrych humorów, chęci po-psocenia i wymiany zdań na fejsie. 
Aqmoolator, Piter, TheFender i Ortalio.
 Zapraszam w imieniu swoim i Szacownych Kolegów :) 

BANDCAMP

JUTUB

Miłego odsłuchu :) 


RE: U​.​S​.​Z​.​K​.​A. czyli UltraSympatyczny Zestaw Kawałków Audio - D-evolve - 27.12.2019

ta czcionka i w ogóle cała oprawa wizualnie przypomina menu jakieś gry 8 bitowej XD przyjemnie się słucha muzyczki, nie ma się czego przyczepić :)


RE: U​.​S​.​Z​.​K​.​A. czyli UltraSympatyczny Zestaw Kawałków Audio - Zirds - 27.12.2019

Cholera xD

Utwór namber Łan:


Początek trochę jak wstęp do Last Christmas ;) Trochę jak Papa Dance bez wokalu...

Sympatyczne i przyjemne brzmienie - to nie jest Electronica... To jest EL-Muzyka!

Utwór namber Tuł:

Świąteczny Blejd Raner - szkoła Vangelisa... trochę Rydwany Ognia, trochę Niekończąca się Opowieść :)

Sympatyczne i przyjemne brzmienie - to nie jest Electronica... To jest EL-Muzyka!

Utwór namber Tri:

Dżingle Belz, Dżingle Belz - wiedziałem, że nie zawiodę się na TheFenderze - wiedziałem, że gitara zabrzmi :)

Sympatyczne i przyjemne brzmienie - to nie jest Electronica... To jest EL-Muzyka!

Utwór namber For:

Nienawidzę kolęd. Świetna muzyka, przepiękny klarnet, świetne brzmienie głosu no i piękna dykcja!

Sympatyczne i przyjemne brzmienie - to nie jest Electronica... To jest EL-Muzyka!


RE: U​.​S​.​Z​.​K​.​A. czyli UltraSympatyczny Zestaw Kawałków Audio - Sajtrus - 29.12.2019

Eh wspomnienia ze świetnego Farta- tam zaczynałem i poznałem tych kapitalnych gości. Aqmoolator, Piter, TheFender i Ortalio. Pozdrawiam, jak czytacie :)
Składanka to pokaz mocy muzycznej robionej na słabych kompach jak na dzisiejsze czasy, zatem trzeba docenić trud Artystów, a może i łatwiej się robiło w 16 bitach? Tnx za ten podarunek z przeszłości. Pozdrawiam. Sajtrus


RE: U​.​S​.​Z​.​K​.​A. czyli UltraSympatyczny Zestaw Kawałków Audio - Recoil83 - 1.01.2020

Tej składanki już słuchałem ale jeszcze nic nie pisałem, naprawdę podobają mi się te retro brzmienia na wszystkich 4 trackach, nic tylko pochwalić wszystkich zaangażowanych w ten projekt.


RE: U​.​S​.​Z​.​K​.​A. czyli UltraSympatyczny Zestaw Kawałków Audio - Voel - 3.01.2020

Witam
Dla mnie całość jest mało esencjonalna, z racji iż lubię powalone tracki. Jednakże, w trakcie drugiego- już, odsłuchu, track działa na mnie odprężająco. Ogólnie to udany gangbang-kolaborejszyn, chociaż nie moje klimaty. Pozdrawiam


RE: U​.​S​.​Z​.​K​.​A. czyli UltraSympatyczny Zestaw Kawałków Audio - The Fender - 5.01.2020

Cóż dodać, nam się ta składanka zrobiona na szybko również bardzo podoba :)


RE: U​.​S​.​Z​.​K​.​A. czyli UltraSympatyczny Zestaw Kawałków Audio - Mocade - 5.01.2020

Fantastyczna trójka połączyła siły, przedstawiając jednocześnie nowy talent w postaci Pitera. Przesłuchałem już wcześniej, Osobliwa elektronika @aqmoolator, liczę na więcej takich ścieżek w nowym roku. Podbijam koment o Piterze, nawet jeśli to ślad Vangelisa to i tak bardzo udany. Miło Cię widzieć na forum The Fender i posłuchać porządnego wiosłowania, od czasu "Rockin Lady" praktycznie o Tobie zapomniałem, to samo @ortalio dobrze wiesz że Twych tekstów fanem jestem. Gratuluje wam EPki, to bardzo miły świąteczny gem.

Pozdrawiam.


RE: U​.​S​.​Z​.​K​.​A. czyli UltraSympatyczny Zestaw Kawałków Audio - ortalio - 6.01.2020

Dzięki za odbiór! :)


RE: U​.​S​.​Z​.​K​.​A. czyli UltraSympatyczny Zestaw Kawałków Audio - IzydorBer - 11.01.2020

Bardzo dobry utwór ! Już nie wiem, który raz słucham.