MusicProducers.pl / Produkcja muzyki / Poradniki / Forum
TOP7 - Grudzień 2019 - Wersja do druku

+- MusicProducers.pl / Produkcja muzyki / Poradniki / Forum (https://musicproducers.pl)
+-- Dział: PRODUKCJE (https://musicproducers.pl/forum-produkcje)
+--- Dział: TOP7 (https://musicproducers.pl/forum-top7)
+--- Wątek: TOP7 - Grudzień 2019 (/temat-top7-grudzie%C5%84-2019)

Strony: 1 2


RE: TOP7 - Grudzień 2019 - ralg - 19.01.2020

Mój głos leci na :
Some Space - Last Item

Bardzo fajna trance'owa podróż, arp przypomina mi bardzo brzmienie jednego z utworów zremiksowanych przez Heatbeat - których uwielbiam, a mianowicie: Solarstone - 3rd Earth (Heatbeat remix)
Super!


RE: TOP7 - Grudzień 2019 - pumadesign - 20.01.2020

Eternal Sunset vs Rekombinacje - banshee [banszi]


RE: TOP7 - Grudzień 2019 - Maciek - 20.01.2020

Some Space mnie urzekło... i z tego co widzę mój głos będzie bardzo pomocny ;)


RE: TOP7 - Grudzień 2019 - PureInstinct - 21.01.2020

Dzięki wszystkim za Wasze głosy! Swój oddaję również na Some Space. Uplifting Trance jeszcze nie umarł <3


RE: TOP7 - Grudzień 2019 - agro - 21.01.2020

(21.01.2020, 9:01)PureInstinct napisał(a): Dzięki wszystkim za Wasze głosy! Swój oddaję również na Some Space. Uplifting Trance jeszcze nie umarł <3
Kłamczuszku :) Twoj głos przyznany został na Sylwester Faustmann - Atland czyli zagłosowałeś sam na siebie hihi

@PureInstinct


RE: TOP7 - Grudzień 2019 - aqmoolator - 21.01.2020

(21.01.2020, 11:42)agro napisał(a):
(21.01.2020, 9:01)PureInstinct napisał(a): Dzięki wszystkim za Wasze głosy! Swój oddaję również na Some Space. Uplifting Trance jeszcze nie umarł <3
Kłamczuszku :) Twoj głos przyznany został na Sylwester Faustmann - Atland czyli zagłosowałeś sam na siebie hihi

@PureInstinct

ała :D


RE: TOP7 - Grudzień 2019 - AlexStr. - 21.01.2020

Dużo gorsze jest Twoje zachowanie pseudo moderatorze. Jakim prawem w ogóle zdradzasz kto na kogo głosował? Tajne głosowanie to tajne. Ostrzegali mnie przed tym forum, że dziecinada i piaskownica panuje tu wśród moderacji ale żeby aż tak? Na każdym szanującym się forum powinieneś być z automatu zdegradowany do szaraka kolega Agro.


RE: TOP7 - Grudzień 2019 - Mocade - 21.01.2020

Naprostuję sytuację stronom na kanale prywatnym, tymczasem proszę o zaprzestanie dyskusji.

Co do głosów, mój poleciał na Banshee, waszym collabem można zaorać całe pole.


RE: TOP7 - Grudzień 2019 - PureInstinct - 21.01.2020

Cóż. Some space jest pode mną w głosowaniu. Nastąpiła pomyłka z mojej strony, ale prawdopodobnie nikt w to nie uwierzy teraz - także nie będę robił z siebie głupa I was przekonywał.

Osobiście sam śmieję się z tej sytuacji,wyszło jak wyszło :D nawet to cofnięcie głosu mnie nie uratuje.

Ps. Nic nie mam do ciebie Agro. Choć także uważam, że moderator powinien pewne rzeczy trzymać za kulisami.


RE: TOP7 - Grudzień 2019 - agro - 21.01.2020

(21.01.2020, 20:45)PureInstinct napisał(a): Cóż. Some space jest pode mną w głosowaniu. Nastąpiła pomyłka z mojej strony, ale prawdopodobnie nikt w to nie uwierzy teraz - także nie będę robił z siebie głupa I was przekonywał.

Osobiście sam śmieję się z tej sytuacji,wyszło jak wyszło :D nawet to cofnięcie głosu mnie nie uratuje.

Ps. Nic nie mam do ciebie Agro. Choć także uważam, że moderator powinien pewne rzeczy trzymać za kulisami.
Cóż przemówiło przeze mnie poczucie sprawiedliwość wobec innych użytkowników ale oczywiście wziąłem pod uwagę że mogłeś się pomylić dlatego całą sytuację traktowałem od początku z przymrużeniem oka ;)

Niemniej cieszęsze się że jednak wykryłem pomyłkę i spełniłem moje moderatorskie zadanie tylko może zbyt żartobliwie do tego podszedłem. 
Pozdrawiam


RE: TOP7 - Grudzień 2019 - Fantasmagorian - 21.01.2020

To naprawdę nic strasznego zagłosować na siebie. Jeśli jest taka możliwość znaczy to, że została ona przewidziana :) Generalnie rzecz biorąc, każdy z nasz tworzy świetną muzykę. Innym się podoba bardziej innym mniej. Ale jeżeli ktoś się Ciebie zapyta, czy podoba Ci się to co stworzyłeś a Ty odpowiadasz, że nie, to raczej jest z Tobą coś nie tak, ponieważ tworzysz coś co Ci się nie podoba. Mało tego, publikujesz i dajesz do oceny. Taka sytuacja jest kompletnie pozbawiona logiki. Wydaje mi się, że raczej odpowiesz: "Tak, bardzo. JEST ŚWIETNY I JESTEM Z NIEGO BARDZO ZADOWOLONY" - więc to jest całkiem naturalne zjawisko głosując na swój utwór, który podoba się nam najbardziej. Owszem wydaje się to bardzo samolubne i zuchwałe, ale tak naprawdę idziemy za głosem swojego gustu. Czyli wybieramy coś co sami stworzyliśmy i jesteśmy z owej produkcji mega zadowoleni.

Taka moja skromna uwaga i przemyślenia :)

Artyści...: Pozdrawiam


RE: TOP7 - Grudzień 2019 - Revnotes - 24.01.2020

W regulaminie TOP7 nie sprecyzowano kryterium, którym głosujący mieliby się posługiwać dokonując wyboru. Każdy decyduje według własnego widzi mi się. Nie zabroniono również oddania głosu na swój utwór. Dzięki poświęceniu i pracy jury mamy przed sobą 7 dopracowanych, bardzo dobrze brzmiących kawałków. Także niezależnie od przyjętego swojego własnego kryterium nikogo nie skrzywdzicie. Sama obecność utworu na liście siedmiu, powinna być dla autora dużym wyróżnieniem. Poza tym, nie zapominajmy, że jest to przede wszystkim zabawa i dodatkowa forma ożywienia forum.


RE: TOP7 - Grudzień 2019 - Mat.Mor.Raw - 26.01.2020

NR 1 Grudnia 2019
SOME SPACE - LAST ITEM

https://www.facebook.com/ListeningIsNotEnough/photos/a.381122338670711/2723295084453413/?type=1&theater


RE: TOP7 - Grudzień 2019 - Some Space - 27.01.2020

Zaszczytem dla mnie jest być nr1 za co dziękuję wszystkim głosującym na mnie :) . Nie sądziłem że mój kawałek wygra a tu miła niespodzianka... Gratuluję utworów znajdujących się w top7 wszystkie to kawał dobrej roboty panowie :> Pozdrawiam i jeszcze raz dziękuję.


RE: TOP7 - Grudzień 2019 - Metzone - 28.01.2020

Miałem iść spać, ale zauważyłem że jest w końcu topka za grudzień.
Przejdę przez każdy utwór więc post będzie długi :D

1. Rozumiem styl, jednak na dzień dobry odraził mnie tłuczący schabowe kick. Całość brzmi niczym utwór Kabaretu Limo "Techno bez prądu",
ponadto od utworu trąci monotonią.
2. Gdyby ktoś zapytał mnie czy słyszałem utwór którego artysta przelał całą swą wiedzę w DAW, wskazałbym ten utwór z grubym
podkreśleniem że wiedza artysty jest ogromna. Świetny klimat. Brawo!
3. Nie mój klimat, zbyt plastikowe dźwięki. Być może taki twój styl - nie wnikam. Taki typowy brzdękacz na święta w tle.
4. Nie będę się rozpisywał - to samo co w utworze numer dwa, wklejam również tu.
5. Dawno nie słyszałem tak ciekawej, kreatywnej elektroniki, trąci niby Trance'm z nutką EH a jednak nazwałbym to experimentalem. Aż dziw że tylko 160 wyświetleń
6. Totalnie nie mój klimat, pomijam utwór - nawet nie wiem co napisać :D
7. Kreatywnie, choć mam wrażenie że pady za głośno cisną. Świetne brzmienia na typowy chillout.


Jeżeli mam zostawić ocene, zastanowiłbym się między 2, 4 i 7 - ale track od Sylwestra bardziej do mnie przemówił.

//edit O! spóźniłem się :D


RE: TOP7 - Grudzień 2019 - Battery Pack - 28.01.2020

Dziękujemy za wyróżnienie w TOP7 styczeń ;)