MusicProducers.pl / Produkcja muzyki / Poradniki / Forum
FIDGET Wujek Fidget - Kidz After LSD (Original Mix) - Wersja do druku

+- MusicProducers.pl / Produkcja muzyki / Poradniki / Forum (https://musicproducers.pl)
+-- Dział: FORUM (https://musicproducers.pl/forum-forum)
+--- Dział: Archiwum (https://musicproducers.pl/forum-archiwum)
+--- Wątek: FIDGET Wujek Fidget - Kidz After LSD (Original Mix) (/temat-fidget-wujek-fidget-kidz-after-lsd-original-mix)



Wujek Fidget - Kidz After LSD (Original Mix) - wujek fidget - 17.06.2012

witajcie. ;> z kuźni trochę mej zabawy,trochę czytałem o mastrerze i mixie,ale g*wno z tego zrozumiałem więc wybaczcie :D oczywko dźwięki z 3xosc :D szczerość mile czytana!
[/sc]


RE: Wujek Fidget- Kidz After LSD (Original Mix) - fckd_dnb - 17.06.2012

rzeczywiście zero mixu i chaos straszny
dobre wobble nawet kręcisz i słychać że masz pomysły ale nie potrafisz tego dobrze przełożyć do fla
Nie przestawaj tworzyć bo słychać że masz potencjał ale brakuje umiejętności
pozdrawiam ! :)


RE: Wujek Fidget- Kidz After LSD (Original Mix) - RDZK - 17.06.2012

Ładnie buja, duzo sie dzieje w tracku, a to idzie oczywiscie na plus (:
Popieram zdanie fckd, fajne wobble krecisz, ale calosc traci na mocy, za sprawa braku mixu, niestety.
Jezeli mix ogarniesz, twoje tracki bedzie sie sluchalo ze 100 krotnie wieksza przyjemnascia niz teraz (:


RE: Wujek Fidget- Kidz After LSD (Original Mix) - Jack Orlando - 17.06.2012

Hmm na pewno na plus masz to, że dużo zmian jest w twoim utworze. Nie wiadomo czego się można spodziewać - i dobrze :D Niekiedy przesadzasz trochę z efektami specjalnymi ( np od 1.46 ) Wszelkie bajery są potrzebne, ale muszą być wyszukane i pasować do sytuacji ;P
O miks nie będę ci się czepiał, ale perkusji trochę mało, a także stopa, werbel z cicho. Produkcja pozytywna, pozdro xD

nie lepiej byłoby ci te wobbelki kręcić na waspie ? ;P


RE: Wujek Fidget- Kidz After LSD (Original Mix) - Revnotes - 18.06.2012

To się nazywa rozdmuchać panoramę, w słuchawkach ledwo można nadążyć.
Pracuj dalej, czytaj, ucz się i najważniejsze praktykuj, wraz z doświadczeniem poziom również pójdzie w górę.


RE: Wujek Fidget- Kidz After LSD (Original Mix) - DeeJn - 20.06.2012

od 2:08 brakuje mi trochę żeby bass siadał jak gra kick. aaa wobble są zajebiste dobrze kręcisz :) aaa co do masteringu nie wypowiem sie bo siedze na lapku


RE: Wujek Fidget- Kidz After LSD (Original Mix) - Revnotes - 21.06.2012

(20.06.2012, 20:24)DeeJn napisał(a): od 2:08 brakuje mi trochę żeby bass siadał jak gra kick. aaa wobble są zajebiste dobrze kręcisz :) aaa co do masteringu nie wypowiem sie bo siedze na lapku

Tutaj jest miks słabiutki, a gdzie Ty się masteringu doszukałeś?


RE: Wujek Fidget- Kidz After LSD (Original Mix) - Enigmatic - 8.07.2012

Wałkuj tematy odnośnie mixu, a będziesz rozpie**alał. :D


RE: Wujek Fidget- Kidz After LSD (Original Mix) - Audionectic - 9.07.2012

Mi tam brak tla jakiegos.Dzwieki fajne ale to nie wszystko :) Nie wiem czy to gatunek sie tym charakteryzuje.Dla mnie za sucho.Woble ekstra