MusicProducers.pl / Produkcja muzyki / Poradniki / Forum
FUTURE Biggy See - HOW - Wersja do druku

+- MusicProducers.pl / Produkcja muzyki / Poradniki / Forum (https://musicproducers.pl)
+-- Dział: PRODUKCJE (https://musicproducers.pl/forum-produkcje)
+--- Dział: House (https://musicproducers.pl/forum-house)
+--- Wątek: FUTURE Biggy See - HOW (/temat-future-biggy-see-how)



Biggy See - HOW - BiggySee - 6.05.2020

♛ Biggy See - HOW
Gatunek - Future deep house :D 
Dość długą przerwę miałem od produkcji, przesiadłem się również na nowy sprzęt przez co musiałem konfigurować DAW od nowa :) Liczę na wasze konstruktywne komentarze! Pozdrawiam!


RE: Biggy See - HOW - tks21 - 8.05.2020

Długo nie mogę przekonać się do House'ów ale ten House w Twoim wykonaniu przekonał mnie by choć raz na jakiś czas włączyć ten gatunek na pełnej "pździe" z głośnikami. Miks na bardzo profesjonalnym poziomie. Dobry wałek jak na House :) O House się nie rozpisuję bo dla mnie ta muzyka ma łupać na maxa. Tobie się to udało za co gratki :) Pozdrawiam


RE: Biggy See - HOW - Kaper - 9.05.2020

brzmi jakby progressive house z kiepskim aranżem :P miks fajnie gra ale pusto, nie wygląda mi to na house :E


RE: Biggy See - HOW - BiggySee - 9.05.2020

Dzięki za opinię :D Co do gatunku to Kaper powiedz mi pod jaki to podciągnąć? Styl nawiązuje do utworów z LithuaniaHQ i starałem się w takim stylu zrobić całość :)


RE: Biggy See - HOW - KOT - 9.05.2020

Fajny basik, wręcz idealnie rozłożony. Dobrze się rozkłada po panoramie. vocal bardzo fajny pogłos dobra zabawa cięciem ale szybko się nudzi(subiektywnie).
W pierwszym dropie na 4 uderzeniu bass ma delikatną wariacje na filtrze co jest super, chciałbym to bardziej odczuć w pośladkach przy dobrym nagłośnieniu więc ja bym takich wariacji dał więcej i mniej subtelnych.

Podsumowując to super master dobre uderzenie ale trochę za pusto w miksie, za duża powtarzalność. Albo grasz więcej basem albo dodajesz jakiś lead

PZDR :D


RE: Biggy See - HOW - Fly - 9.05.2020

Bardzo dobry kawałek. Świetny miks poza stopą, która jest trochę zbyt ostra. Poza tym jest technicznie 5/5.

Dla mnie nieporozumieniem jest nazwanie tego progressive ze słabym aranżem xd Całość nie odstaje zbytnio od kawałków z lithuaniaHQ więc props ;)


RE: Biggy See - HOW - BiggySee - 10.05.2020

(9.05.2020, 19:20)KOT napisał(a): Fajny basik, wręcz idealnie rozłożony. Dobrze się rozkłada po panoramie. vocal bardzo fajny pogłos dobra zabawa cięciem ale szybko się nudzi(subiektywnie).
W pierwszym dropie na 4 uderzeniu bass ma delikatną wariacje na filtrze co jest super, chciałbym to bardziej odczuć w pośladkach przy dobrym nagłośnieniu więc ja bym takich wariacji dał więcej i mniej subtelnych.

Podsumowując to super master dobre uderzenie ale trochę za pusto w miksie, za duża powtarzalność. Albo grasz więcej basem albo dodajesz jakiś lead

PZDR :D

Wokal to nawet mi się znudził jak robiłem projekt, fakt że sam projekt wyszedł dość monotonnie. Ale cieszę się, że jednak w jakimś stopniu przypadł do gustu!

(9.05.2020, 21:05)Fly napisał(a): Bardzo dobry kawałek. Świetny miks poza stopą, która jest trochę zbyt ostra. Poza tym jest technicznie 5/5.

Dla mnie nieporozumieniem jest nazwanie tego progressive ze słabym aranżem xd Całość nie odstaje zbytnio od kawałków z lithuaniaHQ więc props ;)

Dzięki wielkie! Ze stopą dosłownie od ZAWSZE mam problem :D Taki urok moich produkcji :D Próbuję coś z tym zrobić ale jeszcze mi nie idzie tak jak bym tego chciał - sam nie wiem czemu. Dziękuję za naprawdę przychylną opinię! Motywuje do robienia więcej!