MusicProducers.pl / Produkcja muzyki / Poradniki / Forum
TECHNO C.Valachi-Pandemic EP - Wersja do druku

+- MusicProducers.pl / Produkcja muzyki / Poradniki / Forum (https://musicproducers.pl)
+-- Dział: PRODUKCJE (https://musicproducers.pl/forum-produkcje)
+--- Dział: Electronica (https://musicproducers.pl/forum-electronica)
+--- Wątek: TECHNO C.Valachi-Pandemic EP (/temat-techno-c-valachi-pandemic-ep)



C.Valachi-Pandemic EP - C.Valachi - 1.06.2020

Mroczne techno, na mroczne czasy,które nas czekają po pandemii 
https://soundcloud.com/c-valachimusic/sets/pandemic-ep


RE: C.Valachi-Pandemic EP - mattether - 3.06.2020

Jak dla mnie sztosy!


RE: C.Valachi-Pandemic EP - Cris - 3.06.2020

konsekwentnie w każdym utworze brakuje mi dobrego mięsistego suba. Bit potężny, stopa fajnie dynamicznie zmiksowana


RE: C.Valachi-Pandemic EP - C.Valachi - 3.06.2020

(3.06.2020, 18:50)Cris napisał(a): konsekwentnie w każdym utworze brakuje mi dobrego mięsistego suba. Bit potężny, stopa fajnie dynamicznie zmiksowana
Dzięki za radę, postaram się w przyszłości nad tym popracować :)


RE: C.Valachi-Pandemic EP - C.Valachi - 3.06.2020

(3.06.2020, 12:45)mattether napisał(a): Jak dla mnie sztosy!
Dziekuje ! :)


RE: C.Valachi-Pandemic EP - tomaszp - 4.06.2020

Szczerze, gdyby nie "Corona" to cała EP zajebista. Dlaczego nie "Corona" ? Zrobiłeś pogłos dla stopy ale nie współgra mi to. Brzmi jak echo i za dużo transjentów w tym pogłosie. Reszta na bardzo przyzwoitym poziomie, idealnie trafiłeś w industrial techno, brzmi tak jak powinno brzmieć.

Można doszlifować, czyli pogrzebać w panoramie, w "dole", dopieścić niektóre sekcje (np. w "Corona" clap strasznie ginie w reszcie). Wg mnie, musisz na każdym kanale wrzucić EQ i "wyrzucić" niepotrzebne częstotliwości, wtedy otrzymasz czysty miks.

Najlepszy wg mnie "Consequences" - za melodię, jakoś tak wpada w ucho i można odjechać :)

Mega zwyżka poziomu u Ciebie w kontekście aranżacji i brzmienia. Tak trzymaj !

PS. więcej syntezatorowych brzmień, pogłosów a mniej tła (jak dla mnie)

Pozdrawiam,

Tomek


RE: C.Valachi-Pandemic EP - C.Valachi - 4.06.2020

(4.06.2020, 14:15)tomaszp napisał(a): Szczerze, gdyby nie "Corona" to cała EP zajebista. Dlaczego nie "Corona" ? Zrobiłeś pogłos dla stopy ale nie współgra mi to. Brzmi jak echo i za dużo transjentów w tym pogłosie. Reszta na bardzo przyzwoitym poziomie, idealnie trafiłeś w industrial techno, brzmi tak jak powinno brzmieć.

Można doszlifować, czyli pogrzebać w panoramie, w "dole", dopieścić niektóre sekcje (np. w "Corona" clap strasznie ginie w reszcie). Wg mnie, musisz na każdym kanale wrzucić EQ i "wyrzucić" niepotrzebne częstotliwości, wtedy otrzymasz czysty miks.

Najlepszy wg mnie "Consequences" - za melodię, jakoś tak wpada w ucho i można odjechać :)

Mega zwyżka poziomu u Ciebie w kontekście aranżacji i brzmienia. Tak trzymaj !

PS. więcej syntezatorowych brzmień, pogłosów a mniej tła (jak dla mnie)

Pozdrawiam,

Tomek
Jak zwykle szczera i rzetelna opinia :) ! Bardzo Ci dziękuje za pomocne uwagi ;) z EQ nadal mam problemy, ale mam nadzieje, że z czasem będzie u mnie z tym lepiej. No i jak zwykle pewnie za dużo kombinuje i eksperymentuje. Następnym razem postaram się zrobić lepiej!


RE: C.Valachi-Pandemic EP - Sajtrus - 4.06.2020

Jest to dzieło na czasie. Jak to qurestwo minie i kluby zaczną działać, to to będzie hicior do pośmiania się też. Ważne , ze duch w Narodzie nie ginie i będzie ok. Brawo. Pozdro


RE: C.Valachi-Pandemic EP - C.Valachi - 4.06.2020

(4.06.2020, 21:09)Sajtrus napisał(a): Jest to dzieło na czasie. Jak to qurestwo minie i kluby zaczną działać, to to będzie hicior do pośmiania się też. Ważne , ze duch w Narodzie nie ginie i będzie ok. Brawo. Pozdro
Hahah oby, oby ! :D dziekuje!


RE: C.Valachi-Pandemic EP - Pantograf - 21.06.2020

Pandemic na plus!


RE: C.Valachi-Pandemic EP - C.Valachi - 22.06.2020

(21.06.2020, 9:21)Pantograf napisał(a): Pandemic na plus!
Dzięki ;)


RE: C.Valachi-Pandemic EP - jamesprodmusic - 23.06.2020

Kurcze, ale sztos! Tylko najgorsza jest ta okładka... Jak z jakiegoś horroru. Idzie się przestraszyć... A tą muzykę to bym dał na podkład do jakiejś gierki właśnie z horroru. Chyba Pandemic najlepszy. Pozdro!




(w sensie okładka najgorsza, to znaczy że fajna, ale straszna)


RE: C.Valachi-Pandemic EP - Mocade - 23.06.2020

W numerze "Fear" bardzo fajnie wplotłeś voxy w tło, bardzo się dla mnie takie coś spodobało się takie zakombinowanie. Chyba że to czysty generator, ale ogółem chyba nie bo słyszę głosy.

Pozdrawiam.


RE: C.Valachi-Pandemic EP - C.Valachi - 24.06.2020

(23.06.2020, 8:45)jamesprodmusic napisał(a): Kurcze, ale sztos! Tylko najgorsza jest ta okładka... Jak z jakiegoś horroru. Idzie się przestraszyć... A tą muzykę to bym dał na podkład do jakiejś gierki właśnie z horroru. Chyba Pandemic najlepszy. Pozdro!




(w sensie okładka najgorsza, to znaczy że fajna, ale straszna)
Dziękuje za opinie ! :) już niedługo wleci nowa EPka z jeszcze mroczniejszą okładka ;)


RE: C.Valachi-Pandemic EP - C.Valachi - 24.06.2020

(23.06.2020, 15:17)Mocade napisał(a): W numerze "Fear" bardzo fajnie wplotłeś voxy w tło, bardzo się dla mnie takie coś spodobało się takie zakombinowanie. Chyba że to czysty generator, ale ogółem chyba nie bo słyszę głosy.

Pozdrawiam.
Pokombinowałem, odwróciłem i złaczyłem razem i dużo pogłosu :D Ciesze się, że się podoba ;)