MusicProducers.pl / Produkcja muzyki / Poradniki / Forum
CLASSICAL Sylwester Faustmannn - The Elder Scrolls: AKAVIR (Fanmade Game Soundtrack) - Wersja do druku

+- MusicProducers.pl / Produkcja muzyki / Poradniki / Forum (https://musicproducers.pl)
+-- Dział: PRODUKCJE (https://musicproducers.pl/forum-produkcje)
+--- Dział: Muzyka klasyczna (https://musicproducers.pl/forum-muzyka-klasyczna)
+--- Wątek: CLASSICAL Sylwester Faustmannn - The Elder Scrolls: AKAVIR (Fanmade Game Soundtrack) (/temat-classical-sylwester-faustmannn-the-elder-scrolls-akavir-fanmade-game-soundtrack)



Sylwester Faustmannn - The Elder Scrolls: AKAVIR (Fanmade Game Soundtrack) - PureInstinct - 16.08.2020

Hej! Trochę czasu minęło odkąd ostatni raz wrzucałem coś na forum. Jednak po blisko roku przerwy (a w zasadzie roku ciężkiej pracy) - daję Wam godzinny, pełny album z muzyką, która została napisana jako ukłon w stronę Bethesda Softworks i ich złotej serii gier RPG - The Elder Scrolls. Osobiście to dla mnie zamknięcie pewnego etapu i nurtu muzycznego, który w moim życiu ciągle mnie prześladował odkąd usłyszałem pierwszy oryginalny album z gry Morrowind.

Tak więc, życzę udanej podróży do świata Fantasy i nieznanego lądu, o nazwie - Akavir. :) <3 
Dajcie znać co sądzicie!




RE: Sylwester Faustmannn - The Elder Scrolls: AKAVIR (Fanmade Game Soundtrack) - Recoil83 - 9.09.2020

Nigdy nie grałem w Elder Scrolls i trudno mi się wczuć, ale ta muzyka jest naprawdę profesjonalnie skomponowana, słychać ogrom włożonej pracy, gratuluję projektu.


RE: Sylwester Faustmannn - The Elder Scrolls: AKAVIR (Fanmade Game Soundtrack) - musiclabs - 9.09.2020

Gratulacje wytrwałosci i talentu.


RE: Sylwester Faustmannn - The Elder Scrolls: AKAVIR (Fanmade Game Soundtrack) - Voel - 10.09.2020

Fajnie się słucha. Nic więcej nie można dodać. Pozdrawiam


RE: Sylwester Faustmannn - The Elder Scrolls: AKAVIR (Fanmade Game Soundtrack) - Plague - 13.09.2020

I pomyśleć, że ludzie takie rzeczy tworzą w domowych warunkach - do czego to doszło :) Wspaniały album.
Gratuluję :)


RE: Sylwester Faustmannn - The Elder Scrolls: AKAVIR (Fanmade Game Soundtrack) - agro - 13.09.2020

Brawo :)


RE: Sylwester Faustmannn - The Elder Scrolls: AKAVIR (Fanmade Game Soundtrack) - Time_Glitch - 13.09.2020

Ależ klimat :)


RE: Sylwester Faustmannn - The Elder Scrolls: AKAVIR (Fanmade Game Soundtrack) - Mocade - 22.09.2020

Poziom odjaniepawlenia całokształtu wykracza poza skalę tego forum, myślę że album może okazać się ważnym kamieniem milowym w świecie fanowskiej franczyzy, tym bardziej gdy jakaś grupka developerów zainspiruje się Twoją pracą. Szkoda tylko że niedawno prawa do Elder Scroll'a wraz z całą Bethesdą zostały wykupione przez Microsoft.

Pozdrawiam.


RE: Sylwester Faustmannn - The Elder Scrolls: AKAVIR (Fanmade Game Soundtrack) - PureInstinct - 25.09.2020

Dziękuję Wam wszystkim za świetne komentarze! Cieszę się, że muzyka trafia w wasze gusta i doceniacie moje poświęcenie przy tworzeniu tego albumu. Niesamowicie dziękuję! :)

Jeszcze długa droga przede mną, ale niektóre drzwi kariery już się przede mną otworzyły, tak więc wysiłek w pełni nagrodzony. Poza tym duże projekty są najbardziej satysfakcjonujące.

Dzięki!!


RE: Sylwester Faustmannn - The Elder Scrolls: AKAVIR (Fanmade Game Soundtrack) - Fantasmagorian - 26.09.2020

Mistrzu PureInstinct! To jest jeden z najpiękniejszych albumów jakie słuchałem ostatnimi czasy. Ja wiedziałem, że drzemie w Tobie ogromny potencjał, ponieważ poziom jaki prezentowałeś i prezentujesz jest bardzo wysoki. Ten album jest świadectwem Twojego niebywałego talentu, wspaniałego warsztatu i niesamowitego kunsztu. Jesteś wielki! Bardzo się cieszę, że Twój wysiłek i ciężka praca zaowocowała, ponieważ w 100% zasłużyłeś na to. Życzę Ci przyjacielu z całego serca aby ten album otworzył Ci wrota do satysfakcjonującej kariery.

To co stworzyłeś jest wielkim dziełem!
AVE!


RE: Sylwester Faustmannn - The Elder Scrolls: AKAVIR (Fanmade Game Soundtrack) - panko - 28.09.2020

Super klimat, idealnie się wpisuje w TES. Życzę Ci, żeby Cię zatrudnili przy produkcji szóstej części ;)


RE: Sylwester Faustmannn - The Elder Scrolls: AKAVIR (Fanmade Game Soundtrack) - Materia Prima - 5.10.2020

Ależ to brzmi wybornie. Niesamowity klimat. Szacun.
Chyba zagram trzeci raz w Skyrim, bo mi narobiłeś swoją muzyką ochoty.