MusicProducers.pl / Produkcja muzyki / Poradniki / Forum
TECHNO C.Valachi-Broken Strings - Wersja do druku

+- MusicProducers.pl / Produkcja muzyki / Poradniki / Forum (https://musicproducers.pl)
+-- Dział: PRODUKCJE (https://musicproducers.pl/forum-produkcje)
+--- Dział: Electronica (https://musicproducers.pl/forum-electronica)
+--- Wątek: TECHNO C.Valachi-Broken Strings (/temat-techno-c-valachi-broken-strings)



C.Valachi-Broken Strings - C.Valachi - 4.10.2020

#Techno wpierdol ;D 

https://soundcloud.com/c-valachimusic/broken-strings


RE: C.Valachi-Broken Strings - Plague - 10.10.2020

Moim zdaniem za dużo reverbu. Przydałoby się też użyć jakiś "kwaśnych" brzmień. Mi te japońskie fleciki itp. tutaj nie pasują niestety.


RE: C.Valachi-Broken Strings - C.Valachi - 12.10.2020

(10.10.2020, 20:40)Plague napisał(a): Moim zdaniem za dużo reverbu. Przydałoby się też użyć jakiś "kwaśnych" brzmień. Mi te japońskie fleciki itp. tutaj nie pasują niestety.
A to tak z dupy z nudów zrobione nie przykładałem się xd


RE: C.Valachi-Broken Strings - nocnylowca - 13.10.2020

Mi sie podoba choc kick mogby lepiej grac


RE: C.Valachi-Broken Strings - C.Valachi - 14.10.2020

(13.10.2020, 23:09)nocnylowca napisał(a): Mi sie podoba choc kick mogby lepiej grac
Dzięki! ;)


RE: C.Valachi-Broken Strings - tomaszp - 17.10.2020

Faktycznie dużo pogłosu, trochę za dużo. Ale tak generalnie to całkiem niezły kawałek. Stopa mogłaby bardziej dudnić, bo bardziej ją wyciągnąłeś w górnym paśmie natomiast co do reszty to ciężko się przyczepić. No może ta melodia przy 4:11 mi nie podchodzi, może jakbyś zamiast tego pada użył jakiegoś staba to byłoby lepiej.

Generalnie kilka rzeczy do poprawy ale zdecydowanie bardziej na plus niż minus.

Pozdrawiam,

Tomek


RE: C.Valachi-Broken Strings - C.Valachi - 21.10.2020

(17.10.2020, 12:16)tomaszp napisał(a): Faktycznie dużo pogłosu, trochę za dużo. Ale tak generalnie to całkiem niezły kawałek. Stopa mogłaby bardziej dudnić, bo bardziej ją wyciągnąłeś w górnym paśmie natomiast co do reszty to ciężko się przyczepić. No może ta melodia przy 4:11 mi nie podchodzi, może jakbyś zamiast tego pada użył jakiegoś staba to byłoby lepiej.

Generalnie kilka rzeczy do poprawy ale zdecydowanie bardziej na plus niż minus.

Pozdrawiam,

Tomek
Dzieki Tomek ! tak jak pisalem wczesniej- nie przykladalem się do tego specjalnie :D pracuje teraz nad nowa EPką ze skrzypcami jestem ciekaw jak ocenisz, kiedy skończe :D :)


RE: C.Valachi-Broken Strings - Knifeman - 11.11.2020

przepięknie nadupca, zabrakło trochę suba na stopie.

ten synth + dość osobliwe melodia pobudziła mi z mózgu jakiś nostalgiczne wspomnienie ale nie wiem skąd, ale wywołało ciarki wiec jest dobrze, perkusjonalia też są w pytkę. imo trochę zbyt monotonna całość ale to raczej moja preferencja niż twój błąd

5/5


RE: C.Valachi-Broken Strings - Voel - 12.11.2020

Panie fajnie to dzyngoli, ale mało suba. Ciekawe jak byś się sprawdził w bardziej melodycznych gatunkach typu hardcore etc. Bo widać tendencję, że chcesz coś melodycznego zrobić, fajnie. Sample z paczek, czy sam kręcisz? W sumie mi to zwisa, ale ciekawe jak podchodzisz do produkcji. Wydaje mi się, że mógłbyś zrobić fajny traczek w jakimś agresywniejszym gatunku. Całość lekko mroczno, 'odpowiada mnie to', ale brak tu jakiegoś haczyka, który złapie słuchacza uwagę, żeby ten wracał raz po raz do tego utworu. Miks robisz coraz lepszy. Pozdrawiam.


RE: C.Valachi-Broken Strings - C.Valachi - 14.11.2020

(12.11.2020, 0:04)Voel napisał(a): Panie fajnie to dzyngoli, ale mało suba. Ciekawe jak byś się sprawdził w bardziej melodycznych gatunkach typu hardcore etc. Bo widać tendencję, że chcesz coś melodycznego zrobić, fajnie. Sample z paczek, czy sam kręcisz? W sumie mi to zwisa, ale ciekawe jak podchodzisz do produkcji. Wydaje mi się, że mógłbyś zrobić fajny traczek w jakimś agresywniejszym gatunku. Całość lekko mroczno, 'odpowiada mnie to', ale brak tu jakiegoś haczyka, który złapie słuchacza uwagę, żeby ten wracał raz po raz do tego utworu. Miks robisz coraz lepszy. Pozdrawiam.
Wykręcam dzwięki sam w Serum i berhinger neutron ;) czasami tez uzywam harmlessa. Teraz robię EPkę juz taką melodyczną bardziej - wrzuce jak bedzie gotowe :D  póki co się rozwijam,bo dopiero półtorej roku się bawię w produkcje, więc wszystko przede mną i nie wiem w jaką stronę pójde,ale pewnie w kilka ;)  póki co mocno się bawie i jakos poważnie do tego nie podchodzę mega i stad te wszystkie błedy :D dzięki za opinie! :)


RE: C.Valachi-Broken Strings - C.Valachi - 14.11.2020

(11.11.2020, 15:49)Knifeman napisał(a): przepięknie nadupca, zabrakło trochę suba na stopie.

ten synth + dość osobliwe melodia pobudziła mi z mózgu jakiś nostalgiczne wspomnienie ale nie wiem skąd, ale wywołało ciarki wiec jest dobrze, perkusjonalia też są w pytkę. imo trochę zbyt monotonna całość ale to raczej moja preferencja niż twój błąd

5/5
dzięki ! :D co do perkusji to po prostu ja mam jakieś dziwne style i moje widzi mi się ;d nie chce zeby wszystko było u mnie na jedno kopyto jak wszyscy robia tylko zeby po prostu bylo inaczej i dziwnie i niekoniecznie profesjonalnie ;d