MusicProducers.pl / Produkcja muzyki / Poradniki / Forum
TOP7 - Listopad 2020 - Wersja do druku

+- MusicProducers.pl / Produkcja muzyki / Poradniki / Forum (https://musicproducers.pl)
+-- Dział: PRODUKCJE (https://musicproducers.pl/forum-produkcje)
+--- Dział: TOP7 (https://musicproducers.pl/forum-top7)
+--- Wątek: TOP7 - Listopad 2020 (/temat-top7-listopad-2020)



TOP7 - Listopad 2020 - Mat.Mor.Raw - 12.12.2020

Zagłosować można wyłącznie na 1 utwór, najpóźniej 22 grudnia do godziny 15:00. Niemożliwe jest cofnięcie głosu. Aby zagłosować wymagane jest posiadanie co najmniej 10 postów.
 








Utwory z TOP7 trafiają do naszych playlist na soundcloud
 
TOP7 | TECHNO | HEAVY and ELECTRO | HARDCORE | HOUSE
SOUNDTRACK | CHILLOUT | DRUM and BASS | HIP-HOP | TRANCE
 
 
RETRO vibes - Mountain Peaks
Time_Glitch - Rage Against
Wasp - Aurora
CaffeineMC - Ultimate Submission
kubek - whisper of stones
Nody Beats - Lost
TSM - Hiljaa
 
WYRÓŻNIONE

Zirds - Triumph
Pantograf - Morph
Agrostyle - Where is Yoki
Marcin Mann - Number One
Mike Fury.X - No One Knows
OWL. - Tell Me (Original Mix)



RE: TOP7 - Listopad 2020 - tks21 - 13.12.2020

Piszę na biężaco:

Mountin Peaks - Fajny Synthwave wyszedł z tego. Bardzo podoba mi się bass i ta gitara. Cały utwór ma klimat :) Kapitalne są te wstawki dźwięków z Commodore czy Amigi :)

Rage Against - Ciekawe brzmienie synthów, nie które z nich są nieco mroczne. Początek z niczym mi się nie kojarzy ale później wchodzi perkusja momentami z lat 80. Dobry kawałek

Aurora - Coś w sobie ma ten kawałek ale jedna rzecz mi przeszkadza w moim subiektywnym odczuciu to to że jest jakby tam fx, WASP wiesz o co chodzi przez niemalże cały utwór on się przewija. Ten dźwięk przywodzi mi na myśl wyłączanego starego telewizora z kreskówek (z tym mi się kojarzy). Wracając fajne synthy zastosowane w tym kawałku

Ultimate Submission - Taki zwariowany kawałek, pełen humoru, dobry do brania kwasów (tak mi się wydaje) Perkusja przypomina mi Gigi D'agostino za co duży plus :) Jak na razie moje Top 3

Whispers of stones - Bardzo spokojny kawałek i fajny vocal dziewczyny. Wszystko w tym kawałku mi pasuje poprzez aranż jak i miks. Ten kawałek brzmi bardzo profesjonanie pod każdym względem. Absolutnie moje Top 3. Poczułem klimat utworu i porwał mnie bez reszty. Duże gratki!

Lost - Beat mocarny czuć tu energię perkusji. Synth przewodni też ciekawy, bass również taki jest

Hiljaa - Ten kawałek a raczej utwór, moim zdaniem wielkim utworem jest :) Jest MEGA tajemniczy i nie wiadomo co dalej się wydarzy... Bardzo wciągnął mnie ten utwór. Czuję się jakbym słuchał trochę muzyki solfeżowej. Moje Top 3

Sumując moim subiektywnym zdaniem wbrew wypowiedzi o Hiljaa wygrywa jednak Whispers of stones bo wolę jednak muzykę w stylu bardziej popularnym. Mam nadzieję, że nikogo nie uraziłem w szczególności WASPA :) Wiem jak wkładasz dużo serca w swoje utwory i to widać :)

Pozdrawiam Serdecznie Wszystkich czytających! :)


RE: TOP7 - Listopad 2020 - pumadesign - 13.12.2020

To będzie TSM - Hiljaa :) Spidująco transujący trak , pogieło mnie .


RE: TOP7 - Listopad 2020 - aqmoolator - 13.12.2020

bardzo lubię wibrujące melodyjne retro :P


RE: TOP7 - Listopad 2020 - Recoil83 - 14.12.2020

Zagłosowałem :D


RE: TOP7 - Listopad 2020 - Plague - 16.12.2020

RETRO vibes - Mountain Peaks


RE: TOP7 - Listopad 2020 - FELIX G - 21.12.2020

Szczerze mowiac bardzo ciezko bylo mi wybrac miedzy dwoma utworami. Nie zdradze, ktory ostatecznie wybralem zeby nikogo nie przechylic w zadna strone, gdyz oba tracki sa naprawde dobre, tyle, ze kazdy na swoj wlasny sposob.

Te 2 utwory to Hiljaa i Whisper Of Stones.

Whisper Of Stones bardzo przypomina mi klimaty Watergate skad mam bardzo miłe, muzyczne wspomnienia. Jest delikatnie, dużo ear candy, utwór jest pełny, dobrze się prowadzi i nie nudzi. Sluchajac tego tracka czułem się jak na playliscie labelu Innervisions co jest duzym komplementem. Duży plus za miks.

Hiljaa natomiast przyciąga mnie swoja glebia, ktora jest wrecz wymagana w tego typu muzyce, zwlaszcza to co sie dzieje w niskim pasmie. Bardzo przyjemne dysonanse, rownie dobre prowadzenie utworu, klimatyczna oprawa i w sam raz, wlasciwe tempo co czesto jest zle dobierane w tej muzyce ze wzgledu na chec szybkiego przedstawienia tego co mamy w glowie. Pozwolilem sobie na czas tego utworu zapomniec o neutralnosci dzwieku i podpiac kino domowe co było przyjemnym doswiadczeniem.


RE: TOP7 - Listopad 2020 - In-Tegral - 21.12.2020

TSM


RE: TOP7 - Listopad 2020 - LWD11 - 21.12.2020

kubek