MusicProducers.pl / Produkcja muzyki / Poradniki / Forum
HIP HOP Nody Beats - Paradise - Wersja do druku

+- MusicProducers.pl / Produkcja muzyki / Poradniki / Forum (https://musicproducers.pl)
+-- Dział: PRODUKCJE (https://musicproducers.pl/forum-produkcje)
+--- Dział: Hip Hop (https://musicproducers.pl/forum-hip-hop)
+--- Wątek: HIP HOP Nody Beats - Paradise (/temat-hip-hop-nody-beats-paradise)



Nody Beats - Paradise - n0dy beatz - 31.01.2021

https://www.youtube.com/watch?v=0KIWkxDnpVY


RE: Nody Beats - Paradise - QBUNBEATS - 1.02.2021

Bardzo klimatyczne, cieszy też stosunkowo schowana melodia - ten bit jest już w tym momencie gotowy na wokale. Propsy!

QB.


RE: Nody Beats - Paradise - INFERNO - 1.02.2021

zajebisty beat !


RE: Nody Beats - Paradise - GPK90 - 3.02.2021

Kozak.


RE: Nody Beats - Paradise - KaśkaPlay - 3.02.2021

Powiem szczerze, że beat jest na prawdę świetny :) Na jakim sprzęcie robiłeś muze? Pozdro


RE: Nody Beats - Paradise - n0dy beatz - 3.02.2021

(3.02.2021, 9:37)KaśkaPlay napisał(a): Powiem szczerze, że beat jest na prawdę świetny :) Na jakim sprzęcie robiłeś muze? Pozdro
Pracuję na FL Studio 8. PC i8 64Giga ramów 4 dyski po 1 TB. A co do wtyczek to nie zdradzam ale powiem tyle, że sam wydzwięk instrumentów to złożony processing. Ponadto sam tworzę sample i kręcę presety one shoty itd :) kupa roboty i wiele lat konsekwentnej i ciężkiej pracy :) Pozdrawiam


RE: Nody Beats - Paradise - GPK90 - 3.02.2021

(3.02.2021, 17:12)n0dy beatz napisał(a):
(3.02.2021, 9:37)KaśkaPlay napisał(a): Powiem szczerze, że beat jest na prawdę świetny :) Na jakim sprzęcie robiłeś muze? Pozdro
Pracuję na FL Studio 8. PC i8 64Giga ramów 4 dyski po 1 TB. A co do wtyczek to nie zdradzam ale powiem tyle, że sam wydzwięk instrumentów to złożony processing. Ponadto sam tworzę sample i kręcę presety one shoty itd :) kupa roboty i wiele lat konsekwentnej i ciężkiej pracy :) Pozdrawiam
O człowieku, na prawdę na 8 wersji? Ja do niedawna siedziałem jeszcze na 10, ale liczba crashy przy większych projektach sprawiła, że musiałem się przesiąść na 20 i nie żałuję.
Na prawde dobre bity klepiesz, szanuję.


RE: Nody Beats - Paradise - n0dy beatz - 3.02.2021

(3.02.2021, 17:32)GPK90 napisał(a):
(3.02.2021, 17:12)n0dy beatz napisał(a):
(3.02.2021, 9:37)KaśkaPlay napisał(a): Powiem szczerze, że beat jest na prawdę świetny :) Na jakim sprzęcie robiłeś muze? Pozdro
Pracuję na FL Studio 8. PC i8 64Giga ramów 4 dyski po 1 TB. A co do wtyczek to nie zdradzam ale powiem tyle, że sam wydzwięk instrumentów to złożony processing. Ponadto sam tworzę sample i kręcę presety one shoty itd :) kupa roboty i wiele lat konsekwentnej i ciężkiej pracy :) Pozdrawiam
O człowieku, na prawdę na 8 wersji? Ja do niedawna siedziałem jeszcze na 10, ale liczba crashy przy większych projektach sprawiła, że musiałem się przesiąść na 20 i nie żałuję.
Na prawde dobre bity klepiesz, szanuję.
mam 20 kupiłem 2 lata temu jeszcze się nie zebrałem żeby się przerzucić ale pewnie to zrobię póki co jeszcze nie planuję. A co do poziomu i jakości to ja nie "klepię bitów" ja tworzę i komponuję muzykę. Gram na klawiszach to co słyszycie w większośći i długo robię jeden bit nie jak niektózy 15-20 minut ... ja 2 godziny mixuję i kręcę samą 808 :) także wiesz :) Pozdrawiam


RE: Nody Beats - Paradise - GPK90 - 3.02.2021

(3.02.2021, 21:13)n0dy beatz napisał(a):
(3.02.2021, 17:32)GPK90 napisał(a):
(3.02.2021, 17:12)n0dy beatz napisał(a):
(3.02.2021, 9:37)KaśkaPlay napisał(a): Powiem szczerze, że beat jest na prawdę świetny :) Na jakim sprzęcie robiłeś muze? Pozdro
Pracuję na FL Studio 8. PC i8 64Giga ramów 4 dyski po 1 TB. A co do wtyczek to nie zdradzam ale powiem tyle, że sam wydzwięk instrumentów to złożony processing. Ponadto sam tworzę sample i kręcę presety one shoty itd :) kupa roboty i wiele lat konsekwentnej i ciężkiej pracy :) Pozdrawiam
O człowieku, na prawdę na 8 wersji? Ja do niedawna siedziałem jeszcze na 10, ale liczba crashy przy większych projektach sprawiła, że musiałem się przesiąść na 20 i nie żałuję.
Na prawde dobre bity klepiesz, szanuję.
mam 20 kupiłem 2 lata temu jeszcze się nie zebrałem żeby się przerzucić ale pewnie to zrobię póki co jeszcze nie planuję. A co do poziomu i jakości to ja nie "klepię bitów" ja tworzę i komponuję muzykę. Gram na klawiszach to co słyszycie w większośći i długo robię jeden bit nie jak niektózy 15-20 minut ... ja 2 godziny mixuję i kręcę samą 808 :) także wiesz :) Pozdrawiam
Przez "klepanie bitów" miałem na myśli to co napisałeś, czuć tu pracę i na tym to powinno polegać :)


RE: Nody Beats - Paradise - tks21 - 4.02.2021

No i Panie N0dy intro nieco mi przypomina mi Polski hh w wykonaniu ciemnej strefy. Bardzo fajnie kick nawala. Te dzwonko- pianino baaardzo mi się podoba. Widać że masz talent do synthów, czego w pozytywnym znaczeniu zazdroszczę, fajnie że Twoje utwory dają kopa ?? Jestem coraz bardziej zaskoczony u Ciebie nie samym miksem bo ten jest po prostu bardzo dobry ale ilością sekwencji różnorakich w utworze. Kiedyś zazwyczaj leciało się na lecącym w kółko tym samym samplu, widać że new schoole czy trapy mają też coś fajnego ☺️☺️?? Pozdro mordko i życzę jeszcze większych sukcesów ?


RE: Nody Beats - Paradise - Reverse Amx - 5.02.2021

Kiedyś ci coś napisałem na priv cały czas czekam !
Piona


RE: Nody Beats - Paradise - n0dy beatz - 5.02.2021

(5.02.2021, 14:07)Reverse Amx napisał(a): Kiedyś ci coś napisałem na priv cały czas czekam !
Piona
Napisz do mnie na IG albo Fb :) bo tutaj mam pousuwane wiadomości wszystkie


RE: Nody Beats - Paradise - morda332 - 7.02.2021

Dobry beat, co tu dużo gadać. PIONA.


RE: Nody Beats - Paradise - n0dy beatz - 13.02.2021

(4.02.2021, 23:05)tks21 napisał(a): No i Panie N0dy  intro nieco mi przypomina mi Polski hh w wykonaniu ciemnej strefy. Bardzo fajnie kick nawala. Te dzwonko- pianino baaardzo mi się podoba. Widać że masz talent do synthów, czego w pozytywnym znaczeniu zazdroszczę, fajnie że Twoje utwory dają kopa ?? Jestem coraz bardziej zaskoczony u Ciebie nie samym miksem bo ten jest po prostu bardzo dobry ale ilością sekwencji różnorakich w utworze. Kiedyś zazwyczaj leciało się na lecącym w kółko tym samym samplu, widać że new schoole czy trapy mają też coś fajnego ☺️☺️?? Pozdro mordko i życzę jeszcze większych sukcesów ?
Zapraszam zatem 17 lutego do Empiku lub innych streamingów ( Spotify, Tidal, ApleMusic etc.) Premiera płyty Jody z Labelu BOR RECORDS. Poniżej zostawiam link i zapraszam do szukania mnie na Track liście ( pozycja nr 11 ) Pozdrawiam

Link do sklepu Bor Shop 
https://borshop.pl/joda-niepewne-jutro-wp-1