MusicProducers.pl / Produkcja muzyki / Poradniki / Forum
OTHER Hoyden Space - Dowód zakupu (Paragon Remix) - Wersja do druku

+- MusicProducers.pl / Produkcja muzyki / Poradniki / Forum (https://musicproducers.pl)
+-- Dział: PRODUKCJE (https://musicproducers.pl/forum-produkcje)
+--- Dział: Electronica (https://musicproducers.pl/forum-electronica)
+--- Wątek: OTHER Hoyden Space - Dowód zakupu (Paragon Remix) (/temat-other-hoyden-space-dowod-zakupu-paragon-remix)



Hoyden Space - Dowód zakupu (Paragon Remix) - mike_control - 9.03.2021

Heloł , 
Taki remix for fun :)
Pozdrox:)




RE: Hoyden Space - Dowód zakupu (Paragon Remix) - Knifeman - 9.03.2021

XDDDDDDDDDDDDDD

Pomysł przedni, nie powiem ze nie, ale sam sampel głosu można by wykorzystać bardziej twórczo. Mimo wszystko mam banana na ryju.

5/5


RE: Hoyden Space - Dowód zakupu (Paragon Remix) - mike_control - 9.03.2021

(9.03.2021, 10:02)Knifeman napisał(a): XDDDDDDDDDDDDDD

Pomysł przedni, nie powiem ze nie, ale sam sampel głosu można by wykorzystać bardziej twórczo. Mimo wszystko mam banana na ryju.

5/5

Cześć, dzięki:)

To był szybki spontan. Na pewno w wersji produkcyjnej wokal potnę na żyletki:)

pozdrox:)


RE: Hoyden Space - Dowód zakupu (Paragon Remix) - F.P.P - 9.03.2021

Jak łączysz 2 loopy to postaraj się wyrównać uderzenia bo warstwą perkusyjna brzmi jakby 
2 kawałki nie w tempo puścił.


RE: Hoyden Space - Dowód zakupu (Paragon Remix) - UF_Glomma - 9.03.2021

dowód zakupu, z drukarki fiskalnej :) podsunąłeś mi pomysł. "rozmowa międzymiastowa, rozmowa błyskawiczna, proszę rozmawiać" Kaliber już to wykorzystał raz ale nic nie stoi na przeszkodzie. I tez się w końcu wezmę holera za audio a nie tylko to midi i midi. Fajnie buja. Kij z błędami buja więc działa


RE: Hoyden Space - Dowód zakupu (Paragon Remix) - mike_control - 12.03.2021

(9.03.2021, 22:59)UF_Glomma napisał(a): dowód zakupu, z drukarki fiskalnej :) podsunąłeś mi pomysł. "rozmowa międzymiastowa, rozmowa błyskawiczna, proszę rozmawiać" Kaliber już to wykorzystał raz ale nic nie stoi na przeszkodzie. I tez się w końcu wezmę holera za audio a nie tylko to midi i midi. Fajnie buja. Kij z błędami buja więc działa

Dzięki :) JA też używam midi ale do sterowania gruzem. A rozmowa międzymiastowa to byłby sztos :) Także działaj: Może powstanie kompilacja kawałków z cytatami popkultury.

Pozdrawiam :)


RE: Hoyden Space - Dowód zakupu (Paragon Remix) - mike_control - 12.03.2021

(9.03.2021, 22:41)F.P.P napisał(a): Jak łączysz 2 loopy to postaraj się wyrównać uderzenia bo warstwą perkusyjna brzmi jakby 
2 kawałki nie w tempo puścił.

loop z Abletona miał inny groove i sekwencja z elektrajba 2s inny. A to  są uroki grania na żywca ze sprzętem. Tego nie uświadczysz klikając klocki myszką.
pozdrox


RE: Hoyden Space - Dowód zakupu (Paragon Remix) - RaNi/Works - 16.03.2021

Kurdebele. Nie byłem przygotowany na taką awangardę. 10/5. Muj muzg niewyczymuje


RE: Hoyden Space - Dowód zakupu (Paragon Remix) - Tomato - 24.03.2021

eleganckie, możesz kręcić spoty reklamowe dla Stonki :)


RE: Hoyden Space - Dowód zakupu (Paragon Remix) - mike_control - 27.03.2021

Dzięki Panowie hehehe pozdrox :)