MusicProducers.pl / Produkcja muzyki / Poradniki / Forum
TOP - Luty 2021 - Wersja do druku

+- MusicProducers.pl / Produkcja muzyki / Poradniki / Forum (https://musicproducers.pl)
+-- Dział: PRODUKCJE (https://musicproducers.pl/forum-produkcje)
+--- Dział: TOP7 (https://musicproducers.pl/forum-top7)
+--- Wątek: TOP - Luty 2021 (/temat-top-luty-2021)

Strony: 1 2


TOP - Luty 2021 - Mat.Mor.Raw - 24.03.2021

Zagłosować można wyłącznie na 1 utwór, najpóźniej 31 marca do godziny 23:00. Niemożliwe jest cofnięcie głosu. Aby zagłosować wymagane jest posiadanie co najmniej 10 postów.

 

Utwory z TOP trafiają do naszych playlist na soundcloud

TOP7 | TECHNO | HEAVY and ELECTRO | HARDCORE | HOUSE
SOUNDTRACK | CHILLOUT | DRUM and BASS | HIP-HOP | TRANCE

| Like | Repost | Follow |

Wasp - Open club (with Jackie)

Cosmic Land - Transformation

Mark Blue - Lost Memories

OWL. - Together

!koS - Drift at Mach 3

Barthus - Pursuit

MAB - Cinematic Fight Scene

Strange Sounds - The Last Warning

Mocade - Mainland

Zirds - Februart

Oskar Jujka ft. Luigi - Zapach Lata



RE: TOP - Luty 2021 - Recoil83 - 25.03.2021

Zagłosowałem :D


RE: TOP - Luty 2021 - aqmoolator - 26.03.2021

Zirds. Barrrdzo dobrraa rrrobota :)


RE: TOP - Luty 2021 - Kamil Misiak - 26.03.2021

Mark Blue w mojej ocenie nie odstaje aranżem, melodią i całokształtem pracy od tego co słyszę co tydzień na jednej z list z muzyką trance w regionalnej stacji na Dolnym Śląsku gdzie grywane są światowe sławy. Jeśli jakaś melodia siedzi mi w głowie to nie może być inaczej i masz mój głos.


RE: TOP - Luty 2021 - Zirds - 26.03.2021

(26.03.2021, 12:34)aqmoolator napisał(a): Zirds. Barrrdzo dobrraa rrrobota :)

Dzdzdzięki ;)

Chciałbyś zrobić remix?


RE: TOP - Luty 2021 - MAB - 26.03.2021

Też dałem głos:)


RE: TOP - Luty 2021 - aqmoolator - 27.03.2021

(26.03.2021, 13:51)Zirds napisał(a): Dzdzdzięki ;)

Chciałbyś zrobić remix?
  
A wiesz, że i owszem :D spróbowałbym przynajmniej, bo bass mnie wkręca niemiłosiernie


RE: TOP - Luty 2021 - Mocade - 27.03.2021

Ale wysyp numerów :-)
Goa to nie mój gatunek, ale "Transformation" brzmi naprawde solidnie, głos na Cosmic Land :-)


RE: TOP - Luty 2021 - Plague - 28.03.2021

Top 7, a 11 utworów nominowanych? Moim zdaniem niepotrzebnie powiększyliście listę ale to tylko moje subiektywne gadanie. I tak najczęściej głosuje tylko kilkanaście osób, więc ten zabieg mija się z celem.
Moim nr 1 to Wasp - Open club (with Jackie).


RE: TOP - Luty 2021 - pumadesign - 28.03.2021

zdecydowanie Wasp - Open club (with Jackie)


RE: TOP - Luty 2021 - Shizzlematic - 29.03.2021

A moim zdaniem Barthus rozjebał. Mega kojarzy mi się to ze starym monstercat/hospital/liquicity :D Powodzenia wszystkim :D


RE: TOP - Luty 2021 - Mat.Mor.Raw - 29.03.2021

(28.03.2021, 13:15)Plague napisał(a): Top 7, a 11 utworów nominowanych? Moim zdaniem niepotrzebnie powiększyliście listę ale to tylko moje subiektywne gadanie. I tak najczęściej głosuje tylko kilkanaście osób, więc ten zabieg mija się z celem..
W lutym po wstępnej selekcji wybraliśmy 11 utworów. Wszystkie kawałki były na wyrównanym poziomie, więc uznałem że odrzucenie którychkolwiek czterech z nich byłoby niesprawiedliwe. Dlatego wszystkie kawałki trafiły do topki. Żeby było więcej głosujących przydałoby się wasze wsparcie, np. poprzez reakcje/udostępnienia na fejsbooku i soundcloudzie.


RE: TOP - Luty 2021 - agro - 30.03.2021

Moim zdaniem za duży rozstrzał gatunkowy ale cóż, typuje Mark Blue - Lost Memories.


RE: TOP - Luty 2021 - Mat.Mor.Raw - 30.03.2021

(30.03.2021, 11:33)agro napisał(a): Moim zdaniem za duży rozstrzał gatunkowy ale cóż
Ale właśnie na tym polega to forum, że gatunek nie ma znaczenia, liczy się skill w produkcji i kompozycji oraz talent do stworzenia ciekawych dźwięków, które przyciągają uwagę niezależnie od gatunku. Im większy rozstrzał stylistyczny, tym lepiej, tym bardziej reprezentatywne odwzorowanie różnych odcieni muzycznych, które się tu pojawiają.


RE: TOP - Luty 2021 - Tomato - 30.03.2021

nie było łatwo coś wybrać spośród tylu ciekawych produkcji, zadecydował sentyment z młodych lat do Goa


RE: TOP - Luty 2021 - n0dy beatz - 2.04.2021

(30.03.2021, 12:50)Mat.Mor.Raw napisał(a):
(30.03.2021, 11:33)agro napisał(a): Moim zdaniem za duży rozstrzał gatunkowy ale cóż
Ale właśnie na tym polega to forum, że gatunek nie ma znaczenia, liczy się skill w produkcji i kompozycji oraz talent do stworzenia ciekawych dźwięków, które przyciągają uwagę niezależnie od gatunku. Im większy rozstrzał stylistyczny, tym lepiej, tym bardziej reprezentatywne odwzorowanie różnych odcieni muzycznych, które się tu pojawiaj:ą.
popieram "_"


RE: TOP - Luty 2021 - seba.pce - 3.04.2021

Wasp - Open club (with Jackie) ! Oddałbym głos na ten traczek ale już jest kwiecień ;P tak czy inaczej zostawiam like...


RE: TOP - Luty 2021 - DejotFuriat - 6.04.2021

W ogóle według jakich kryteriów nominowane są utwory? Zbiera się komisja i przesłuchuje każdy kawałek sekunda po sekundzie czy raczej patrzycie na nick, staż na forum i zainteresowanie postem? :D

Proponuję każde głosowanie kończyć dogrywką, w której udział biorą 3 otwory z największą ilością głosów.

Ewentualnie pierwszą rundę przeprowadzać wewnątrz poszczególnych kategorii czyli Electronica, Muzyka Klasyczna, House..., z której przechodziłby 1 lub 2 kawałki i dalszy ciąg już według mojej pierwszej sugestii.


RE: TOP - Luty 2021 - Shizzlematic - 6.04.2021

To działa chyba na podstawie zainteresowania postem. Przynajmniej tak mi się wydaje


RE: TOP - Luty 2021 - M. Mann - 6.04.2021

Problem w tym, że zainteresowanie postami jest znikome. Ja tak zauważyłem akurat w dziale Trance ( może gdzie indziej jest inaczej )
Czy jest to temat od Sowy czy OWL czy jakiegoś boroka jak np. JA ilość postów wacha się 3-5 a odsłon ok. 100-150 i tyle…
Ciężko ustalić jak by miało wyglądać głosowanie. Tracków w danej kategorii też nie ma dużo by jak ktoś tu pisał robić dogrywki …
Już bardziej wiarygodne jest ilość odsłon na SoundCloud