MusicProducers.pl / Produkcja muzyki / Poradniki / Forum
HARDSTYLE K-391 & RØRY - Aurora (Resound Project Remix) - Wersja do druku

+- MusicProducers.pl / Produkcja muzyki / Poradniki / Forum (https://musicproducers.pl)
+-- Dział: PRODUKCJE (https://musicproducers.pl/forum-produkcje)
+--- Dział: Trance (https://musicproducers.pl/forum-trance)
+--- Wątek: HARDSTYLE K-391 & RØRY - Aurora (Resound Project Remix) (/temat-hardstyle-k-391-r%C3%B8ry-aurora-resound-project-remix)



K-391 & RØRY - Aurora (Resound Project Remix) - FrozerZ - 24.04.2021

Witam wszystkich serdecznie, kolejny raz przybywam do was z remixem bo nie umiem w melodie :D. Życzę miłego odsłuchu i czekam na komentarze ;). Pozdrowionka ^^

https://soundcloud.com/resoundprojectx/k-391-rory-aurora-resound


RE: K-391 & RØRY - Aurora (Resound Project Remix) - Head - 26.04.2021

Siemka, nie do końca mój klimat, bo jakoś nie leży mi "modern" nustyle, nie jestem też mistrzem mixu, bo na tym polu totalnie leżę, ale... od początku. Mam wrażenie, że wokal w intro jest zbyt cichy względem reszty, w breaku jest elegancko, za to w 2 climaxie już wybija się za mocno. Bardzo podoba mi się reverse z build upu. Petarda. Bardzo ładny lead, taki a'la Wasted Penguinz (dobrze myślę ? :P) i melodia (może trochę za bardzo "bigroomowa", ale to podkreśliłem - nie mój klimat ;) ). Mam wrażenie, że momentami jest zbyt szeroko i brakuje kontrastu. Popracowałbym też nad przejściami - są za proste względem szaleństwa głównej melodii czy mocy reverse bass'u. Nie odbierz tego jak atak, bo nuta jest dobra, a poza tym masz duży warsztat i umiejętności - po prostu czuję, że możesz wykrzesać z tego o wiele więcej ;) tak krótko, bo jeszcze jestem przygłuchy xD
Także powodzonka, cierpliwości i weny przy kolejnych projektach! Piona :)


RE: K-391 & RØRY - Aurora (Resound Project Remix) - FrozerZ - 27.04.2021

Dziękuję za wyczerpujący komentarz Head, jeśli chodzi o przejścia to w tym utworze po prostu nie miałem na nie pomysłu i tworzyłem tracka przedziałami intro-drop przez co brakło tego breakdownu. Co do vocalu to gdzieś zaginął mi automation od głośności i przez lenistwo po prostu go nie znalazłem :D. Przy tym kawałku mógłbym sie szczerze sam autodissowac za poszczególne elementy ale robiłem go już tak długo weekendami że moja dziewczyna miała go dość i postanowiłem wypuścić takiego jakim jest :D. Pozdrowionka :D


RE: K-391 & RØRY - Aurora (Resound Project Remix) - Ben Schotte - 25.06.2021

Hahahaha .mam to samo....z babami tak juz jest ...ty możesz słuchać i ciągle coś się znajdzie co by poprawić ...a kobieta ...Wyłacz to albo załóż słuchawki...SPAĆ JUŻ CHCE ,NIC TYLKO ŁUPIE I ŁUPIE....

Fajny klimat


RE: K-391 & RØRY - Aurora (Resound Project Remix) - M. Mann - 26.06.2021

…A mi w sumie się podoba i powiem ci jako stary wyjadacz Hardstyle ( kiedyś bo obecnie trochę się do tego stylu zraziłem i bardziej skoncentrowałem się na progressive trance ) to miło posłuchać czegoś co nie ma popier …hardcorowych bitów jak by ktoś drewniana pała walił komuś po łbie ;/. Kiedy już Hardstyle rozbił się na kilka pod gatunków w 2012 ( głównie na nu’style ) dałem sobie z nim spokój choć spróbowałem po 8latach przerwy zrobić dwa tracki nadążając za trendami i szybko mi potem przeszło :P. Niedawno myślałem by coś zrobić ale gdy odpaliłem sobie nowe tracki hardstyle to zaraz się wyleczyłem. Na ja Pier..melo ok. nawet zaczynają wplątać fajne tranowe czy chill vocale ale potem sieka 160-170BPM ehh
Dlatego wielkie plus za twój track podobaja mi się bit-bass tonacja ok. ocal oryginalny robi swoje i na przejściach nie zepsułeś nic gdzie trzeba wyciągać czy zrobić przejście czy zmienić układ bitów ( dropy )wszystko wychodzi czysto. Nie znam oryginału ( pisałem wcześniej dlaczego ) słuchając tego pierwszy raz bardzo pozytywnie aż chciało się to właczyć jeszcze raz ;)


RE: K-391 & RØRY - Aurora (Resound Project Remix) - BassSkyter - 19.07.2021

Nie siedzę w tym gatunku, ale dosyć przyjemnie się tego słucha. Moim zdaniem aranżacja spoko wykonana. Powodzenia w dalszych projektach! ;)