MusicProducers.pl / Produkcja muzyki / Poradniki / Forum
ELECTRONICA eyecontact - _przewodność - Wersja do druku

+- MusicProducers.pl / Produkcja muzyki / Poradniki / Forum (https://musicproducers.pl)
+-- Dział: PRODUKCJE (https://musicproducers.pl/forum-produkcje)
+--- Dział: Electronica (https://musicproducers.pl/forum-electronica)
+--- Wątek: ELECTRONICA eyecontact - _przewodność (/temat-electronica-eyecontact-przewodnosc)eyecontact - _przewodność - eyecontact - 3.05.2021

https://soundcloud.com/3yecontact/przewodnosc


RE: eyecontact - _przewodność - Niflheim - 3.05.2021

Bardzo przyjemny, chillowy track. Na moje to jest chyba jakaś pochodna techna.


RE: eyecontact - _przewodność - kubek12 - 3.05.2021

utwór ma sporo fajnych momentów ale też kilka dla mnie nie do końca zrozumiałych. na pewno wymieniłbym stopę, na jakąś cieplejszą bo trochę według mnie kłóci się z klimatem kawałka - jest za mocna. 00:43, nie pasuje ten motyw kompletnie według mnie, ani melodia ani brzmienie. najlepszy moment utworu to końcówka, 2:08 - pady są naprawdę ekstra. Co do aranżu to nie dzieje się tutaj za dużo, kawałek jakby nie skończony ale myślę że z dużym potencjałem.


RE: eyecontact - _przewodność - eyecontact - 3.05.2021

(3.05.2021, 16:21)kubek12 napisał(a): utwór ma sporo fajnych momentów ale też kilka dla mnie nie do końca zrozumiałych. na pewno wymieniłbym stopę, na jakąś cieplejszą bo trochę według mnie kłóci się z klimatem kawałka - jest za mocna. 00:43, nie pasuje ten motyw kompletnie według mnie, ani melodia ani brzmienie. najlepszy moment utworu to końcówka, 2:08 - pady są naprawdę ekstra. Co do aranżu to nie dzieje się tutaj za dużo, kawałek jakby nie skończony ale myślę że z dużym potencjałem.
No ten dźwięk w 00:43 dla mnie jest właśnie git, bo on dodaje troche innego smaku w tym wszystkim - ale i tak doceniam odmienność gustów. Co do aranżacji to jest fakt, i przyznam że to moja troche bolączka.Ja też staram sie odbiegać od przyjętych norm brzmieniowych i takiego profesjonalizmu w tym wszystkim


RE: eyecontact - _przewodność - Mocade - 5.05.2021

Minimal techno z małym odgałęzieniem w stronę ambientu. prostota także może być ujęta w ramy. :-)
Lead od 40 sekundy może być, nie jest on skazą dla reszty utworu.
Pozdrawiam.


RE: eyecontact - _przewodność - Tomato - 6.05.2021

mi też pasuje motyw od 00:43, szkoda że tak krótko i że nie ma kontynuacji, jak dla mnie powinien się przewijać przez cały kawałek.


RE: eyecontact - _przewodność - Burning Car - 18.05.2021

Fajne garki. Zgadzam się z przedmówcami na temat motywu od 40 sekundy - fajne brzmienie i szkoda ,że się nie powtarza. Kawałek super.