MusicProducers.pl / Produkcja muzyki / Poradniki / Forum
TOP - Maj 2021 - Wersja do druku

+- MusicProducers.pl / Produkcja muzyki / Poradniki / Forum (https://musicproducers.pl)
+-- Dział: PRODUKCJE (https://musicproducers.pl/forum-produkcje)
+--- Dział: TOP7 (https://musicproducers.pl/forum-top7)
+--- Wątek: TOP - Maj 2021 (/temat-top-maj-2021)



TOP - Maj 2021 - Mat.Mor.Raw - 25.06.2021

Upgrade: Eksperymentujemy z głosowaniem wielokrotnego wyboru. Zagłosować można na kilka wg Was najlepszych utworów (rekomendowane głosowanie na trzy kawałki).
Najpóźniej do 10 lipca do godziny 23:10. Niemożliwe jest cofnięcie głosu. Aby zagłosować wymagane jest posiadanie co najmniej 10 postów.
 
 
Utwory z TOP trafiają do naszych playlist na soundcloud
TOP7 | TECHNO | HEAVY and ELECTRO | HARDCORE | HOUSE
SOUNDTRACK | CHILLOUT | DRUM and BASS | HIP-HOP | TRANCE
 
 
| Like | Repost | Follow |
 
OWL - Hope ( M. Mann RMX )
Wasp - Long Road To Nowhere
Barthus - This Will Be Better (feat. Milerie)
E-Max - Carnival of death
Michael Vice Project - Wakacyjny Romans (Eurobeat Remix)
Strange Sounds - Cop (Cyberpunk 2077)
Burning Car - Crazy cowboy
Dzulliet - Nie Pytaj Mnie o Jutro (prod. Barthus)
CaffeineMC - Path Of Pain
Plague Feat. Junior Paes - I Can Feel The Love
Mike Ost - Rewind



RE: TOP - Maj 2021 - Plague - 26.06.2021

Mój głos idzie na rewelacyjny Cyberpunk 2077.


RE: TOP - Maj 2021 - markuszxc1 - 26.06.2021

Mike Ost - Rewind. Dobra nowoczesna produkcja w stylu lat 80tych, no i wygrywa ogromny i tlusty snare :)


RE: TOP - Maj 2021 - M. Mann - 26.06.2021

Na wstępie chciałbym kolejny raz podziękować, że moja kolejna produkcja znalizła się w TOP 7 :D. W sumie to nie spodziewałem się , ze RMX’y też są brane pod uwagę tym bardzie, że miesiąc temu oryginalny kawałek był w TOP 7 .

Cieszy mnie fakt, ze jest możliwość zagłosowania na kilka tracków ale jak już pisałem wcześniej lepszym rozwiązaniem będzie przydział punktów 3pkt 1 miejsce 2pkt 2 miejsce 1pkt 3 miejsce. Dając możliwość na głosowanie kilka tracków to takie sztuczne powiększenie osób oddających głos. Nadal Ci którzy wola np. Hip-Hop czy drum& beats zagłosują na ten gatunek. Bardziej chodziło mi o wymuszenie na głosujących by oddali także punkty na tracki nie z ich dziedziny. TOP kwiecień pokazał jak trochę niefortunny był dotychczas sposób głosowania bo każdy track chyba z 4 miały po 2pkt i … no właśnie kto wygrał kto drugi kto trzeci ?...Rozważcie system punktowy.

Wracając do TOP 7 Maj. Nie ma tu zbytnio tracków które są w moich klimatach ale jeśli mam wybierać to :

świetny wokal ma
Plague Feat. Junior Paes - I Can Feel The Love może trochę lekko Dance’owo House’owo ale klimacik super aż zazdroszczę możliwości współpracy z damską stroną tego projektu bo sam chciałbym coś tranc’owego z fajnym wokalem zrobić ….a może by tak RMX :D?

Kolejny kawałek to Strange Sounds
Cop (Cyberpunk 2077) jako, że jestem fanem Cyberpunka 2077 mimo hejtu mi grało się wyśmienicie żadnych crashów bugów, 120h wygranych mówi samo za siebie :D. Słuchając tego tracka zaraz przypomina się rozgrywka Cyberpunka :D


RE: TOP - Maj 2021 - Recoil83 - 27.06.2021

Też zagłosowałem, dzięki.


RE: TOP - Maj 2021 - Tomato - 28.06.2021

Poleciały głosy na trzy kawałki.


RE: TOP - Maj 2021 - Plague - 28.06.2021

Kurde jakim cudem głosujecie na więcej niz jeden kawałek? U mnie mogłem tylko na jeden. Może dlatego, ze glosowalem z telefonu.


RE: TOP - Maj 2021 - M. Mann - 28.06.2021

normalnie zaznaczam 3 ptaszki :D zamiast jednego i daje głosuj ;)


RE: TOP - Maj 2021 - Plague - 28.06.2021

No to ja na telefonie tak próbowałem zrobić, ale moglem zaznaczyć 1 tylko. Pewnie wina telefonu.


RE: TOP - Maj 2021 - In-Tegral - 28.06.2021

Cyber


RE: TOP - Maj 2021 - n0dy beatz - 28.06.2021

OWL +1


RE: TOP - Maj 2021 - C.Valachi - 2.07.2021

Bardzi mi siadlo Barthus - This Will Be Better (feat. Milerie) . Ale Cyberpunk tez super !


RE: TOP - Maj 2021 - INFERNO - 3.07.2021

ja tylko daję komentarze na HIP-HOP , RAP , więc głos tylko na to :D


RE: TOP - Maj 2021 - CaffeineMC - 5.07.2021

mój głos na Mike Ost - Rewind, super klimat i produkcja!

dzięki za umieszczenie mojego utworu w TOPIE!