MusicProducers.pl / Produkcja muzyki / Poradniki / Forum
TOP - Czerwiec 2021 - Wersja do druku

+- MusicProducers.pl / Produkcja muzyki / Poradniki / Forum (https://musicproducers.pl)
+-- Dział: PRODUKCJE (https://musicproducers.pl/forum-produkcje)
+--- Dział: TOP7 (https://musicproducers.pl/forum-top7)
+--- Wątek: TOP - Czerwiec 2021 (/temat-top-czerwiec-2021)



TOP - Czerwiec 2021 - Mat.Mor.Raw - 26.07.2021

Zagłosować można na kilka wg Was najlepszych utworów (rekomendowane głosowanie na trzy kawałki).
Najpóźniej do 10 sierpnia do godziny 22:30. Niemożliwe jest cofnięcie głosu. Aby zagłosować wymagane jest posiadanie co najmniej 10 postów.
 
 
Utwory z TOP trafiają do naszych playlist na soundcloud
 
TECHNO | HEAVY and ELECTRO | HARDCORE | HOUSE
SOUNDTRACK | CHILLOUT | DRUM and BASS | HIP-HOP | TRANCE
 
 
| Like | Repost | Follow |
 
Craig Connelly Feat. Megan McDuffee - Keep Me Believing (OWL. Remix)
Mark Blue - Rain
Nody Beats - Rocket
Wasp - Funk beat
Nody Beats - Akame
F.P.P - Big step
Nemek - Mecha
Elarekumbare - Koroleva
C.Valachi-The Lucifer Effect
How To Loot Brazil -You Better Think This Over ( Plague Rmx )
MAB - Final Action Theme



RE: TOP - Czerwiec 2021 - Recoil83 - 27.07.2021

Zagłosowałem :D


RE: TOP - Czerwiec 2021 - C.Valachi - 27.07.2021

Plague za super jakość utworu ( jak zawsze ) .Nemek za kawał dobrej roboty i dobre techno i MAB- final action super ! :)


RE: TOP - Czerwiec 2021 - Plague - 27.07.2021

Ciężko było się zdecydować, ale zagłosowane na 3 kawałki :)


RE: TOP - Czerwiec 2021 - M. Mann - 30.07.2021

Oczywiście trance na pierwszym miejscu a OWL ma tu świetny track. Jaszcze nie napisałem swojej opinii o nim ale jest kozacko.
Lubię muzykę filmową ( zdaje sobie sprawę ile jest przy tym dłubania więc tym bardziej doceniam prace ) więc plusik dla mabovsky
Trzecie miejsce i tutaj dalej moja prośba aby zmienić jeszcze rodzaj punktowania. Możliwość oddania głosów na kilka tracków nic nie wniesie jedynie będzie to takie sztuczne podbicie ilości głosujących. Dalej miejsca 2-3 maja tyle samo punktów i 4 tracki maja po tyle samo punktów. Większa rozbieżność będzie gdy będzie to jak wcześniej pisałem 3pkt, 2pkt i 1pkt wg miejsca. Mało tego poszedł bym cios dalej i z góry narzucił wybranie aż i 3tracków. Jest kilka osób które nie zagłosuj na inny rodzaj muzy niż jego. Np. oddanie 3 głosów ( z różną punktacja w zal. Od miejsca ) dopiero jest poprawne i zapisuje taki głos.
Aaa wracając miejsce 3 Mark Blue - fajne brzmienie


RE: TOP - Czerwiec 2021 - e-max - 31.07.2021

Poleciały 2 głosy ;)


RE: TOP - Czerwiec 2021 - n0dy beatz - 1.08.2021

:)


RE: TOP - Czerwiec 2021 - Mat.Mor.Raw - 5.08.2021

(30.07.2021, 14:46)M. Mann napisał(a): ... i tutaj dalej moja prośba aby zmienić jeszcze rodzaj punktowania. Możliwość oddania głosów na kilka tracków nic nie wniesie jedynie będzie to takie sztuczne podbicie ilości głosujących. Dalej miejsca 2-3 maja tyle samo punktów i 4 tracki maja po tyle samo punktów. Większa rozbieżność będzie gdy będzie to jak wcześniej pisałem 3pkt, 2pkt i 1pkt wg miejsca. Mało tego poszedł bym cios dalej i z góry narzucił wybranie aż i 3tracków. Jest kilka osób które nie zagłosuj na inny rodzaj muzy niż jego. Np. oddanie 3 głosów ( z różną punktacja w zal. Od miejsca ) dopiero jest poprawne i zapisuje taki głos.

Dzięki za propozycje usprawnień. Na razie wprowadziłem możliwość oddawania trzech głosów. Natomiast na ten moment silnik forum nie pozwala przypisywać punktów do zaznaczonych głosów. Poziom utworów zazwyczaj jest bardzo wyrównany i myślę, że wyniki głosowania doskonale to odzwierciedlają.


RE: TOP - Czerwiec 2021 - Burning Car - 6.08.2021

Zagłosowałem


RE: TOP - Czerwiec 2021 - Tomato - 6.08.2021

jadą wozy kolorowe