MusicProducers.pl / Produkcja muzyki / Poradniki / Forum
DJ Imanis - Of grade, of music Preview! - Wersja do druku

+- MusicProducers.pl / Produkcja muzyki / Poradniki / Forum (https://musicproducers.pl)
+-- Dział: FORUM (https://musicproducers.pl/forum-forum)
+--- Dział: Archiwum (https://musicproducers.pl/forum-archiwum)
+--- Wątek: DJ Imanis - Of grade, of music Preview! (/temat-dj-imanis-of-grade-of-music-preview)



DJ Imanis - Of grade, of music Preview! - ZOOn'r - 19.02.2012

Otóż. Komentarz Thomas'a Woodworm'a z tego forum zmobilizował mnie do stworzenia abmitniejszej produkcji. Bardzo Ci za to dziękuję Thomas :). Link do dema znajduje się tutaj: [zs]http://www42.zippyshare.com/v/44876962/file.html[/zs] Oceniajcie, piszcie komentarze i swoje zdania. Kawałek ukaże się niedługo na youtube, soundcloud'zie, facebook'u i oczywiście na paru forach. Enjoy <tak>.





P.S. Wiem, mix gdzie nie gdzie do poprawy :) Lepiej ściągnijcie przed odsłuchaniem.


RE: DJ Imanis - Of grade, of music Preview! - Hard3eat - 20.02.2012

Bardzo ładnie ci to gra (:
Choć jak na HT to troszku mało mocy :D Za to pady i melo nadrabiają brakiem mocy (:


RE: DJ Imanis - Of grade, of music Preview! - Tommy Reid - 20.02.2012

Znakomity projekt, lubie taki hard trance właśnie, troszke mało mocy ale mysle ze dopracujesz to jeszcze (wkoncu to demo ;) ) dasz rade i trzymaj tak dalej.
moge tylko powiedziec, ze jak dla mnie za głosno jest ten kick na przejsciu (0:27 i 1:50)


RE: DJ Imanis - Of grade, of music Preview! - Matt - 22.02.2012

no powiem Ci ze bardzo to fajne i nie moge przestac sluchac :D czekam z niecierpliwoscia na calosc ;)


RE: DJ Imanis - Of grade, of music Preview! - Bootyshine - 22.02.2012

Elegancko to brzmi :D Koncz to koncz ;)


RE: DJ Imanis - Of grade, of music Preview! - Andy Elliass - 22.02.2012

Wow, bardzo mnie zdziwiłeś kolego :) HARD TRANCE??? O_O świetny styl uwielbiam go , twój projekt jest bardzo fajny tylko tak jak Tommy pisał ten kick czasami zagłusza ale Polak tworzący hard trance? Masz u mnie duży plus !!! :) i wejście z breaku na main part trochę popraw a ale ogólnie bardzo fajnie jest, podeślij do wytwórni jakiejś Hard Trance a myślę że by ci to wydali nie trać projektu na marne :)


RE: DJ Imanis - Of grade, of music Preview! - ZOOn'r - 22.02.2012

Oł fuck takich komentarzy się nie spodziewałem <ah>. Andy, wątpie czy mi przyjmą taki track bez licencji na dźwięki :P. Ale może popróbuję. Jak będzie release to Was poinformuję :).


RE: DJ Imanis - Of grade, of music Preview! - Matt - 23.02.2012

Heh już się dziś wypowiadałem ale napisze jeszcze raz .
Przycisk replay został zgwałcony totalnie :)
Ten break na tym padzie po prostu niszczy mi całkowicie głowę ... :D Mam tylko jedno ALE :(
Ponieważ nie potrafię określić tego technicznie napisze po swojemu, może się domyślisz o co mi chodzi :D
Od 0:01 do 0:29 drażni mnie jeden dźwięk który brzmi jakby gdzieś po mojej lewej stronie stal buczący transformator prądu wysokiego napięcia :-/
Na początku myślałem ze mi słuchawki poszły na wieczny odpoczynek ale sprawdzałem 2 razy i nie :D , a ten dźwięk się jeszcze później powtarza w padzie przy breaku.

Pozdrawiam Matt



RE: DJ Imanis - Of grade, of music Preview! - Mixee - 23.02.2012

Wejście i most jak najbardziej w porządku, ale gdy zaczyna się główny motyw, to jak dla mnie brakuje czystości. Może troszkę mniej reeverba (/release?) na leadziku? Kiczek też ma miejsce na wybicie, może leciutki side chainik :>?


RE: DJ Imanis - Of grade, of music Preview! - ZOOn'r - 23.02.2012

Matt, wiem o co Ci chodzi :P. Mi to transformatora nie przypomina ale usunę go jak drażni xD. Mixee, side chain jest praktycznie na każdym dźwięku prócz sampli (kick, clap itp.), ale jak trzeba to zwiększę ale to chyba wina głośności bo leady dają mocno. Dziękuję za komentarze wszystkim :).


RE: DJ Imanis - Of grade, of music Preview! - Matt - 21.03.2012

i jak tam prace :> ? :D



RE: DJ Imanis - Of grade, of music Preview! - ZOOn'r - 21.03.2012

Łeee już prawie zapomniałem o tym kawałku, chyba zrobię edit tak na wakacje :). Dzięki za przypomnienie :P.


RE: DJ Imanis - Of grade, of music Preview! - NeoN - 21.03.2012

<pojawiasieiznika> <hahaha> Abra Kadabra <yao>

Muzycznie wpada w ucho <victory> dawno nie słuchałem Trance`u dla tego strasznie mi się spodobał ten kawałek :*


RE: DJ Imanis - Of grade, of music Preview! - Adelaide - 23.03.2012

No no, KONKRECIK :)

Bardzo ciekawy styl, wpadł w ucho :D

Kończ to ;)

Pozdrówka ;D


RE: DJ Imanis - Of grade, of music Preview! - Mixee - 26.03.2012

Początek bardzo w porządku, ciekawie i dynamicznie jest. 0:57 zastanów się nad tym padem. A jeżeli chcesz go koniecznie zostawić, to utnij mu troszkę wysokich, bo się wybija, a mógłby w głębi coś podziałać. 1:52 mniej release na tym leadziku minimalnie, albo dowal na to jakiś wyższy lead, żeby melodię lepiej wyczuć.