MusicProducers.pl / Produkcja muzyki / Poradniki / Forum
UPLIFTING Matt Marell - V (Preview) - Wersja do druku

+- MusicProducers.pl / Produkcja muzyki / Poradniki / Forum (https://musicproducers.pl)
+-- Dział: PRODUKCJE (https://musicproducers.pl/forum-produkcje)
+--- Dział: Trance (https://musicproducers.pl/forum-trance)
+--- Wątek: UPLIFTING Matt Marell - V (Preview) (/temat-uplifting-matt-marell-v-preview)



Matt Marell - V (Preview) - kammuri - 24.09.2021

Witam

Wrzucam coś ciutkę nowszego, dla porównania (choć też już zrobionę jakiś rok temu). Typowy uplift, nic odkrywczego, no ale Armin to ja nie jestem... 

Na razie preview bo jest taki ruski label co wydaje wszystko więc zawsze jest szansa na wydanie hahaha : D :P 

Pozdr. Panowie. 

https://soundcloud.com/mattmarell/v-preview


RE: Matt Marell - V (Preview) - M. Mann - 24.09.2021

Powiem tak. Słuchałem ostatniego twojego Tracja i srednio mi się podobał tu taj naprawde miło mnie zaskoczyłeś. Nie ma nic co by drażniło w uszy. Melodia fajna uplifting ale nic się nie wyrywa nic nie zagłusza ze smakiem. Podoba mi się wyciszenie, plucki i piano. Ja sam robie progressive trance i łubie momenty wyciszenia, bardziej urozmaicone przejścia. Nie wiem jak to leci dalej ale utworek bardzo fajny zdecydowanie lepszy od poprzedniego. Mimo, że nie gustuje w upliftingtrance ( choć obiecałem sobie, że jak skończę projekt nad którym aktualnie siedzę i mam już większość, to zrobię coś z upliftingu dla sprawdzenia siebie ), słuchało się tego z przyjemnością. Nawet mix dobry .


RE: Matt Marell - V (Preview) - Kamil Misiak - 25.09.2021

Bardzo przyjemny numer. Wszystko się fajnie klei, dźwięki poupychane równo, nic nie wychodzi przed szereg, nie drażni. Podoba mi się i czekam na całość, szczególnie na builda i to co w nim się dzieje.


RE: Matt Marell - V (Preview) - kammuri - 26.09.2021

Dzięki za ocenki, tak, ten utowrek jest nowszy, trochę bardziej się przyłożyłem, choć nie wiem czy "dziurka" jest wystarczająco interesująca / urozmaicona, bo ja sam uwielbiam pianino, gitary, skrzypce itd nawet gdy same sobie grają, przez co czasem, mając je za instrument, nie chcę ich "psuć" synthami, i robi się za pusto i nudno.
Zobaczymy co z tego wyjdzie...

Prog trance.. sam mam melodię zagrana na gitarze (tzn oczywiście brzmienie via NI Kontakt) na jakis prog transs, ale własnie nie mam jeszcze pomysłu jak to zrobić aby melodii na gitarze nie popsuć synthami a i zrobić coś interesującego. Zobaczymy również co z tego wyjdzie. Choć teraz obiecałem sobie, że bede się starał przyłożyć, i ukonczyć kilka utworków... a co z tego będzie, się okaże :)

Dzieki za opinie, pozdr. _o/


RE: Matt Marell - V (Preview) - Kamil Misiak - 26.09.2021

(26.09.2021, 0:07)kammuri napisał(a): Dzięki za ocenki, tak, ten utowrek jest nowszy, trochę bardziej się przyłożyłem, choć nie wiem czy "dziurka" jest wystarczająco interesująca / urozmaicona, bo ja sam uwielbiam pianino, gitary, skrzypce itd nawet gdy same sobie grają, przez co czasem, mając je za instrument, nie chcę ich "psuć" synthami, i robi się za pusto i nudno.
Zobaczymy co z tego wyjdzie...

Prog trance.. sam mam melodię zagrana na gitarze (tzn oczywiście brzmienie via NI Kontakt) na jakis prog transs, ale własnie nie mam jeszcze pomysłu jak to zrobić aby melodii na gitarze nie popsuć synthami a i zrobić coś interesującego. Zobaczymy również co z tego wyjdzie. Choć teraz obiecałem sobie, że bede się starał przyłożyć, i ukonczyć kilka utworków... a co z tego będzie, się okaże :)

Dzieki za opinie, pozdr. _o/
Nie rób na siłę. Sam wiesz, że jak coś ma wyjść to wyjdzie, a jak siadasz kilka razy i nie wychodzi to znaczy, że nie wyjdzie w ogóle lub wyjdzie, ale to nie będzie to. Chyba nie zagmatwałem :D


RE: Matt Marell - V (Preview) - M. Mann - 26.09.2021

(26.09.2021, 0:07)kammuri napisał(a): Dzięki za ocenki, tak, ten utowrek jest nowszy, trochę bardziej się przyłożyłem, choć nie wiem czy "dziurka" jest wystarczająco interesująca / urozmaicona, bo ja sam uwielbiam pianino, gitary, skrzypce itd nawet gdy same sobie grają, przez co czasem, mając je za instrument, nie chcę ich "psuć" synthami, i robi się za pusto i nudno.
Zobaczymy co z tego wyjdzie...

Prog trance.. sam mam melodię zagrana na gitarze (tzn oczywiście brzmienie via NI Kontakt) na jakis prog transs, ale własnie nie mam jeszcze pomysłu jak to zrobić aby melodii na gitarze nie popsuć synthami a i zrobić coś interesującego. Zobaczymy również co z tego wyjdzie. Choć teraz obiecałem sobie, że bede się starał przyłożyć, i ukonczyć kilka utworków... a co z tego będzie, się okaże :)

Dzieki za opinie, pozdr. _o/
Mam podobnie, zawsze musze wcisnąc piano lub jakis klasyczny instrument :). Mówisz, że nie masz pomysłu na wkomponowanie gitary:
sorki za mały offtop tutaj mój starszy kawałek na końcu tracka jest motyw gitary elektrycznej a sam bass w niektórych miejscahc jest zrobiony na gitarze basowej ;)
https://soundcloud.com/marcin-mann-557064048/marcin-mann-time-1


RE: Matt Marell - V (Preview) - kammuri - 26.09.2021

Chyba utworek już słuszałem :) niezły jest :)

a co do mojego transs proga to siedziałem cały dzień i powstała praktycznie już cała nutka... :) Z tym że potrzebuje dopieszczenia teraz, trzeba mix poprawić, jakiś szybki master (ala Ozone). Ale teraz to muszę zrobić przerwę bo już nic nie słyszę :)

dzieki, pozdr. _o/


RE: Matt Marell - V (Preview) - M. Mann - 26.09.2021

(26.09.2021, 20:20)kammuri napisał(a): Chyba utworek już słuszałem :) niezły jest :)

a co do mojego transs proga to siedziałem cały dzień i powstała praktycznie już cała nutka... :)  Z tym że potrzebuje dopieszczenia teraz, trzeba mix poprawić, jakiś szybki master (ala Ozone). Ale teraz to muszę zrobić przerwę bo już nic nie słyszę :)

dzieki, pozdr. _o/
No to czekamy na coś nowego :)

W sumie ja teraz też przd chwilką skończyłem nowego tracka ale tym razem chcę pobawić się trochę mix & mastering którego nigdy nie robiłem. Zainwestowałem i zakupiłem w promocji NEUTRONA 3 wersja Standard oraz Ozone 9 adwance :D zobaczymy ..na razie mam wrażenie ze jest gorzej i ciszej :P


RE: Matt Marell - V (Preview) - kammuri - 27.09.2021

Nieźle, jakby obie wtyczki rozgryźć dobrze, to można na nich zrobić chyba wszystko (i mix i master). Ja mam Ozone Standard, i na razie mój master odbywa się na zasadzie "assistant" :D mam kilka wtyczek ale Neutron by się także przydał, może na black friday uda się go upolować tanio...

pozdr. _o/


RE: Matt Marell - V (Preview) - kammuri - 28.09.2021

Tak tylko napiszę, że utworek powinien być wydany w State Control Records :) nie ma co narzekać :)

pozdr. _o/