MusicProducers.pl / Produkcja muzyki / Poradniki / Forum
TOP - Sierpień 2021 - Wersja do druku

+- MusicProducers.pl / Produkcja muzyki / Poradniki / Forum (https://musicproducers.pl)
+-- Dział: PRODUKCJE (https://musicproducers.pl/forum-produkcje)
+--- Dział: TOP7 (https://musicproducers.pl/forum-top7)
+--- Wątek: TOP - Sierpień 2021 (/temat-top-sierpie%C5%84-2021)



TOP - Sierpień 2021 - Mat.Mor.Raw - 28.09.2021

Zagłosować można na kilka wg Was najlepszych utworów (rekomendowane głosowanie na trzy kawałki).
Najpóźniej do 10 października do godziny 17:30. Niemożliwe jest cofnięcie głosu. Aby zagłosować wymagane jest posiadanie co najmniej 10 postów.
 
 
tsm - Flowers Bloom in The Field Of Fire Song One
kubek - dream of falling up
Luke 303 - Abilify Me (2021 Edit)
phantomyst & 01hearty - dark arts
Time_Glitch - EVAQ8
david dvali - never alone
Nipek - DreamSoundscape
Dariusz Blasi & Wasp - Dissociative Bossa
Wasp - Shinrin Yoku (Mocade Remix)
Charles Wastrel - Liquid people
Sebix M - Impulse
 
Utwory z TOP trafiają do naszych playlist na soundcloud
 
TECHNO | HEAVY and ELECTRO | HARDCORE | HOUSE
SOUNDTRACK | CHILLOUT | DRUM and BASS | HIP-HOP | TRANCE
 
 
| Like | Repost | Follow |



RE: TOP - Sierpień 2021 - aqmoolator - 28.09.2021

"Liquid people" - dobre wibracje :)


RE: TOP - Sierpień 2021 - Kamil Misiak - 29.09.2021

Producenty chyba nad morzem w większości, w sierpniu, a nie przy produkcjach.


RE: TOP - Sierpień 2021 - M. Mann - 1.10.2021

W tym miesiącu powiem delikatnie dupy nie urywa. Tzn jak dla mnie żeby się nikt nie obraził. Zawsze nie mam problemu aby wybrać 3 tracki i zawsze jest jakąś perełka tak w tym miesiącu nic mnie nie ujęło większość to nie moje klimaty. Z tranc’u niby jest Nipek ale dla mnie to bardziej progresywny House albo techno. Jeśli mam już zagłosować to na siłę i będzie to Time Glitch ciekawe brzmienie jest energia ;)
Drugi track to Charles Wastrel dobry mix…i to tyle


RE: TOP - Sierpień 2021 - Kamil Misiak - 1.10.2021

(1.10.2021, 16:26)M. Mann napisał(a): W tym miesiącu powiem delikatnie dupy nie urywa. Tzn jak dla mnie żeby się nikt nie obraził. Zawsze nie mam problemu aby wybrać 3 tracki i zawsze jest jakąś perełka tak w tym miesiącu nic mnie nie ujęło większość to nie moje klimaty. Z tranc’u  niby jest Nipek ale dla mnie to bardziej progresywny House albo techno. Jeśli mam już zagłosować to na siłę i będzie to Time Glitch ciekawe brzmienie jest energia ;)
Drugi track to Charles Wastrel dobry mix…i to tyle
Mam takie same odczucia. O ile poprzednie notowania to naprawdę bez problemu można było wybrać traczek miesiąca, ba, nawet przecież przez dużą ilość dobrych notowań zapadła decyzja o trzech utworach w danym okresie pod głosowanie, tak notowanie sierpniowe spadło poniżej pewnego poziomu strony. Mam nadzieję, że to przejściowe, ale widzę też, że część z nas czy to w postach czy na shoutboxie poszła w jakieś inne odskocznie. Zobaczymy co przyniesie w głosowaniu wrzesień, ale póki co ja bez głosów. Oczywiście pracujemy wszyscy dalej i za każdego równo trzymam kciuku żeby produkcje wychodziły coraz lepsze. Za siebie też. Niech choć jeden z nas błyśnie na scenie gdzieś, kiedyś, a będę zadowolony :)


RE: TOP - Sierpień 2021 - Plague - 2.10.2021

phantomyst & 01hearty - dark arts
Time_Glitch - EVAQ8
Wasp - Shinrin Yoku (Mocade Remix)

to moja trójca na sierpień


RE: TOP - Sierpień 2021 - Recoil83 - 3.10.2021

Zagłosowałem.


RE: TOP - Sierpień 2021 - barthus - 3.10.2021

phantomyst & 01hearty - dark arts
bez dwóch zdań
chociaż Liquid People też bardzo spoko