MusicProducers.pl / Produkcja muzyki / Poradniki / Forum
UPLIFTING Andy Elliass - My Way To Heaven(Original Mix) - Wersja do druku

+- MusicProducers.pl / Produkcja muzyki / Poradniki / Forum (https://musicproducers.pl)
+-- Dział: FORUM (https://musicproducers.pl/forum-forum)
+--- Dział: Archiwum (https://musicproducers.pl/forum-archiwum)
+--- Wątek: UPLIFTING Andy Elliass - My Way To Heaven(Original Mix) (/temat-uplifting-andy-elliass-my-way-to-heaven-original-mix)

Strony: 1 2


Andy Elliass - My Way To Heaven(Original Mix) - Andy Elliass - 26.06.2012

Andy Elliass - My Way To Heaven(Original Mix)




Moje nowe wydanie, + bardzo mocne remixy ale nie ma co zapeszać :)


RE: Andy Elliass - My Way To Heaven(Original Mix) - Divine Frequency - 26.06.2012

Mowilem to juz wiele razy ale powiem jeszcze raz. Polak potrafi !
Pokazcie (zwracam sie tu do wszystkich tworcow upliftu) ze oprocz holandi i niemiec jest jeszcze w europie taki kraj jak polska ktory ma znakomitych muzykow :)
Lezka w oku sluchajac tego traczka... Piekne.


RE: Andy Elliass - My Way To Heaven(Original Mix) - Andy Elliass - 26.06.2012

Cieszę się że ci się podoba :)


RE: Andy Elliass - My Way To Heaven(Original Mix) - Alex fat - 27.06.2012

Swietna robota , mlodosc gorą . :) Pozdrawiam


RE: Andy Elliass - My Way To Heaven(Original Mix) - cinekkk1 - 27.06.2012

Lead z intra najbardziej mi się spodobał z całego tracka. Break spoko, ale jak dla mnie za standardowy. Melodia całkiem dobra, główny motyw przypomina mi produkcje Arctica Moona.


RE: Andy Elliass - My Way To Heaven(Original Mix) - sowa - 27.06.2012

no dobra produkcja... Andrus się rozwija i niedługo będzie po ASOTach też fruwać pewnie heheh ale to dobrze, niech się polscy producenci wybijają w świecie :)


RE: Andy Elliass - My Way To Heaven(Original Mix) - Tommy Reid - 27.06.2012

Powiem CI tak serio, że to zdecydowanie Twoja najlepsza produkcja...
zauważyłem, że pchasz w każdy utwór EWQLSO, do niektórych niepotrzebnie...
ale
Do tego melodia pasuje wręcz idealnie, znakomita wstawka orkiestrowa :D
Mainpart jak wyżej wspomnieli faktycznie Arcticiem zalatuje :D mnie tam się podoba

ten głos operowy czy co to tam, nie wiem skąd go wziąłeś ale jak na mój gust KOMPLETNIE on nie pasuje



RE: Andy Elliass - My Way To Heaven(Original Mix) - Peter O'ski - 30.06.2012

W Twoim stylu :) W prawdzie nie lubię za bardzo takich ostrych, cukierkowych plucków, ta tutaj są całkiem w porządku ;)

Break podoba mi się. Świetny motyw, bardzo ładne skrzypce, energetyczny lead. Drop to mój faworyt, main part jest cudny :)

Remix od Matta Bukovskiego to raczej pewniak, więc o żadnym zapeszaniu nie ma mowy :P

Tak czy siak; gratuluję świetnego tracka, z pewnością jak na razie jeden z Twoich lepszych :)


RE: Andy Elliass - My Way To Heaven(Original Mix) - Stiopa - 30.06.2012

Eeee tam co tu pisac, miodzio. Ja juz jestem Twoim fanem po Lifted :)


RE: Andy Elliass - My Way To Heaven(Original Mix) - Andy Elliass - 30.06.2012

(30.06.2012, 9:47)Planetrise napisał(a): W Twoim stylu :) W prawdzie nie lubię za bardzo takich ostrych, cukierkowych plucków, ta tutaj są całkiem w porządku ;)

Break podoba mi się. Świetny motyw, bardzo ładne skrzypce, energetyczny lead. Drop to mój faworyt, main part jest cudny :)

Remix od Matta Bukovskiego to raczej pewniak, więc o żadnym zapeszaniu nie ma mowy :P

Tak czy siak; gratuluję świetnego tracka, z pewnością jak na razie jeden z Twoich lepszych :)

Remix od Piotrka będzie do "Lena" a tutaj bardzo możliwe że Touchstone / Tonny Nesse , ale różnie to bywa ;)


RE: Andy Elliass - My Way To Heaven(Original Mix) - SilverNight - 1.07.2012

superrr... :) Andy Gratki !


RE: Andy Elliass - My Way To Heaven(Original Mix) - dazio - 28.08.2012

Dobry hicior :) fajnie się słucha :) ogólnie dobry klimat :)


RE: Andy Elliass - My Way To Heaven(Original Mix) - Matt Bukovski - 11.09.2012

Coraz lepiej twoje leady brzmią, oby tak dalej :D


RE: Andy Elliass - My Way To Heaven(Original Mix) - killnoiz - 20.09.2012

Nie wiem gdzie Wy macie uszy, nie jestem jakims tam producentem, tylko sie bawie sam dla siebie, ale Andy nic nowego nie pokazuje, w kazdym kawalku ten sam schemat, a orkiestra to juz przesada, rzygac mi sie chce.A jak chcesz orkiestre to skoncz tworzyc muzyke trance i zajmij sie muzyka filmowa bo Andy Bluemana nigdy nie przegonisz.


RE: Andy Elliass - My Way To Heaven(Original Mix) - Andy Elliass - 20.09.2012

(20.09.2012, 11:56)killnoiz napisał(a): Nie wiem gdzie Wy macie uszy, nie jestem jakims tam producentem, tylko sie bawie sam dla siebie, ale Andy nic nowego nie pokazuje, w kazdym kawalku ten sam schemat, a orkiestra to juz przesada, rzygac mi sie chce.A jak chcesz orkiestre to skoncz tworzyc muzyke trance i zajmij sie muzyka filmowa bo Andy Bluemana nigdy nie przegonisz.

A czy to tylko Andy Blueman tworzył Trance? Ja wiem że go nie przegonię , robię po prostu muzykę dla siebie taką jak mi się podoba, i hmm nie powiedział bym że w każdym kawałku ten sam schemat, bo w każdym robię całkowicie inny więc nie rozumiem o co chodzi, a może to jednak Ty nie masz uszu że słyszysz ciągle jeden schemat? :D A co do tego stylu to przecież to jest Orchestral Trance więc po co robić samą orkiestre jak można też dodać coś innego :)


RE: Andy Elliass - My Way To Heaven(Original Mix) - Peter O'ski - 20.09.2012

(20.09.2012, 11:56)killnoiz napisał(a): Nie wiem gdzie Wy macie uszy, nie jestem jakims tam producentem, tylko sie bawie sam dla siebie, ale Andy nic nowego nie pokazuje, w kazdym kawalku ten sam schemat, a orkiestra to juz przesada, rzygac mi sie chce.A jak chcesz orkiestre to skoncz tworzyc muzyke trance i zajmij sie muzyka filmowa bo Andy Bluemana nigdy nie przegonisz.

Hejt na hejcie.

Ciekawi mnie Twoje podejście do produkcji. Rozumiem, że skoro nie jestem najlepszym w swoim gatunku, to po prostu mam skończyć z muzyką? Śmiech na sali.

Andy robi bardzo trance na wysokim poziomie i jak dobrze widać ma swoich zwolenników. Piękno tej muzyki polega na połączeniu orkiestry i trance'u. Nie będziesz nikomu rozkazywał co ma umieszczać w swoich kawałkach, a czego nie, bo to tylko świadczy o tym, że jesteś mocno ograniczony.

Dla Twojej wiadomości Andy Blueman już jakiś czas temu skończył z trance'm i zajął się muzyką filmową. W takim razie nie ma już przyszłości dla Andy'iego Elliassa, prawda?

PS. Rozumiem, że może się coś nie podobać, ale w bardzo agresywny sposób ująłeś swoją wypowiedź.


RE: Andy Elliass - My Way To Heaven(Original Mix) - SecretRank - 20.09.2012

(20.09.2012, 11:56)killnoiz napisał(a): Nie wiem gdzie Wy macie uszy, nie jestem jakims tam producentem, tylko sie bawie sam dla siebie, ale Andy nic nowego nie pokazuje, w kazdym kawalku ten sam schemat, a orkiestra to juz przesada, rzygac mi sie chce.A jak chcesz orkiestre to skoncz tworzyc muzyke trance i zajmij sie muzyka filmowa bo Andy Bluemana nigdy nie przegonisz.

Co daje :D

Dla mnie kawałek jak każdy inny od Andiego, dobry uplift, no ale tylko dobry :).Mi tez się osobiscie nie podobaja te orkiestrty, no ale kto co lubi :).Gratuluje wydania :)


RE: Andy Elliass - My Way To Heaven(Original Mix) - Matt'de Loure - 20.09.2012

Podchodzi trochę pod Artica ;D Ale co tam mi sie bardzo podoba, żadnych uwag nie mam, wszystko na miejscu, tylko tak dalej;) pozdrawiam


RE: Andy Elliass - My Way To Heaven(Original Mix) - T-Sted - 20.09.2012

Bardzo ładnie, ale faktycznie można kawałek uznać za schematyczny. Szczerze to zero zaskoczenia podczas słuchania. Gratuluję zarówno wydania jak i umiejętności bo jesteś na naprawdę wysokim poziomie, ale rozwijaj się dalej... i zaskakuj :). Pozdrawiam.


RE: Andy Elliass - My Way To Heaven(Original Mix) - artur.ch - 21.09.2012

Kawałek fajny, przyjemny dla ucha. Ja akurat bardzo lubie instrumenty orkiestrowe w breaku. Swoją drogą to polecam Ci East West Hollywood Strings, niestety musisz kupić za forse, bo pirata nie znajdziesz nigdzie :) Jedno co mi się od razu rzuciło na uszy, to to czego najbardziej nienawidze w produkcjach. Utwór jest zbyt głośny, brakuje w nim zdecydowanie dynamiki. To samo dotyczy produkcji Matta Bukovski. Proszę was chłopacy nie zabijajcie muzyki, a użycie limitera na masterze zostawcie swojemu inżynierowii dźwięku, bo jest on jedyną osobą, która będzie wiedziała jak go poprawnie użyć. Pozdro ! :)